Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


1. BTV nebekurs kanalo „BTV Linksmas“
Portalas "Delfi"", 2007 12 28
Baltijos televizija (BTV) pranešė, kad nebekurs TV kanalo „BTV Linksmas“ ir prašo Lietuvos radijo ir televizijos komisijos panaikinti šio skaitmeninio TV kanalo transliavimo licenciją.
2. Paskirtas naujas „Valstiečių laikraščio“ direktorius
Portalas "Delfi"", 2007 12 10
Nuo gruodžio 10 d. „Valstiečių laikraščio“ generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti Remigijus Rimkus. Jis perims administracines funkcijas iš buvusio direktoriaus ir vyr. redaktoriaus Česlovo Skaržinsko, kuris nuo šiol rūpinsis atnaujintu leidinio turiniu.
3. Pirmadienį startuoja skaitmeninis kanalas „Liuks!”
Portalas "Delfi"", 2007 11 16
LNK pirmadienį į eterį paleidžia dar vieną skaitmeninį kanalą.
4. Aukštaitijoje – naujas žurnalas „Aukštaitiškas formatas“
Portalas "Delfi"", 2007 11 09
Penktadienį prekyboje turėtų pasirodyti pirmasis Aukštaitijoje regioninis mėnesinis žurnalas „Aukštaitiškas formatas“.
5. Už naujųjų Balsas.lt akcininkų – Darbo partijos ausys
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2007 10 30
Keičiasi naujienų portalo Balsas.lt savininkai. Portalą iš bendrovės „Naujosios komunikacijos prekyba“ nusipirko įmonė „Epasas.lt“.
6. Antradienį pasirodys naujas žurnalas „Deko”
Portalas "Delfi"", 2007 10 29
Antradienį kioskuose pasirodys naujas mėnesinis žurnalas apie privačių gyvenamųjų patalpų interjero dekorą “Deko”, praneša žurnalą leidžianti UAB „Jungtiniai leidiniai”.
7. Pasirodė naujas dienraštis „Vilniaus diena“
Portalas "Delfi"", 2007 10 22
Pirmadienį pasirodė pirmasis naujojo sostinės dienraščio „Vilniaus diena“ numeris. 32 puslapių dienraštyje bus pateikiamos ne tik miesto, bet ir Lietuvos bei pasaulio naujienos. „Vilniaus dieną“ leidžia bendrovė „Diena Media News“.
8. Ž.Pečiulis: „TV Lituanika“ pasmerkta provincialumui
Deimantė Dokšaitė, Portalas www.lietuviams.com, 2007 10 16
Idėja apie išeiviams skirtą televiziją sklando jau keli metai. Tačiau apie šią gerą idėją susitvenkė labai daug visokių konkurencijos, trinties debesų. Dar visai neseniai buvo pranešta, kad Lietuvos Vyriausybė rems iškart du televizijos projektus Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) lietuvių kuriamą „TV Lituanika“ ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) siūlomą „LTV World“.
9. „Lietuvos rytas“ įsigijo 51 proc. „5 kanalo“ akcijų
Portalas "Delfi"", 2007 10 08
Žiniasklaidos bendrovė „Lietuvos rytas“ iš įmonių grupės „Rubicon group“ įsigijo 51 proc. didžiausios regioninės televizijos „5 kanalas“ akcijų. Šalių susitarimu, sandorio suma neskelbiama. Sandoris bus baigtas gavus reikiamus kontroliuojančių institucijų leidimus, skelbiama bendrovių pranešime.
10. Estija jau turi savo žurnalą "Playboy"
Portalas "Delfi"", 2007 10 06
Taline spalio 5 dieną prekyboje pasirodė pirmasis žurnalo "Playboy" numeris estų kalba, rašo laikraštis "Postimees". Taigi Estija tapo vienintele Šiaurės Europos šalimi, leidžiančia savo žurnalą "Playboy".
11. Bus tikrinamas leidinių tiražas
Portalas "Delfi"", 2007 10 02
Ministrų kabinetas pritarė Lietuvos Respublikos Visuomenės informavimo įstatymo 36 straipsnio pakeitimo įstatymo projektui ir teiks jį Seimui. Teikiamo projekto tikslas – apibrėžti leidybinės veiklos objektus, kuriems taikytinas tiražo tikrinimas, ir sudaryti prielaidas nustatyti tiražo tikrinimo atlikimo tvarką, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.
12. „BBC Worldwide“ perka „Lonely Planet“
Portalas "Delfi"", 2007 10 02
„BBC Worldwide“, komercinė BBC televizijos atšaka, už neskelbiamą sumą nusipirko kelionių gidų leidėją „Lonely Planet“. BBC įsigijo šią kompaniją ketindama didinti pajamas iš interneto ir išplėsti veiklą Amerikoje ir Australijoje.
13. Seimo komiteto filtro nepraėjo siūlymas privalomai žurnalistams deklaruoti turtą
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 09 26
Trečiadienį posėdžiavęs Seimo Biudžeto ir finansų komitetas pasiūlė grąžinti autoriui tobulinti Gyventojų turto deklaravimo įstatymo pataisas, numatančias privalomą žurnalistų turto deklaravimą. Tai DELFI patvirtino komiteto pirmininkas Jonas Lionginas. Jis sakė, kad komitetas priimdamas sprendimą atsižvelgė į neigiamą Vyriausybės poziciją.
14. „Diena Media“ leis „The Economist” metinį leidinį
Portalas "Delfi"", 2007 09 17
Šių metų gruodžio mėnesį, pirmą kartą lietuvių kalba, bus išleistas prestižinio žurnalo „The Economist“ kasmetinis leidinys „Pasaulis 2008 metais“. Bendrovė „Diena Media“ įsigijo išskirtines teises leisti lietuvišką šio metinio žurnalo versiją, sakoma pranešime spaudai.
15. Leidžiamas naujas žurnalas apie technologijas
Portalas "Delfi"", 2007 09 12
UAB „Jungtiniai leidiniai“, Suomijos leidybos koncerno “United Magazines Ltd.” narė, pradeda leisti periodinį žurnalą apie techniką, technologijas ir mokslo naujoves TM („Technika mums“). Žurnalas išlaikys Suomijoje ir Estijoje populiaraus žurnalo TM kryptį ir naudos jo logotipą, rašoma bendrovės pranešime.
16. „Hermis Capital" atsisako žurnalo „Panorama"
Portalas "Delfi"", 2007 09 07
"Hermis Capital" valdoma "Kauno diena" nebeleis savaitraščio "Panorama", rašo naujienų portalas vz.lt. Pasak Kęstučio Jauniškio, UAB "Diena media" grupės vyriausiojo redaktoriaus, visi uždaromo žurnalo žurnalistai lieka dirbti "Vilniaus dienoje", kuri turėtų startuoti spalio 22 dieną.
17. Lietuviškos televizijos HD televizorių savininkų nedžiugina
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 08 24
Lietuvoje ypač populiarėja aukštosios raiškos (HD) televizorių pardavimai, nors galimybės žiūrėti aukštosios raiškos televiziją Lietuvoje yra ribotos. Vieni šalies komerciniai kanalai artimiausiais metais HD įdiegti neplanuoja, kiti tvirtina, kad tam trūksta valstybės politikos, o nacionalinis transliuotojas žiūrovus aukštąja raiška pradžiuginti tikisi kitais metais per Pekino Olimpines žaidynes.
18. A.Pilvelytė – „Lietuvos aido“ priedo redaktorė
Diana Augūnaitė, Portalas "Delfi"", 2007 08 17
Skandalingai pagarsėjusio dienraščio „Lietuvos aidas“ trečius metus leidžiamo kasdienio priedo „Naujausios žinios“ redaktore neseniai tapo žinoma dainininkė Aistė Pilvelytė.
19. Britanijos lietuviams – interneto žurnalas „Londonietė“
Portalas "Delfi"", 2007 08 14
Antradienį oficialiai startuoja naujas interneto žurnalas Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems, dirbantiems ar viešintiems lietuviams.
20. Vyriausybė rems dvi televizijas išeiviams
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 08 10
Lietuvos Vyriausybė rems abu televizijos projektus išeiviams – Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) lietuvių kuriamą „TV Lituanika“ ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) siūlomą „LTV World“.
Iš viso: 91
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-91]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas