Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


41. Užsienietis Prezidentūrą vėl pavertė viešuoju tualetu
Ingrida Kontrimaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 15
Vakar apie 3 valandą nakties Vilniuje, prie Prezidentūros, sulaikytas neblaivus Ispanijos pilietis, apšlapinęs užsieniečių jau pamėgtą pastato kampą.
42. Prie Prezidentūros šlapinosi Ispanijos pilietis
Portalas "Delfi", 2006 04 14
Penktadienį apie 3 valandą nakties į Vilniaus 3-ąjį policijos komisariatą pristatytas 23 metų Ispanijos pilietis M. K., kuris šlapinosi ant Prezidentūros.
43. Liberalų sąjūdžio vardo dalybos pakvipo teismu
Monika Strazdaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 12
Naujai kuriama partija Lietuvos liberalų sąjūdis dar nespėjo baigti partijos pavadinimo registravimo procedūros, o tokiu pat pavadinimu įregistruota ir pradėjo veikti asociacija Liberalų sąjūdis.
44. Vyksta sudėtingas taktinis žaidimas dėl teismų sistemos keitimo
Lauras Bielinis, Portalas „Omni“, 2006 04 07
Kodėl, praėjus beveik metams nuo Biržų teisėjo Valento Margevičiaus kadencijos pratęsimo iki jam sukaks 65 metai, įsiplieskė skandalas? Kodėl ne 2005 metų vasarą?
45. Teisėjų dangus ir pragaras
Indrė Makaraitytė, Savaitraštis „Atgimimas”, 2006 04 07
Teisėjai, patarę pratęsti Biržų teisėjo kadenciją, teigia neprisimenantys, ar matę Teismų tarybos pirmininko V.Greičiaus siūlymu išdalytą VSD pažymą.
46. Šmeižto byla įklampino rekordinį atsakovų būrį
Erika Baronaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 07
Nevykdoma teismo nutartis
Byla, kurią laimėjo trys tauragiškiai, gali pretenduoti į šalies rekordą.
47. Valdžios olimpe – dar neregėta kaktomuša
Birutė Vyšniauskaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 07
Kas skęsta: Aukščiausiojo teismo ir Teismų tarybos vadovas Vytautas Greičius ar jį skandinti mėginantis prezidento patarėjas Haroldas Šinkūnas?
48. Konservatoriai surinko parašus dėl nepasitikėjimo A.Paulausku paskelbimo
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 06
Opoziciniams konservatoriams pavyko surinkti pakankamai parlamentarų parašų, kad Seimas svarstytų pasitikėjimo parlamento pirmininku Artūru Paulausku klausimą.
49. Biržų teisėjo istorija virto detektyvu
Dainius Sinkevičius, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 06
Prezidentas Valdas Adamkus domėsis, kodėl jis nebuvo informuotas apie specialiųjų tarnybų pažymą dėl prieštaringai vertinamo Biržų rajono apylinkės teismo pirmininko Valento Margevičiaus tinkamumo dirbti su slapta informacija.
50. Prezidentas gina melagį
Tomas Beržinskas, Dienraštis "Respublika", 2006 04 06
Prezidentas Valdas Adamkus reikalauja Aukščiausiojo Teismo (AT) pirmininko Vytauto Greičiaus ir Nacionalinės teismų administracijos direktoriaus Raimondo Bakšio atsakomybės.
51. V.Adamkų kompromituoja patarėjas
Tomas Beržinskas, Dienraštis "Respublika", 2006 04 05
Prezidentas Valdas Adamkus pagaliau suabejojo Biržų rajono apylinkės teismo pirmininko Valento Margevičiaus tinkamumu eiti šias pareigas, nors pernai pats pratęsė teisėju įgaliojimus.
52. Seimo dvare – vežikų sukilimas. Šunis ir vestuvininkus aptarnavusių vairuotojų kantrybė trūko Šunis ir vestuvininkus aptarnavusių vairuotojų kantrybė trūko
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 30
Vairuotojas nutarė nebetylėti
Atsistatydinusio Seimo Teisės departamento direktoriaus Kęstučio Virkečio šuo Lordas – ne vienintelis aukšto pareigūno augintinis, vežiotas tarnybiniu automobiliu.
53. Seimo darbininkus bando nutildyti pinigais
Asta Martisiūtė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 29
Kilus skandalui dėl žmonių išnaudojimo Seimo kanceliarijoje, darbininkams pažadėta pakelti atlyginimus.
54. Opozicija įvardijo byrančios kanceliarijos ligą
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 25
Atsistatydinimų purtomame parlamente – aukštų valdininkų privilegijų kamuolys
55. Seime - šių dienų baudžiava
Asta Martišiūtė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 25
Vienas po kito atsistatydina Seimo kanceliarijos darbuotojai, piktnaudžiavę pareigomis, tačiau paaiškėjo, kad asmeninėms reikmėms buvo naudojami ne tik tarnybiniai automobiliai, bet ir žmonės.
56. Tokios skandalingos savaitės dar nebuvo
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 03 25
Aukojami tik "iešmininkai". Nuo šiol bet koks skandalas baigiasi tuo, jog visa kaltė suverčiama ne institucijos, kurioje kilo skandalas, vadovams, o "iešmininkams".
Iš viso: 56
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-56]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas