Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


1. Gyventojus užplūdo dar viena sąskaitų už radijo tašką banga
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2012 12 28
Pusę metų ramiai gyvenęs vilnietis Tadas (vardas pakeistas – DELFI) nustebo, kai pašto dėžutėje radęs sąskaitą iš VšĮ „Teleradijo kompanijos Hansa“ vėl buvo priverstas prisiminti kovą su šia įstaiga.
2. Gyventojus užplūdo dar viena sąskaitų už radijo tašką banga
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2012 12 28
Pusę metų ramiai gyvenęs vilnietis Tadas (vardas pakeistas – DELFI) nustebo, kai pašto dėžutėje radęs sąskaitą iš VšĮ „Teleradijo kompanijos Hansa“ vėl buvo priverstas prisiminti kovą su šia įstaiga.
3. LNK nusipirko „Baltijos TV“
Portalas "Delfi"", 2012 12 17
Pirmadienį koncernas „Achemos grupė“ ir įmonė „Laisvas ir nepriklausomas kanalas” (LNK) pasirašė sutartį dėl „Baltijos TV“ 100 proc. akcijų pardavimo. Sandorio suma neskelbiama.
4. „SC Baltic Media“ pardavė leidyklos „Gimtasis žodis“ akcijas
Portalas "Delfi"", 2012 12 05
Bendrovė „SC Baltic Media“ pardavė turimas knygų leidybos bendrovės „Gimtasis žodis“ akcijas įmonės vadovams Algiui Paulauskui ir Vytautui Staneliui. Kaip nurodo įmonė, sandoris užbaigtas 2012 m. lapkričio 30 d., sandorio suma neskelbiama.
5. „Achemos grupė“ ieško pirkėjo „Baltijos TV“
Portalas alfa.lt", 2012 12 05
Vienas didžiausių Lietuvos koncernų "Achemos grupė" nutarė parduoti televiziją "Baltijos TV" ir derasi su 3-4 galimais pirkėjais, rašo portalas vz.lt. "Dėl televizijos pardavimo tariamės pastaruosius du mėnesius. Esame tam rimtai pasiruošę ir turime 3-4 rimtus kandidatus", - vz.lt teigė "Achemos grupės" valdybos pirmininkas Flemmingas Lindeloevas.
6. „Vilniaus diena“ nuo sausio gali tapti savaitraščiu
Portalas alfa.lt", 2012 12 04
Žiniasklaidos grupės "Diena Media News" leidžiamas sostinės dienraštis "Vilniaus diena" nuo sausio gali tapti savaitraščiu.
7. E.Jakilaitis nuo sausio nevadovaus „Lietuvos ryto“ televizijai, kuria savo bendrovę
Portalas alfa.lt", 2012 12 04
Vienai didžiausių šalies žiniasklaidos grupių "Lietuvos rytas" priklausančios "Lietuvos ryto" televizijos generalinis direktorius žurnalistas Edmundas Jakilaitis nuo kitų metų sausio 1 dienos palieka šį postą. Tai antradienį patvirtino pats E.Jakilaitis.
8. Uždaromas „Tauragiškių balsas"
Portalas alfa.lt", 2012 12 03
Nuo Naujųjų metų stabdoma Tauragės apskrities laikraščio "Tauragiškių balsas" leidyba, patvirtino leidinio vadovė.
9. Nors TV3 nutraukė sutartį su R.Janutiene, žurnalistės vedama laida pasirodė eteryje
Portalas "Delfi"", 2012 11 29
Nors šiandien paskelbta, kad televizijos kanalas TV3 nutraukė sutartį su televizijos laidų rengėja Rūta Janutiene, ketvirtadienio vakarą žurnalistės vedama laida „Paskutinė instancija“ pasirodė eteryje. Tiesa, televizijos žiūrovai neišvydo laidos vedėjos – ji su jais pasisveikino iš už kadro ir laida buvo pradėta reportažu.
10. TV3 nutraukė sutartį su R.Janutienės laidomis
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2012 11 29
Televizija TV3 nutraukė sutartį su laidų „Kodėl?“ ir „Paskutinė instancija“ kūrėjais. Abi laidas veda Rūta Janutienė, kurios laidos TV3 neparodė praėjusią savaitę.
11. Vokietijoje uždaromas „Financial Times Deutschland“
Portalas alfa.lt", 2012 11 22
Vokietijoje uždaromas laikraštis "Financial Times Deutschland", informuoja "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Paskutinis numeris skaitytojus turėtų pasiekti gruodžio 7 dieną.
12. Tikisi atgaivinti Vilniaus radijo transliacijas
Portalas alfa.lt", 2012 11 20
Teleradijo kompaniją "Hanza" ir radijo siuntimo stotį Vilniuje valdantis Jonas Varnas tikisi atgaivinti prieš maždaug dešimtmetį sostinėje transliuotą programą Vilniaus radijas.
13. DELFI susitarė dėl projekto „Alio reklama“ įsigijimo
Portalas "Delfi"", 2012 10 24
DELFI susitarė dėl vieno seniausių ir geriausiai žinomų Lietuvos prekės ženklų skelbimų srityje – „Alio reklamos“ – įsigijimo. DELFI nuosavybėn pereis „Alio reklamos“ prekiniai ženklai bei domenai. Sandorį planuojama užbaigti artimiausiu metu.
14. Popierinių „Valstybės žinių" nebebus
Portalas alfa.lt", 2012 09 18
Antradienį padėtas taškas popierinių „Valstybės žinių" istorijoje. Nuo kitų metų kovo 1 d. visi priimti teisės aktai įsigalios paskelbus juos ne „Valstybės žiniose", o viešai ir nemokamai prieinamame elektroniniame Teisės aktų registre (TAR), kurį tvarkys Seimo kanceliarija.
15. Žurnalas „Lietuvė“ atskleis šviesiąją emigracijos pusę
Portalas "Delfi"", 2012 09 05
Anaiptol ne visi emigrantai užsienyje lenkia nugaras dėl sotesnio duonos kąsnio ir gyvena svetur vergiškomis sąlygomis. Apie po pasaulį išsibarsčiusių tautiečių likimus, jų sėkmės istorijas ir likusiųjų Lietuvoje pasiekimus bei požiūrį į emigraciją, bus rašoma naujame, rugsėjo mėnesį išleistame žurnale „Lietuvė“.
16. Milijonierių dvikovoje – kirčiai žemiau juosmens
lrytas.lt („Delfi”, „Alfa”, LR), 2012 07 19
Vieni turtingiausių šalies žmonių, oligarchais pavadinami verslininkai Vladimiras Romanovas ir Darius Mockus aršiai susigrūmė žodžių ringe.
17. Vladimiras Romanovas ir Darius Mockus svaidosi žaibais
Dienraštis "15 min.", 2012 07 19
Sukonfliktavo pagrindinis Ūkio banko akcininkas Vladimiras Romanovas ir koncerno „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus.
18. Tarp Mockaus ir Romanovo bręsta karas
Linas Kmieliauskas, Vz.lt, 2012 07 18
Su Vladimiru Romanovu siejamame "Vilniaus dienos" dienraštyje pasirodė teiginiai, kad koncernas "MG Baltic" yra nemokus, o pats p. Romanovas tekste kalba apie "psichiškai nesveikų žmonių nesveikas ambicijas".
19. Tarp V.Romanovo ir D.Mockaus prabėgo juoda katė
Portalas "Delfi"", 2012 07 18
Lietuvos verslo padangėje bręsta dar vienas konfliktas. Šį kartą nesutarimo durklais pradėjo svaidytis Ūkio banko pagrindinis akcininkas Vladimiras Romanovas ir „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus.
20. Milijonieriai pradėjo viešai skaičiuoti vienas kito nuodėmes
Portalas lrytas.lt, 2012 07 17
Ūkio banko pagrindinis akcininkas Vladimiras Romanovas ir „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus nebeslepia antipatijos vienas kito atžvilgiu. Interneto svetainėje, kuri per antrinę bendrovę priklauso „MG Baltic“, V. Romanovas buvo pavadintas „caraičiu“.
Iš viso: 40
Straipsniai: [1-20] [21-40]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas