Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


1. Telecentras atleidžia dalį darbuotojų
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2009 12 24
Ketvirtadienį, Kalėdų išvakarėse, dalis Lietuvos radijo ir televizijos centro (LRTC) darbuotojų gavo išankstinio įspėjimo apie numatomą atleidimą lapelius.
2. Estijoje žiniasklaidos klubas "Impressum" susijęs su Rusijos užsienio žvalgybos tarnyba
Portalas "Delfi"", 2009 12 23
Estijos saugumo policija sieja laikraščio "Komsomolskaja pravda" žurnalistę Galiną Sapožnikovą, kuri vadovauja įsteigtam Taline praėjusį rudenį žiniasklaidos klubui "Impressum", su Rusijos užsienio žvalgybos tarnyba (UŽT).
3. Tauragėje pradedamas leisti savaitraštis „Tauragės žinios“
Portalas "Delfi"", 2009 12 22
Gruodžio 23-iąją Tauragėje startuoja savaitraštis „Tauragės žinios“. Tai jau trečias Tauragės mieste ir rajone leidžiamas leidinys.
4. Klaipėdoje - radijo stotis „Radijogama“
Portalas "Delfi"", 2009 12 21
Lietuvos radijo ir televizijos komisija pirmadienį nustatė konkurso transliuoti Klaipėdoje 99,0 MHz dažniu nugalėtoją. Po dviejų balsavimo turų konkurso nugalėtoju pripažinta bendrovė „Reklamos gama“ su muzikinio-informacinio pobūdžio programa „Radijogama“.
5. KGB dirbęs Rusijos magnatas A.Lebedevas ketina pirkti britų laikraštį „The Independent"
Portalas "Delfi"", 2009 12 20
Leidykla "Independent News & Media" patvirtino, kad KGB dirbęs Rusijos verslininkas Aleksandras Lebedevas veda derybas, norėdamas pirkti įtakingą Didžiosios Britanijos laikraštį "The Independent" ir jo savaitinį priedą "The Independent on Sunday".
6. Latviai įsigijo žurnalo „Forbes” leidybos teises Baltijos šalyse
Portalas "Delfi"", 2009 12 17
Nuo ateinančių metų kovo mėn. Latvijoje bus leidžiamas įtakingo verslo žurnalo „Forbes“ vietos versija „Forbes Latvia“, DELFI.lv portalui pranešė žurnalo leidėjai.
7. Atsirado Seimo posėdžiams skirtas TV kanalas
Portalas "Delfi"", 2009 12 15
Nuo pirmadienio skaitmeninės televizijos „Interaktyvioji Gala“ pagrindinį kanalų rinkinį papildė kanalas „Seimas – tiesiogiai“, praneša „Teo LT”.
8. V.Milaknis: LRT administracija ir taryba nepastebėjo krizės
Vladimiras Laučius, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2009 12 14
Jei Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) taryba krizės akivaizdoje nesugeba pateikti konkretaus taupymo plano, ji turi trauktis dabar, užuot laukusi paskutinės akimirkos ir sprukusi iš "skęstančio laivo".
9. LTV atsisakė J.Šalkausko
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 12 12
Populiariam spaudos apžvalgininkui Juozui Šalkauskui penktadienį tik po "Labo ryto" laidos buvo pranešta, kad Lietuvos televizija su juo daugiau nebepratęsia sutarties.
10. Вытащить на окупаемость не удалось
Тимур Мухаматулин, «ВЗГЛЯД.РУ», 2009 12 11
Газету «Газета» ждут большие перемены, сообщил газете ВЗГЛЯД источник в издании. «Газета» уже в 2010 году перейдет в режим интернет-СМИ, ее бумажная версия более выходить не будет.
11. Sunkmetį televizijoje labiausiai pajuto moterys
Portalas lrt.lt", 2009 12 10
Jungtinėje Karalystėje per pastaruosius trejus metus darbą televizijoje paliko 5 tūkst.
12. „Laisvoji banga“ parduodama
Portalas "Delfi"", 2009 12 09
Gruodžio 9 d. posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) pritarė uždarosios akcinės bendrovės „Laisvoji banga“ akcijų perleidimui. Šimtą procentų šios bendrovės akcijų iš dabartinės bendrovės savininkės UAB „Viksenis“ ketina įsigyti Egidijus Razbadauskas.
13. TV3 keliasi į Latviją
Dienraštis "Verslo žinios"", 2009 12 07
Švedijos žiniasklaidos koncernas „MTG“ kuria kanalų transliacijų tašką Rygoje. Ligšiol Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje veikiantys šios bendrovės kanalai laidas transliavo kiekvienoje šalyje atskirai.
14. „Liaudies kultūra“ viliasi sulaukti paramos
Monika Kutkaitytė, Absoliuta Andželika Lukaitė, Portalas lrt.lt", 2009 11 28
Kitais metais gali būti neišleistas nė vienas nuo 1988-ųjų vasaros leidžiamo žurnalo „Liaudies kultūra“ numeris. Jo leidybai kol kas nenumatyta lėšų. Žurnalo steigėjas ir leidėjas yra Lietuvos liaudies kultūros centras.
15. „Schibsted Baltics AS“ leista įsigyti „Žurnalų leidybos grupę“
Portalas "Delfi"", 2009 11 26
Konkurencijos taryba leido „Schibsted Baltics AS“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Žurnalų leidybos grupė“ akcijų pagal pateiktą pranešimą.
16. Lietuvos žurnalų rinką papildys "Gala"
Verslo banga.lt, 2009 11 21
Jau kitą mėnesį pasirodys naujas pramoginis žurnalas "Gala", pasakojantis apie aktualiausius Lietuvos ir pasaulio žvaigždžių gyvenimo įvykius bei pristatantis karščiausias mados ir grožio pasaulio naujienas.
17. Lietuvoje pradedamas leisti laikraštis anglų kalba „LiTnews“
Portalas "Delfi"", 2009 11 20
Penktadienį pasirodė pirmasis naujo laikraščio „LiTnews“ numeris. Anglų kalba išeinantis dvisavaitinis leidinys orientuojasi į Lietuvoje gyvenančius ir dirbančius užsieniečius – verslininkus, diplomatus, studentus, bet tuo pačiu yra skirtas ir angliškai skaitančiai lietuviškai auditorijai.
18. MTV stabdo Baltijos šalių veiklą, transliuos europinę programą
Portalas "Delfi"", 2009 11 18
Izraelio žiniasklaidos bendrovė "Ananey Communications" nusprendė neribotam laikui sustabdyti "MTV Networks Baltic" kanalų transliavimą ir Baltijos šalių žiūrovams siūlys europinę programą.
19. Skaitmeninė TV papildys žiniasklaidos kišenę
Sigita Migonytė, Dienraštis "Verslo žinios"", 2009 11 16
Jau sausį Lietuvoje tikimasi įžiebti 32 mėnesius truksiančią visuomenės informavimo apie perėjimą prie skaitmeninės TV kampaniją.
20. LRT jau atleido 75 darbuotojus
Portalas "Delfi"", 2009 11 03
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) 2009 metais atleido 75 darbuotojus ir panaikino per 80 etatų. Anot LRT, tai sudaro maždaug 12 procentų visų darbuotojų.
Iš viso: 98
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-98]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas