Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


1. N.Pumprickaitė nebeves laidos „Savaitės įvykių Top5“
Portalas "Delfi"", 2010 12 20
LNK žinių tarnybos laida „Savaitės įvykių Top5“, analitinė savaitės įvykių apžvalga, kurioje penki reikšmingiausi įvykiai pateikiami svarbumo tvarka, nuo Naujųjų metų turės naują vedėją.
2. Europoje bus leidžiamas „Forbes Europe“
Portalas "Delfi"", 2010 12 15
„Forbes“ žurnalą leidžianti bendrovė „Forbes Media“ ketina 2011 m. pradėti leisti Europai skirtą žurnalo versiją, praneša „The Daily Telegraph“, cituodama „Forbes Media“ direktorių tarybos pirmininką ir vyriausiąjį redaktorių Steve‘ą Forbesą.
3. Pasirodė vyresnio amžiaus skaitytojams skirtas žurnalas „40+“
Portalas "Delfi"", 2010 12 13
Lietuvoje pasirodė brandaus amžiaus skaitytojams skirtas žurnalas „40+“. Anot leidinių sumanytojų žurnalisčių Aušrinės Šėmienės ir Valės Čeplevičiūtės, žurnalo idėją padiktavo įdėmesnis žvilgsnis į žurnalų rinką ir į visuomenės demografinius pokyčius.
4. Ž.Pečiulis: jei kažkokia vagilka yra pagrindinis įvykis, tai problemų Lietuvoje nėra
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2010 12 10
Dalis žurnalistų užsiima vaško spaudimo funkcija, kai viena tema įvairiais aspektais eskaluojama metus ar dvejus; šiandien žiniasklaida gali sukompromituoti ir visiškai nekaltą žmogų, o jei kažkokia vagilka yra svarbiausias Lietuvos įvykis ir problema, tai mes problemų neturime.
5. Keičiasi „Valstiečių laikraščio” savininkai
Portalas "Delfi"", 2010 12 10
Bendrovė „ŽIA Valda” atsisako žiniasklaidos verslo, o „Valstiečių laikraščio” ir „Gimtojo krašto” kontrolinius akcijų paketus įsigijo įmonė „Balsas.lt leidiniai”, priklausanti Rimantui Mikniui.
6. „BBC Worldwide“ gali būti privatizuota
Portalas "Delfi"", 2010 12 10
Didžiosios Britanijos naujienų tarnybos BBC komercinis padalinys „BBC Worldwide“ gali būti iš dalies privatizuotas, rašo „The Telegraph“.
7. DELFI akcininkai: kalbos apie portalų pardavimą – gandai
Mindaugas Jackevičius, 2010 12 09
Estijos žiniasklaidos kompanijos „Ekspress Grupp“ valdybos pirmininkas Gunnaras Kobinas teigia, kad žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija apie galimą keturiose šalyse veikiančių naujienų portalų DELFI pardavimą tėra gandai.
8. Ir 2011 m. LRT žurnalistų Briuselyje neturės
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2010 12 08
Lietuva dar mažiausiai metus išliks vienintele Europos Sąjungos (ES) valstybe, neturinčia nė vieno ES institucijose akredituoto žurnalisto.
9. „Tele2“ parduoda kabelinės televizijos verslą Lietuvoje
Portalas "Delfi"", 2010 12 07
Lietuvos telekomunikacijų rinkoje bręsta daugiau nei 10 mln. Lt vertės sandoris - naujų savininkų rankose gali atsidurti kabelinės, skaitmeninės televizijos ir interneto paslaugų bendrovė „Kabeliniai ryšių tinklai“, veikianti „C gates“ vardu.
10. Planai nuo 2011 m. atsisakyti „Valstybės žinių“ atidedami metams
Portalas "Delfi"", 2010 12 07
Teisingumo ministras Remigijus Šimašius sako, kad planus nuo kitų metų atsisakyti privalomo teisės aktų skelbimo "Valstybės žiniose" perkeliant juos į elektroninę erdvę teks atidėti metams, nes parlamentarai nepriėmė būtinų įstatymų pakeitimų.
11. R.Murdocho „News Corp“ ketina parduoti „MySpace“
Portalas "Delfi"", 2010 12 01
Ruperto Murdocho „News Corporation“ svarsto galimybę parduoti „MySpace“, pareiškusi, kad socialinis tinklas tapo problematišku, skelbia „The Telegraph“. Tinklas neatlaiko panašių tinklalapių konkurencijos ir yra nuostolingas.
12. Dėl krizės Graikijos dienraštis keliasi į virtualią erdvę
Portalas "Delfi"", 2010 11 27
Graikijos dienraštis "To Vima", patiriantis finansinių sunkumų dėl šalį apėmusios ekonomikos krizės ir mažėjančių pajamų iš reklamos, penktadienį paskelbė nutrauksiantis spausdintos versijos leidybą ir tapsiantis vien internetiniu leidiniu.
13. Baltijos TV vadovaus A.Lelkaitis
Portalas "Delfi"", 2010 11 16
Baltijos televizijai (BTV) vietoj antradienį, atleisto Romo Mirono nuo rytdienos, trečiadienio, pradeda vadovauti naujasis direktorius Audrius Lelkaitis.
14. „Snoras” minimas tarp Latvijos „Diena“ akcijų pirkėjų
Portalas "Delfi"", 2010 11 15
Leidykla „Mediju nams“ svarsto Rowlandų šeimos pasiūlymą, įsigyti jai priklausančius 49 proc. koncerno „Diena“ akcijų. Tokia galimybe domėjosi ir dienraščio „Telegraf“ pirkėjas, susijęs su banku „Snoras“.
15. Latvijos laikraštį „Telegraf“ įsigijo „Snoro media investicijos“
Vilniaus diena, 2010 11 11
Dukterinė banko „Snoras“ kompanija „Snoro media investicijos“ nusipirko Latvijos laikraštį „Telegraf“, skelbia Latvijos žiniasklaida.
16. A.Kubilius žada ieškoti papildomų 3 mln. Lt regioninei spaudai
Portalas "Delfi"", 2010 11 10
Premjeras Andrius Kubilius kitų metų valstybės biudžete žada ieškoti papildomų 3 mln. litų Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondui, iš kurio būtų remiama regioninė spauda.
17. V.Laučius atleistas iš „IQ. The Economist“ vyriausiojo redaktoriaus pareigų
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2010 11 02
Žurnalistas Vladimiras Laučius antradienį neteko žurnalo „IQ. The Economist“ vyriausiojo redaktoriaus pareigų. Pusmetį žurnalui vadovavęs V. Laučius tikina nežinantis, už ką buvo atleistas ir svarsto, kad tai padaryta ne be jo kritikuojamos Vyriausybės įtakos.
18. Кому принадлежит «Первый канал»
Михаил Филимонов, FLB.ru, 2010 11 01
«Это семейный бизнес, когда из левого кармана – «Первого канала», которым руководит Эрнст, деньги перекладывают в правый – «Красный квадрат» его гражданской жены Синельщиковой», - возмущается в интервью газете «Ведомости» тележурналист Александр Политковский.
19. Žiniasklaida keliasi į planšetinius kompiuterius
Agnė Gintautaitė, VŽ.lt, 2010 10 30
Vis daugiau Lietuvos leidėjų kuria laikraščių ar žurnalų versijas, tinkamas planšetiniams kompiuteriams. Toks kelias gali padėti žiniasklaidai užsidirbti iš interneto.
20. BBC už „World Service“ finansavimą buvo įšaldytas licencijos mokestis
Portalas "Delfi"", 2010 10 20
Didžiosios Britanijos nacionaliniam transliuotojui BBC šešeriems metams įšaldė licencijos mokestį manais už įsipareigojimą finansuoti didžiausią tarptautinį transliuotoją „BBC World Service“.
Iš viso: 74
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-74]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas