Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


1. „Vilniaus dienos“ vyr. redaktorius E.Labanauskas palieka įmonę
Portalas "Delfi"", 2011 12 30
Keičiasi UAB „Diena Media News“ valdomo dienraščio „Vilniaus diena“ vyriausiasis redaktorius. Nuo šių metų pavasario dienraščiui vadovavęs Evaldas Labanauskas palieka įmonę, skelbia bendrovė.
2. K.Petrauskis palieka holdingą „Balto media“
Portalas "Delfi"", 2011 12 29
Žiniasklaidos holdingo "Balto media" valdybos sprendimu ketvirtadienį iš pareigų atleistas jo generalinis direktorius Kęstutis Petrauskis, BNS patvirtino koncerno "Achemos grupė", kuriam priklauso holdingas, atstovė spaudai Virginija Dunauskienė.
3. „The New York Times Co“ parduos regioninius laikraščius
Portalas "Delfi"", 2011 12 28
Kompanija "The New York Times Co", kuri yra to paties pavadinimo laikraščio leidėja, pranešė, kad už 143 mln. JAV dolerių parduos 16 JAV pietryčių regione ir Kalifornijoje leidžiamų regioninių laikraščių kompanijai "Halifax Media Holdings".
4. R.Valatka tampa „15min“ vyriausiuoju redaktoriumi
Portalas "Delfi"", 2011 12 23
Nuo sausio mėnesio „15min“ vyriausiuoju redaktoriumi tampa žurnalistas ir apžvalgininkas Rimvydas Valatka. Jis keičia vyriausiojo redaktoriaus pareigas iki šiol ėjusį Liudą Dapkų.
5. Laikraštis „15 min“ taps savaitraščiu, bus atleista dalis darbuotojų
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 19
Nuo sausio pabaigos nebebus leidžiamas nemokamas laikraštis „15min“ - pastaraisiais metais išeidavęs triskart per savaitę, „15min“ taps savaitraščiu. Tokį žingsnį bendrovė aiškina tuo, kad naujienos persikraustė į internetą ir dienraščiams sunku ekonomiškai.
6. Laikraščio vadovai atleisti dėl V.Putiną įžeidžiančio teksto
Portalas "Delfi"", 2011 12 13
Vienas Rusijos oligarchas atleido kai kuriuos savo valdomų leidybos namų vadovus, kai jų leidžiamas savaitraštis paskelbė straipsnį su medžiaga, kurioje buvo necenzūrinių įžeidimų, nukreiptų prieš premjerą Vladimirą Putiną, antradienį pranešė žiniasklaida.
7. M.Prochorovas ketina pirkti „Kommersant“
Portalas "Delfi"", 2011 12 13
Milijardierius Michailas Prochorovas, kuris nusprendė 2012 m. kovą dalyvauti Rusijos prezidento rinkimuose, pasiūlė Ališerui Usmanovui parduoti „Kommersant“, praneša lenta.ru. Apie tai savo tinklaraštyje socialiniame tinklalapyje „Twitter“ parašė vienas iš garsiausių leidinio žurnalistų Olegas Kašinas.
8. Dėl publikacijų atleisti „Komersant“ vadovai
Portalas "Delfi"", 2011 12 13
Bendrovės „Komersant Holding“ generalinis direktorius Andrejus Galijevas ir žurnalo „Komersant Vlast“ vyriausias redaktorius Maksimas Kovalskis atleisti iš savo postų. Kaip antradienio, gruodžio 13 d., ryte paskelbė gazeta.ru, apie tai pranešė leidybos namų „Komersant“ savininkas Ališeras Usmanovas.
9. STT pradėjo tirti iš Lietuvos banko atleisto K.Ramono veiklą
Portalas "Delfi"", 2011 12 12
Pirmadienį Specialiųjų tyrimų tarnyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl buvusio Lietuvos banko Kredito įstaigų priežiūros departamento direktoriaus Kazimiero Ramono galimo tarnybos pareigų, susijusių su kredito įstaigų priežiūra, neatlikimo.
10. „Forbes“ bus leidžiamas ir estiškai
Portalas "Delfi"", 2011 12 08
„Forbes“ trečiadienį paviešino planus pradėti leisti žurnalą jau 21-ąją kalba ir ketina pristatyti leidinį „Forbes Estonia“, skelbia businesswire.com. Skelbiama, jog žurnalas bus leidžiamas Estijoje bendradarbiaujant su leidykla „SK Publishing Group“.
11. Siūlo riboti bankų įtaką žiniasklaidai
Portalas "Delfi"", 2011 11 30
Liberalų sąjūdžio frakcijos narys, Seimo vicepirmininkas Erikas Tamašauskas trečiadienį parlamente įregistravo Visuomenės informavimo įstatymo pataisų projektą, kuriuo siūloma užkirsti galimybę ne tik bankams, bet ir jų įsteigtoms ar valdomoms įmonėms bei bankų vadovams tapti viešosios informacijos rengėjais ir dalyviais.
12. „Lietuvos ryto" grupės bendrovės nesitiki atgauti 2,23 milijono Lt
Portalas "Delfi"", 2011 11 26
Kas dabar laukia "Lietuvos ryto"? Toks klausimas kilo po triukšmingo "Snoro" bankroto, nes dienraščio vardas buvo neretai linksniuojamas su banku - jis buvo investavęs į "Lietuvos ryto" bendrovę.
13. Po „Snoro“ nacionalizacijos – klausimai dėl „Lietuvos ryto“ likimo
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 18
„Snoro“ banko ir jo antrinių bendrovių nacionalizavimas pažėrė klausimų, kas laukia didžiausio šalies dienraščio „Lietuvos rytas“.
14. Teismas atmetė „Respublikos leidinių“ ieškinį prieš DELFI
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 17
Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismas atmetė „Respublikos leidinių“ ieškinį dėl pažeistos dalykinės reputacijos gynimo ir žalos atlyginimo. „Respublikos leidiniai“ į teismą kreipėsi dėl naujienų portale DELFI pasirodžiusios publikacijos „WikiLeaks“: Lietuvos laikraščiuose klesti korupcija ir pusiau legalus reketas“.
15. „Lietuvos rytas” išvakarėse planavo skelbti kitą pagrindinį straipsnį
Portalas "Delfi"", 2011 11 15
Prieštaringų vertinimų sulaukęs dienraščio "Lietuvos rytas" straipsnis apie tariamus teisėsaugos planuojamus žingsnius prieš vieną iš bankų į antradienio numerį buvo įtrauktas paskutinę akimirką - išvakarėse buvo anonsuojama kita pagrindinė publikacija.
16. „Diena Media“ grupės pirkimu galbūt domėjosi buvęs KGB darbuotojas A.Lebedevas, rašo V.Adamkus savo knygoje
Portalas "Delfi"", 2011 11 05
Lietuvos Valstybės saugumo departamento žiniomis, buvęs KGB darbuotojas Aleksandras Lebedevas prieš kelerius metus domėjosi galimybe įsigyti laikraščius "Vilniaus diena", "Kauno diena" ir "Klaipėda" valdančią bendrovę, rašo prezidentas Valdas Adamkus savo naujoje knygoje.
17. Pavargusiems nuo politinių intrigų ir kriminalų – jaunų verslininkų be atlygio rengiamos radijo laidos
Sigita Purytė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2011 10 30
„Laisvoji banga“ jau daugiau nei metus mėgina keisti įvaizdį. Radijo stoties vadovai tvirtai įsikibę minties: „Nebus jokių politikos skandalų ir jokių kriminalų“.
18. NATO misijos Libijoje statistika
Portalas "Delfi"", 2011 10 28
Septynis mėnesius trukusioje NATO misijoje Libijoje dalyvavo per 200 lėktuvų ir sraigtasparnių, o prie jos krantų patruliavo apie 20 karo laivų, kurie palaužė ekscentriško autokrato Muammaro Gaddafi karinę galią ir padėjo nuversti jo režimą.
19. Laikraštį „Kurier Wilenski“ gelbės Lenkijos URM
Portalas "Delfi"", 2011 10 28
Vienintelis lenkiškas laikraštis Lietuvoje „Kurier Wilenski“ ir toliau liks dienraščiu – Lenkijos Užsienio reikalų ministras Radoslavas Sikorskis pažadėjo iki šių metų pabaigos užtikrinti finansavimą, - rašo lenkų dienraščio „Rzeczpospolita“ portalas Rp.pl.
20. „Kurier Wilenski“ bus leidžiamas tik triskart per savaitę
Portalas "Delfi"", 2011 10 26
Dėl sumažėjusios paramos iš Lenkijos lenkų kalba Lietuvoje leidžiamas laikraštis "Kurier Wilenski" nuo šiol pasirodys nebe penkis, o tris kartus per savaitę, trečiadienį patvirtino redaktorius.
Iš viso: 64
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-64]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas