Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


1. „Vinted“ investuotojas - leidybos verslo vizionierius
Verslo žinios, 2015 12 11

Leidybos baronu tituluojamo vokiečio Huberto Burdos koncernas susiviliojo lietuvių startuoliu „Vinted“ ir su dviem rizikos kapitalo fondais investavo 27 mln.

2. „Vinted“ investuotojas - leidybos verslo vizionierius
Verslo žinios, 2015 12 11
Leidybos baronu tituluojamo vokiečio Huberto Burdos koncernas susiviliojo lietuvių startuoliu „Vinted“ ir su dviem rizikos kapitalo fondais investavo 27 mln. USD. „Vinted“ - ne pirmoji inovatyviu požiūriu pasižyminčios bendrovės investicija.
3. „Savaitraštis Kaunui“ gaivins kūrybinę žurnalistiką
Portalas "Delfi", 2015 09 02
Nuo rugsėjo 8 dienos pradedamas leisti laikraštis „Savaitraštis Kaunui“. Savaitraštis skirtas Kaunui ir Kauno rajonui. Laikraščio apimtis – 80 puslapių. Jis bus platinamas 10 tūkstančių tiražu.
4. „Diena Media News“ galės parduoti Klaipėdoje leidžiamus leidinius
Vakarų ekspresas, 2015 08 29
Žiniasklaidos įmonių grupė „Diena Media News“ galės parduoti Klaipėdoje leidžiamą dienraštį „Klaipėda“, savaitraštį rusų kalba „Klaipėda“ ir naujienų portalą klaipeda.diena.lt.
5. R. Valatka: tai buvo atviras pasityčiojimas
Vladimiras Laučius, LRT.lt, 2015 04 07
„Būčiau supratęs, jei Tomas būtų atvirai pasakęs: negaliu ir nenoriu su tavimi toliau dirbti, skiriasi mūsų nuostatos, tariamės dėl išeitinės pašalpos. Ir būtume sukirtę rankomis, nes tai būtų garbingas vyriškas poelgis, o ne „reorganizacija“, už kurią vadybos kolegijos studentui dėstytojas kuolą parašytų“, – apie savo atleidimą iš 15min.lt vyriausiojo redaktoriaus pareigų LRT.lt kalba Rimvydas Valatka.
6. R. Valatka išeina iš 15min.lt
Erika Fuks, Portalas "Delfi", 2015 03 30
Nuo balandžio 15min.lt vyriausiasis redaktorius Rimvydas Valatka palieka redakciją.
7. Mulkina Konkurencijos tarybą: skelbimų rinką koncentruoja vienose rankose
Erika Fuks; Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi", 2015 01 28
Skelbimų rinkoje 2014 m. vyko svarbūs pasikeitimai, kurie kelia klausimų dėl galimo bandymo apeiti Konkurencijos tarybą. Jei jums atrodo, kad tai tik verslo reikalai, galite sulaukti ir nemalonių pokyčių – internetinei skelbimų rinkai atsidūrus vienose rankose, neišvengiamai sąlygas diktuoja „šeimininkas“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas