Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


1. Prieš bankus – tikras sukilimas: prie el.parduotuvių jungiasi degalų pardavėjai
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2012 11 30
Lietuvos naftos produktų prekybos įmonių asociacija ir Lietuviškų degalinių sąjunga jungiasi prie bankams pasipriešinusių elektroninių parduotuvių, kurios planuoja siūlyti nuolaidas pirkėjams, jei šie pasirinks atsiskaityti mažesnius įkainius taikančius bankus. Degalų pardavėjai laikosi nuomonės, jog bankų taikomi įkainiai už atsiskaitymus kortelėmis neteisingi ir planuoja tartis, kaip priversti bankus mažinti įkainius, o žmonės skatinti atsiskaityti grynais
2. Kandidatas į vidaus reikalų ministrus teigia nujautęs Migracijos departamento skandalą
Portalas alfa.lt", 2012 11 14
Partijos "Tvarkos ir teisingumas" kandidatu į vidaus reikalų ministrus įvardintas Remigijus Žemaitaitis teigia, kad jau anksčiau leidimų užsieniečiams gyventi Lietuvoje išdavimo sistemoje įžvelgė spragų, dėl kurių dabar galėjo kilti Migracijos departamento skandalas.
3. Klaipėdos uoste - karo padėtis
Vidmantas Matutis, "Klaipėda", 2012 11 13
Netrukus Eugenijus Gentvilas turėtų palikti Uosto vadovo postą. Bet ir paskutinėmis dienomis jis kariavo su direkcijos darbuotojais, „Klaipėdos hidrotechnika”, Algirdu Kamarausku ir Klaipėdos prokurorais.
4. Kaune sulaikytas kyšio ėmimu įtariamas kriminalistas
Portalas "Delfi"", 2012 11 07
Trečiadienį Kaune sulaikytas kyšio ėmimu įtariamas policijos pareigūnas. Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) praneša, kad Kauno valdybos pareigūnai kartu su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus pareigūnais sulaikė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyriausiąjį tyrėją V. N.
5. A.Anušauskas apie „pliušinį“ incidentą: ką aš galiu pasakyti, budėjo estų pamaina
Žinių radijas, 2012 08 17
„Sienos apsauga oro erdvės iš tikrųjų nesaugo. Tokie jau pas mus įstatymai“, – „Žinių radijo“ laidoje „Aš manau!“ sakė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas. Pasak jo, Valstybės sienos apsaugos tarnyba tyrimą dėl „meškiukų desanto“ neteisėtai kirstos Lietuvos valstybės sienos pradėjo po Generalinės prokuratūros perduotos informacijos.
6. A.Kubilius nori informacijos apie „meškiukų desantą“
Portalas alfa.lt", 2012 08 16
Po atostogų grįžęs premjeras Andrius Kubilius teigia, jog prašys pateikti informaciją apie nesankcionuotą švedų pilotų skrydį iš Lietuvos į Baltarusiją, kurio metu virš kaimyninės šalies buvo išmesta apie tūkstantis pliušinių meškiukų.
7. NSGK neatmeta galimybės rengti posėdį dėl „pliušinio“ skandalo
Portalas alfa.lt", 2012 08 10
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas konservatorius Arvydas Anušauskas neatmeta galimybės surengti komiteto posėdį dėl galimo neteisėto Lietuvos ir Baltarusijos sienos pažeidimo.
8. Sociologai: kam naudingas FNTT skandalas
Vladimiras Laučius, Portalas "Delfi"", 2012 03 16
Jau kelias savaites trunkanti kova tarp Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) ir Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) dėl sprendimų vadinamajame FNTT skandale padidino LiCS žinomumą, beveik nepaveikė prezidentės populiarumo ir nedavė apčiuopiamos naudos konservatoriams.
9. Mitinge prie prezidentūros - parama FNTT vadovams, raginimai išformuoti VSD
Portalas alfa.lt", 2012 02 22
Apie 1000 žmonių trečiadienio vidurdienį susirinko prie Prezidentūros į mitingą, kurio organizatoriai reiškia paramą vidaus reikalų ministro atleistiems Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovams.
10. Užfiksuotos Vilniaus policininkų orgijos komisariate: prostitutės, narkotikai, seksas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 02 09
Du Vilniaus policijos pareigūnai kaltinami savo darbo vietoje surengę tikrą orgiją – komisariate su prostitutėmis pareigūnai esą užsiiminėjo seksu, leido joms vartoti narkotikus ir netgi patikėjo tik policijos pareigūnams žinomus slaptus kodus, kuriais galima patekti į policijos komisariato patalpas.
11. Kariuomenės konkursą Kauno bendrovė norėjo laimėti su suklastotu sertifikatu
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 01 16
Krašto apsaugos ministerijai (KAM) suklastotą kokybės vadybos sistemos įdiegimo sertifikatą ISO pateikusi Kauno bendrovė „T1Gija” tikėjosi laimėti viešąjį pirkimo konkursą ir Lietuvos kariams pasiūti beveik tūkstantį vyriškų megztinių. Bet planas neišdegė – KAM darbuotojams kilo įtarimas, kad sertifikatas yra netikras.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas