Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


1. „Valstiečių laikraštis“ atleidžia dalį darbuotojų ir išeis plonesnis
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2008 12 30
„Valstiečių laikraštis“ atleidžia daugiau kaip 20 darbuotojų ir nuo Naujųjų metų išeis plonesnis. „Kaip ir kitur žiniasklaidoje, vyksta veiklos optimizavimas“, - DELFI sakė „Valstiečių laikraščio“ generalinis direktorius Kęstutis Petrauskis. Anot jo, dalis atleidžiamų darbuotojų – žurnalistai.
2. Praretėjo „Verslo žinių“ gretos
Portalas "Delfi"", 2008 12 29
Dienraštis „Verslo žinios“ atsisakė keleto žurnalistų paslaugų. DELFI žiniomis, atleista keletas regionuose dirbusių žurnalistų ir vienas Vilniuje dirbantis priedų redaktorius.
3. „Lietuvos rytas“ pardavė „15 minučių“ akcijas
Portalas "Delfi"", 2008 12 24
UAB „Lietuvos rytas“ pardavė 34 proc. nemokamo dienraščio „15 minučių“ akcijų. Dabar 100 proc. akcijų paketą valdo norvegų žiniasklaidos koncernas „Schibsted“, skelbia naujienų portalas vz.lt.
4. „Vilniaus diena” atleidžia dalį darbuotojų, planuojama mažinti puslapių kiekį
Portalas "Delfi"", 2008 12 22
Investicijų bendrovės „Hermis Capital" valdomos bendrovės leidžiamas dienraštis „Vilniaus diena“ atleidžia 18 darbuotojų. Tarp jų – du trečdaliai kūrybinių darbuotojų. Planuojama mažinti dienraščio puslapių kiekį, rašo naujienų portalas vz.lt.
5. Baltic Media Alliance
1bma.lv, 2008 12 18
„Baltic Media Alliance“ – vienas pirmaujančių žiniasklaidos koncernų Baltijos šalyse.
6. K.Petrauskis tapo „Valstiečių laikraščio“ generaliniu direktoriumi
Portalas "Delfi"", 2008 12 16
Nuo pirmadienio „Valstiečių laikraščio“ generaliniu direktoriumi pradėjo dirbti Kęstutis Petrauskis, iki šiol ėjęs „MNW Media Holdings“ direktoriaus plėtrai pareigas.
7. 2 mėnesiams stabdoma žurnalo „Ieva” leidyba
Portalas "Delfi"", 2008 12 15
Mėnesinis žurnalas „Ieva“ sausį ir vasarį neišeis. Žurnalo veiklą planuojama atnaujinti kovo mėnesį. Be to, vėluoja dalis atlyginimų „iš išorės“ samdomiems autoriams.
8. Lietuvoje - dar vienas sporto kanalas
Portalas "Delfi"", 2008 12 15
Tarptautinė transliuotojų grupė „Modern Times Group“ (MTG AB) pirmadienį pranešė pradėsianti transliuoti naują sporto kanalą „Viasat Sport Baltic“, skirtą Lietuvos, Latvijos ir Estijos žiūrovams.
9. Bankrutuoja vienas didžiausių JAV leidėjų
Portalas "Delfi"", 2008 12 09
JAV žiniasklaidos leidinių grupė „Tribune“ pateikė prašymą dėl apsaugos nuo bankroto, nes turi 13 mlrd. skolą, praneša BBC.
10. „Panevėžio rytas” atskiriamas nuo „Lietuvos ryto” grupės
Portalas "Delfi"", 2008 12 08
Dienraštis „Panevėžio rytas” atskiriamas nuo leidinių grupės „Lietuvos rytas”. Nuo šiol laikraštis versis savarankiškai, tam įsteigta uždaroji akcinė bendrovė ir atleista daugiau nei pusė darbuotojų.
11. Baltijos TV vadovaus R.Mironas
Portalas "Delfi"", 2008 12 08
Nuo pirmadienio nacionaliniam Baltijos TV (BTV) kanalui pradeda vadovauti Romas Mironas, buvęs „Spaudos TV“ direktorius ir „Lietuvos ryto TV“ prodiuseris.
12. S.Pabedinskas lipa į senas roges
Gintautas Subačius, "Panevėžio balsas", Portalas "Delfi", 2008 12 04
Į Seimą nebepatekusiam buvusiam gerai žinomam šalies televizijos žurnalistui Skirmantui Pabedinskui, žurnalistikoje suvalgiusiam ne vieną pūdą druskos, neliko nieko kita, kaip tik vėl sugrįžti atgal.
13. Rajonų laikraščių leidėjai priešinasi 19 proc. PVM tarifui
Portalas "Delfi"", 2008 12 03
Nacionalinė rajonų ir miesto laikraščių leidėjų asociacija, vienijanti 33 leidėjus ir leidžianti 37 vietinius laikraščius, pareiškime teigia, kad Permainų koalicijos antikrizinėje programoje pateikti siūlymai atimti PVM lengvatą ir padidinti PVM nuo 5 iki 19 proc. spaudos leidiniams ir knygoms prasilenkia su Europos Sąjungos patirtimi žiniasklaidos srityje.
14. „Lietuvos ryto" planuose – 50 darbuotojų atsisakymas ir 10 proc. mažesni atlyginimai?
Portalas "Delfi"", 2008 12 03
DELFI šaltinių duomenimis, UAB „Lietuvos rytas" nuo sausio atleidžia apie 50 darbuotojų, iš kurių dauguma yra žurnalistai.
15. „Lietuvos rytas“ pradeda reorganizaciją
Portalas "Delfi"", 2008 11 28
Penktadienį iš leidinių grupei „Lietuvos rytas“ priklausančio regioninio priedo „Laikinoji sostinė“ atleista pusė darbuotojų, skelbia naujienų portalas vz.lt. VŽ žiniomis, iš darbo išeiti turėjo 18 darbuotojų. Iš viso leidinyje dirba daugiau nei trisdešimt.
16. Sugedus spaustuvei dalis skaitytojų liko be „Lietuvos ryto“ ir „Verslo žinių“
Portalas "Delfi"", 2008 11 27
Dėl gedimo „Lietuvos ryto“ spaustuvėje ketvirtadienį dalies skaitytojų nepasiekė dienraščiai „Lietuvos rytas” ir „Verslo žinios“.
17. Vietinius laikraščius vienijanti organizacija perspėja: didinant PVM, provincijos spauda bankrutuos
Portalas "Delfi"", 2008 11 26
Nacionalinė rajonų ir miesto laikraščių leidėjų asociacija, vienijanti 33 leidėjus ir leidžianti 37 vietinius laikraščius, Seimo nariams išsiuntė laišką, kuriame aiškina, kad siūlymai padidinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) spaudos leidiniams ir knygoms bei ketinimai papildomai apmokestinti autorinius honorarus lems provincijos spaudos bankrotą.
18. Kabelines televizijas superka užsieniečiai
Portalas "Delfi"", 2008 11 24
Lietuvoje yra apie 50 kabelinių televizijų, teikiančių paslaugas 280 tūkst. klientų. Tuo tarpu Estijoje ir Latvijoje šį verslą kontroliuoja kelios stambios bendrovės.
19. L.Blaževičiūtė patvirtinta TV3 vadove
Portalas "Delfi"", 2008 11 17
Nuo liepos mėnesio laikinai ėjusi generalinės vadovės pareigas Laura Blaževičiūtė praeitos savaitės pabaigoje oficialiai paskelbta TV3 televizijos vadove, praneša TV3 valdanti bendrovė „Viasat Broadcasting“.
20. Lietuvoje stabdoma žurnalo „Scientific American” leidyba
Portalas "Delfi"", 2008 11 17
Gruodį bus išleistas paskutinis mokslo populiarinimo žurnalo „Scientific American” numeris. Lietuvoje leidinys uždaromas dėl lūkesčių nepateisinusių finansinių rezultatų.
Iš viso: 87
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-87]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas