Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


1. Euras, Kauno arena, Vilniaus transportas – žlugę 2007-ųjų projektai
Andrius Tapinas, Aistė Kameneckė, Žurnalas „Valstybė“, Portalas "Delfi", 2007 12 29
„Valstybė“ beveik dviejų šimtų verslo įmonių vadovų paklausė, kuriems projektams, jų nuomone, šie metai buvo nesėkmingi, o ir virš pačių projektų pakibo „muilo burbulo“ epiteto grėsmė. Gauti atsakymai pernelyg nenustebino – išvardytų projektų šalininkai ir priešininkai tikrai atliko titanišką darbą išvargindami visuomenę nesibaigiančiais ginčais ir planais.
2. „Angelai sargai“ išsigimsta
Inga Kontrimavičiūtė, Dienraštis "Sekundė", Portalas "Delfi", 2007 11 17
Girtas policijos pareigūnas sutraiškė vaikus, idealiu šeimos vyru ir pavyzdingu kolega laikytas ilgametis tyrėjas pasamdė žmogžudžius nužudyti savo žmoną – tai tik nuotrupos faktų iš „angelų sargų“ gyvenimo. Policijos sistemą ištiko krizė.
3. „Angelai sargai“ išsigimsta
Inga Kontrimavičiūtė, Dienraštis "Sekundė", Portalas "Delfi", 2007 11 17
Girtas policijos pareigūnas sutraiškė vaikus, idealiu šeimos vyru ir pavyzdingu kolega laikytas ilgametis tyrėjas pasamdė žmogžudžius nužudyti savo žmoną – tai tik nuotrupos faktų iš „angelų sargų“ gyvenimo. Policijos sistemą ištiko krizė.
4. Po kompiuterio patikrinimo atsistatydino pirmininkės posto siekusi teisėja
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 10 16
Joniškio rajono apylinkės teismo pirmininkės posto siekusi ir prezidento Valdo Adamkaus palankumo sulaukusi šio teismo teisėja Jolanta Grigaliūnienė netikėtai įteikė atsistatydinimo pareiškimą. Manoma, kad teisėja nusprendė pasitraukti, kai buvo patikrintas jos tarnybinis kompiuteris, kuriame buvo rasti įvairūs 27 procesiniai dokumentai, nesusiję su teisėjos darbu.
5. V.Šustauskas žada tapti taksistu
Saulius Pocius, "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2007 08 21
„Rengiu šventę varguoliams ir sau. Traukiuosi iš politikos“, - taip Ubagų žygio dešimtmetį ketina paminėti buvęs Seimo narys Vytautas Šustauskas.
6. Prašoma ištirti, ar kavinėje šaudęs A.Brazausko apsaugininkas į ligoninę buvo paguldytas teisėtai
Portalas "Delfi"", 2007 08 17
Trečiadienio rytą sostinės kavinėje į virėją šaudžiusio Vadovybės apsaugos departamento (VAD) majoro Jono Pauliko patekimas į ligoninę sukėlė politikų pasipiktinimą.
7. G.Kirkilas: virėją apšaudęs majoras pakenkė tarnybos prestižui
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 08 16
Premjeras Gediminas Kirkilas ketvirtadienį apgailestavo dėl jį saugančio Vadovybės apsaugos departamento (VAD) neblaivaus majoro surengtų šaudynių „Amatininkų užeigoje", tačiau tvirtino nebijantis būti saugomas būtent VAD.
8. Džiazuotojus įskundė verslininkas D.Nedzinskas
Vaidas Čeponis, „Dienraštis L.T.", Portalas "Delfi", 2007 08 08
Paaiškėjo, kad policijai pareiškimą dėl Nidos džiazo festivalio rengėjų keliamo triukšmo parašė įmonių grupės „NDX energija“ vadovas Darius Nedzinskas. Skandalas dėl Nidoje vykstančio tarptautinio džiazo festivalio kilo, kai praėjusį penktadienį koncertas užsitęsė ir vienas nepatenkintas pilietis parašė pareiškimą pareigūnams.
9. Kūdikiui paruoštą kapo duobę teko užkasti
Tomas Vaiseta, Aldona Jankauskienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 08 07
Iš gydytojo apie naujagimio mirtį išgirdusi motina kitą dieną jį rado gyvą
10. Teismai nesustabdo statybų prie Šalčios
Aušra Pocienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 08 03
Perkasė ir upės vagą Dėl neteisėtų statybų Šalčios upės pakrantėje Šalčininkų rajone teismų karuselė sukasi jau dvejus metus. Tačiau niekas nepajėgia sustabdyti čia šeimininkaujančio vilniečio Gyčio Usavičiaus.
11. Visas teismas bandė nusišalinti nuo Tarptautinės Baltijos akademijos bylos
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 07 03
Visi Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjai siekė nusišalinti nuo skandalingai pagarsėjusios Tarptautinės Baltijos akademijos (TBA) bylos prieš Lietuvos Vyriausybę vien todėl, kad akademijoje dėstytoju dirba ir autorinį atlyginimą yra gavęs vienas Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas.
12. Dėl V.Pociūno žūties našlė prašo atnaujinti tyrimą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 06 26
Paslaptingomis aplinkybėmis Baltarusijoje žuvusio Lietuvos pulkininko ir diplomato Vytauto Pociūno našlė Liudvika Pociūnienė Generalinės prokuratūros prašo atnaujinti ikiteisminį tyrimą dėl valstybės saugumo karininko žūties. Ji taip pat viliasi, kad prokurorai ryšis pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvai nusipelniusio V.Pociūno apšmeižimo po mirties.
13. R.Vanagaitė traukiasi iš projekto „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 05 15
Vienam prestižiškiausių Europos kultūrinių projektų iškilo rimta grėsmė. Viešosios įstaigos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ vykdomoji direktorė Rūta Vanagaitė, nepatenkinta direktorės Giedrės Kabašinskienės vadovavimu, traukiasi iš įstaigos. Tuo tarpu programų direktorė Elona Bajorinienė antradienį įteikė atsistatydinimo iš įstaigos valdybos pareiškimą.
14. Po girtavimo skandalo Vilniaus muitinei vadovauti pradeda signataras
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 04 19
Po girtavimo skandalo Vilniaus teritorinėje muitinėje, kai darbo neteko viršininkas Pranas Dragūnas ir pavaduotojas Gintautas Pupalaigis, Muitinės departamento generalinis direktorius pasirašė įsakymą, kuriuo paskyrė naują teritorinės muitinės vadovą.
15. Generolas iš NATO šventės išlėkė susitikti su A.Petrusevičiumi
Portalas "Delfi"", 2007 03 30
Tuo metu, kai vakar Prezidentūroje aukšti valstybės pareigūnai ir svečiai iš užsienio žiūrėjo filmą apie Lietuvos karius, tarnaujančius tarptautinėse misijose, ir laukė kvietimo pakelti taurę Lietuvos narystės NATO trejų metų sukakties proga, brigados generolas Česlovas Jezerskas pasišalino iš rūmų kiemo.
16. Saugumo skandalas gali atbaidyti investuotojus
Portalas "Delfi"", 2007 03 22
Jeigu užsienio verslininkai Lietuvą pažintų "tik iš laikraščių", vargu ar šiuo metu jie ryžtųsi plėsti savo verslą mūsų šalyje.
17. P.Auštrevičius siūlo Z.Vaigauskui atsistatydinti
Portalas "Delfi"", 2007 03 14
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio vadovas Seimo narys Petras Auštrevičius teigia esąs apstulbintas Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininko Zenono Vaigausko pademonstruoto cinizmo.
18. Striptizo šokėjos glėbyje užfiksuotas pareigūnas toliau kovos su prostitutėmis
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 03 05
Su prostitucija kovojantis, tačiau linksmybių įkarštyje kompromituojančioje nuotraukoje su striptizo šokėja pusnuogis užfiksuotas Vilniaus miesto policijos pareigūnas Algimantas Minkauskas lieka sostinės policijoje.
19. Seimo kontrolierius: gimdyvę ignoravę medikai ir policininkai pažeidė teisės aktus ir etikos normas
Portalas "Delfi"", 2007 02 12
Seimo kontrolierius Romas Valentukevičius baigė savo iniciatyva pradėtą tyrimą pagal žiniasklaidoje paskelbtą informaciją apie tai, jog Šilalės policijos pareigūnai, užuot skubėję padėti gimdyvei, aiškinosi kelių eismo taisyklių pažeidimus, todėl vaikas gimė tiesiog ant kelio.
20. Striptizo šokėjos glėbyje užfiksuoto pareigūno veiklą tirs VRM
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 01 09
Vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys Generalinės inspekcijos skyriui prie VRM pavedė atlikti tyrimą dėl su prostitucija kovojančio Vilniaus pareigūno Algimanto Minkausko elgesio.
Iš viso: 21
Straipsniai: [1-20] [21-21]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas