Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


1. Migracijos departamentas nepatenkintas teismo sprendimu J.Borisovo byloje
Portalas "Delfi"", 2008 12 05
Migracijos departamentas, nesutikdamas su Vilniaus apygardos administracinio teismo (VAAT) nutartimi leisti verslininkui, Rusijos piliečiui Jurijui Borisovui likti Lietuvoje, penktadienį apskundė ją Vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT).
2. Tiriamos galimos muštynės tarp Alytaus prokurorų
Rita Krušinskaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 10 14
Generalinė prokuratūra pradėjo tirti incidentą, kilusį tarp Alytaus rajono apylinkės vyriausiojo prokuroro Arūno Juknevičiaus ir jo pavaldinio prokuroro Kosto Vinersko. Nemalonus, negražus ir negarbingas konfliktas tarp dviejų Alytaus teisėsaugininkų įvyko praėjusį penktadienį po pietų pertraukos prokuratūros raštinėje.
3. O.Gluchovas prašo iškelti bylą STT agentams
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 07 02
Sostinės politikų korupcijos skandale minimas Vilniaus miesto tarybos narys Olegas Gluchovas prašo pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų esą piktnaudžiavimo tarnyba bei neteisėtų veiksmų, kai šie kratos metu Hansabanke paėmė politiko nuomojamame seife laikytus pinigus. Be to, O. Gluchovas siekia, kad pareigūnai pinigus jam grąžintų.
4. V.Muntianas gailisi dėl prarasto pasitikėjimo, bet įtarimus neigia
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 06 26
Buvęs Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas, kuriam lipdoma įtariamojo etiketė, gailisi, kad rinkėjams ir kolegoms teko suabejoti jo padorumu bei sąžiningumu. Tačiau politikas toliau neigia elgęsis neteisėtai, kai prašė padalinti giminaičiui priklausantį sklypą ir perdavė pinigus už darbą.
5. J.Olekas nesitraukia – karių į Iraką nesiųs
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2008 05 20
Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas DELFI teigia, kad politinis sprendimas priimtas – naujas kovinis Lietuvos karių būrys į Iraką nebus siunčiamas, premjeras Gediminas Kirkilas savo ruožtu tvirtina, kad sprendimas dėl karių siuntimo į Iraką nepriimtas.
6. Siūloma tirti V.Adamkaus kampanijų finansavimą
Portalas "Delfi"", 2008 04 11
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusiam Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) siūloma atlikti dar vieną tyrimą.
7. Lukiškių kalėjime telefonu galėjęs kalbėtis Trakų valdininkas išleidžiamas į laisvę
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 03 21
Kyšininkavimu įtariamas Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Leonardas Karnila, kurį specialiųjų tarnybų pareigūnai slapta stebėjo beveik metus, net sėdėdamas Lukiškių kalėjime nenutraukė ryšių su pasauliu – per kratą kameroje pas jį kalėjimo prižiūrėtojai aptiko nelegaliai laikomą mobiliojo ryšio telefono SIM kortelę.
8. STT: kratų Kaune gijos gali atvesti ir iki partijų
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2008 03 15
Specialiųjų tyrimų tarnybos (SST) vadovas Žimantas Pacevičius teigė neatmetąs galimybės, jog teisėsaugininkų atliktos kratos Kauno miesto savivaldybėje gali atvesti ir iki kai kurių partijų. Tiesa, jokių konkretesnių detalių apie šį tyrimą Ž.Pacevičius žurnalistams šeštadienį neatskleidė.
9. Riebių kyšių kąsniai – ir į partijų piniginę
Audris Kutrevičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2008 03 04
Kelios riekės nuo gausaus kyšių stalo – savo politinėms partijoms finansuoti. Tokiais principais vadovavosi trys Trakų rajono savivaldybės vadovai, patekę į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų akiratį.
10. Trakų rajono konservatoriai stabdo savo veiklą
Portalas "Delfi"", 2008 02 28
Iš sutrikusios Trakų rajono savivaldybės veiklos traukiasi Tėvynės sąjungos (TS) Trakų rajono skyrius. Trečiadienį vykusiame tarybos išplėstiniame posėdyje nuspręsta stabdyti skyriaus veiklą savivaldybės tarybos Jungtinėje frakcijoje dėl Jungtinės frakcijos nariui pareikštų įtarimų piktnaudžiavus tarnyba ir kyšio priėmimu.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas