Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


1. Šienaujami politikai dreba: o kas kitas?
Vytautas Bruveris, Tadas Ignatavičius, Milda Kuizinaitė, Lietuvos rytas, 2016 05 31
Seime – kratos, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) apklausose – naujas parlamentaras. Tik šįkart – ne opozicijoje buvęs liberalas, o vienas valdančiųjų „darbiečių“ lyderių Vytautas Gapšys.
2. Skandalas pučiasi
Roberta Racevičiūtė, Raimonda Ramelienė, Lietuvos žinios, 2016 05 31
Tęsdami ikiteisminį tyrimą dėl verslo koncerno „MG Baltic“ galbūt vykdyto aukštų politikų papirkinėjimo, pareigūnai nusitaikė į dar vieną parlamentarą – Darbo partijos pirmininko pirmąjį pavaduotoją Vytautą Gapšį.
3. E. Masiulis priėmė radikalų sprendimą
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2016 05 12
Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis traukiasi iš partijos vadovo pozicijų, iš partijos ir atsisako Seimo nario mandato. Tai patvirtino partijos vicepirmininkas Gintaras Steponavičius.
4. STT smūgis: kratomas Liberalų sąjūdis ir „MG Baltic“
Mindaugas Jackevičius, Eglė Samoškaitė, Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2016 05 12
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo, papirkimo ir prekybos poveikiu stambiu mastu.
5. Prienų policiją sudrebino skandalas
Vygandas Trainys, Lietuvos rytas, 2016 04 29
Prienų rajono policijos komisariato 51 metų kriminalistas Vidmantas Bradūnas išeidamas į pensiją garsiai trinktelėjo durimis – ketvirtadienį kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, Vidaus reikalų ministeriją ir Specialiųjų tyrimų tarnybą, prašydamas iškelti baudžiamąją bylą savo viršininkui, Prienų policijos vadovui Dainiui Janavičiui dėl galimai įvykdyto svetimo turto pasisavinimo.
6. J. Razma: siekdami pridengti nuodėmes, socialdemokratai sukompromitavo parlamentinį tyrimą
Delfi.lt, 2016 03 15
Pasak Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pirmojo pavaduotojo, Antikorupcijos komisijos nario Jurgio Razmos, siekdami užmaskuoti įtarimus dėl Druskininkų mero socialdemokrato Ričardo Malinausko ir dėl privačiais interesais grįstų kai kurių ministrų veiksmų, socialdemokratų vadovaujama Seimo dauguma sukompromitavo visą parlamentinį tyrimą.
7. Dar neregėtas skandalas: įtariama, teisėjas galėjo nutekinti slaptą STT informaciją
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2016 03 15
Lietuvos teismų sistemoje – dar neregėtas skandalas: įtariama, kad teisėjas ne kartą galėjo nutekinti slaptą informaciją apie ikiteisminio tyrimo pareigūnų planuojamas atlikti kratas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas