Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


1. Milžiniškos kontrabandos byloje – kredito unija
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 24
Trečiadienio popietę specialiosios tarnybos smogė itin plačią veiklą išvysčiusiai kontrabandininkų grupuotei: Vilniuje iki vėlumos buvo daromos kratos, apklausta daugybė žmonių, maždaug 20 iš jų uždaryta į areštines. Įtariamieji, siekiant juos kuo stipriau izoliuoti, išvežioti į įvairias šalies areštines.
2. Pareigūnai atsiriboja nuo kaltinimų rengus planą prieš mažuosius Lietuvos bankus
Rasa Lukaitytė; Justina Juršytė, Portalas "Delfi"", 2011 11 15
Didžiausias šalies dienraštis „Lietuvos rytas“ apkaltino prezidentę Dalią Grybauskaitę rengiant planą prieš mažuosius Lietuvos bankus – neva norėta atlikti kratas, sulaikyti vadovus, o vėliau ir pačius bankus perimti į valstybės rankas. Nei šalies vadovė, nei Lietuvos bankas šios informacijos plačiau nekomentuoja.
3. G.Bagdonas: išėję savanoriškai kariūnai turėtų sumokėti po 172 tūkst. litų
Portalas "Delfi"", 2011 11 07
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos (LKA) viršininkas pulkininkas Gintaras Bagdonas, dingus dviems kariūnams teigia, kad prie jaunuolių akademijoje nėra priekabiaujama, jie nėra terorizuojami.
4. Paaiškėjus, kad pareigūnai žinojo apie D.Kedžio rengiamas žudynes, prabilta apie ilgai slėptas problemas policijoje
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 07
Kilus skandalui dėl to, kad aukšti policijos pareigūnai iš anksto žinojo apie Drąsiaus Kedžio planuojamas žudynes, generalinis komisaras Saulius Skvernelis pirmadienį sakė: „Kriminalinėje policijoje yra problemų, kurios ilgą laiką buvo slepiamos. Pokyčiai bus padaryti“.
5. Ministrai: dėl Lietuvos apmulkinimo išduodant A.Beliackį kalta Baltarusija
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2011 09 27
Lietuvai su pionierišku užsidegimu išdavus Baltarusijai duomenis apie baltarusių opozicinės organizacijos „Vesna“ atstovų Alesio Beliackio ir Valentino Stefanovičiaus sąskaitas Lietuvoje, užsienio reikalų ir teisingumo ministrai Seime dėl to kaltino ne save ar savo pavaldinius, bet autoritarinės Baltarusijos režimą, kuris apgaulingai pasinaudojo iki šiol puikiai veikusiais teisiniais instrumentais.
6. Grupė „Diktatūra“ sako esanti nesusijusi su galimai nesantaiką kurstančia daina
Portalas "Delfi"", 2011 06 23
Grupė "Diktatūra" sako nesanti susijusi su galimai tautinę nesantaiką kurstančia daina "Šalčininkų rajonas", dėl kurios policija yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas