Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


21. „The Times” atleis 100 žurnalistų
Portalas "Delfi"", 2011 10 21
Jungtinės Karalystės dienraštis „The Times“ priėmė sprendimą atleisti apie šimtą žurnalistų. Taip tikimasi sumažinti išlaidas.
22. Pristabdomas žurnalo „Versus” leidimas
Portalas "Delfi"", 2011 10 20
Laikinai sustabdyta žurnalo „Versus” leidyba. Tai „Verslo žinių” naujienų portalui vz.lt patvirtino žurnalą leidžiančios bendrovės akcininkas, leidinio vyriausiasis redaktorius Vidas Rachlevičius.
23. Pradedamas leisti naujas verslo žurnalas
Portalas "Delfi"", 2011 10 14
Buvusi Ūkio ministerijos Smulkiojo ir vidutinio verslo departamento direktorė Živilė Glaveckaitė pradėjo leisti verslo žurnalą „bzn start“. Pirmasis numeris, kuris, anot leidėjos, iš kitų žurnalų išsiskirs baltu viršeliu, pasirodys jau šį šeštadienį, spalio 15 dieną.
24. Žurnalas „Moteris“ nuo šiol – ir „iPad“ ekrane
Portalas "Delfi"", 2011 10 14
Žurnalas „Moteris“ jau turi ir elektroninę žurnalo versiją, kurią galima skaityti asmeninio ar „iPad“ kompiuterio ekrane. Planšetinis kompiuteris suteikia naujų malonių potyrių vartant žurnalo puslapius ir gėrintis puikiomis nuotraukomis, sakoma leidėjų pranešime spaudai.
25. Taupymas BBC grasina kokybiškai žurnalistikai
Portalas "Delfi"", 2011 10 10
BBC vadovybė teigia, kad transliuotojas teikia „geriausią žurnalistiką pasaulyje“, tačiau Britanijos Nacionalinė žurnalistų sąjunga (NUJ) įspėja, kad tam grėsmę kelia planuojamos taupymo priemonės.
26. „Cgates” perka „Mikrovisatos TV”
Portalas "Delfi"", 2011 09 21
Bendrovė „Cgates”, teikianti to paties pavadinimo telekomunikacijų paslaugas, pasirašė pirkimo-pardavimo sutartį dėl 100 proc. vienos iš „Mikrovisatos“ įmonių grupės bendrovės – „Mikrovisatos TV“ – akcijų įsigijimo. Sandoris, kurio vertė neskelbiama, bus baigtas gavus Konkurencijos tarybos leidimą.
27. Lietuvoje atsiras televizija moterims TV8
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 09 12
Spalio 3-iąją Lietuvoje atsiras dar viena televizija – į moterų auditoriją orientuotas kanalas TV8. Nauja televizija priklausys Skandinavijos žiniasklaidos koncernui MTG, Lietuvoje valdančiam kanalus TV3 ir TV6.
28. „Bild” išleis rekordinio dydžio savaitgalio numerį
Portalas "Delfi"", 2011 08 26
Didžiausią tiražą iš Europos dienraščių turintis Vokietijos laikraštis "Bild" planuoja šeštadienį išleisti milžiniško dydžio numerį, tikėdamasis patekti į Guinesso pasaulio rekordų knygą.
29. Teismas žurnalą „Versus“ įtaria nesąžiningumu, todėl areštavo turtą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 08 18
Verslo žurnalą „Versus“ leidžiančiai bendrovei „Versus Media“ atėjo nelengvas metas – ketvirtadienį teismas leido areštuoti bendrovės turtą, o jeigu jo nėra, areštas bus taikomas akcininkų Vido Rachlevičiaus ir Tomo Kaunecko nuosavybei ar piniginėms lėšoms.
30. „Schibsted“ traukiasi iš Rusijos
Portalas "Delfi"", 2011 08 17
Norvegijos žiniasklaidos grupė „Schibsted“ pasitraukė iš Rusijos. Kaip rašo „Kommersant“, kompanija pardavė savo paskutinį Rusijos aktyvą – dalį kapitalo bendrovėje „Regionalnyje nezavisimyje gazety Severo–zapad“, kuri leidžia laikraštį „Moj Rajon“ Sankt Peterburge. Sandoris buvo sudarytas dar birželio mėn.
31. „Bunte" atleido du žurnalistus dėl galimo etikos pažeidimo
Portalas "Delfi"", 2011 07 30
Apie garsenybių pasaulį rašantis Vokietijos savaitraštis „Bunte" penktadienį pranešė atleidęs du savo darbuotojus, kurie esą siekė gauti nuotraukų ir vaizdo įrašų, kuriuose vienas įtakingas politikas matomas vartojantis narkotikus ir dalyvaujantis sekso orgijose.
32. Dėl skolų „Teo” išjungė „Sport1”
Portalas "Delfi"", 2011 07 27
Dėl susidariusio įsiskolinimo už siuntimo paslaugas „Teo” trečiadienį sustabdė televizijos kanalo „Sport1“ signalo siuntimą skaitmeninės antžeminės televizijos tinklais. „Teo” praneša, kad kanalo negalės matyti skaitmeninės antžeminės televizijos žiūrovai visoje Lietuvoje.
33. Rastas negyvas vienas iš „News of the World“ redaktorių, pirmasis pranešęs apie pokalbių klausymąsi
Portalas "Delfi"", 2011 07 19
Buvęs britų laikraščio „News of the World“ pramogų verslo skilties redaktorius Seanas Hoare‘as buvo rastas miręs savo namuose Hertfordšyre, Didžiojoje Britanijoje, praneša D.Britanijos spauda.
34. R.Murdochas atsiprašė dėl laikraščių vykdyto šnipinėjimo
Portalas "Delfi"", 2011 07 16
Tarptautinės žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas atsiprašė vieno iš jo bulvarinių laikraščių vykdyto nusikalstamo telefoninio šnipinėjimo aukų ir priėmė dviejų savo bendrovės "News Corp." aukštų vadovų - Rebekah Brooks ir Leso Hintono - atsistatydinimą.
35. Atsistatydino du R.Murdocho bendražygiai
Portalas "Delfi"", 2011 07 16
Tebesitęsiant Ruperto Murdocho žiniasklaidos koncerno skandalui, penktadienį atsistatydino du jo bendražygiai.
36. Telefoninio šnipinėjimo skandalas privertė atsistatydinti „News International“ vadovę
Portalas "Delfi"", 2011 07 15
Penktadienį galiausiai atsistatydino žiniasklaidos magnatui Rupertui Murdochui priklausančios Didžiosios Britanijos laikraščių leidybos įmonės „News International“ vadovė Rebekah Brooks.
37. Panaikintas „Verslo žinių" 0,5 mln. Lt turto areštas
Portalas "Delfi"", 2011 07 15
Vilniaus apygardos teismas panaikino ankstesnę savo nutartį areštuoti "Verslo žinių" 0,5 mln. Lt vertės turto. Teismas pritrūko "Respublikos" leidinių" pateiktų įrodymų ir bendrovės prašymą pripažino neproporcingu, rašo verslo naujienų portalas vz.lt.
38. Dėl „WikiLeaks“ pažymų V.Tomkus į teismą padavė JAV ambasadą
Dainius Sinkevčius, Portalas "Delfi"", 2011 07 12
Dėl „WikiLeaks“ pažymose paviešintų teiginių į teismą Lietuvos žiniasklaidos priemones padavusi bendrovė „Respublikos leidiniai“ nusprendė bylinėtis ir su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis (JAV). Dienraščio leidėjas Vitas Tomkus teigia panaudosiantis visas įmanomas teisines priemones, kad įrodytų, jog Amerikos ambasada esą šmeižia Lietuvos žiniasklaidą.
39. Britanijos skandalo tyrėjų taikiklyje atsidūrė policija
Portalas "Delfi"", 2011 07 12
Didžiosios Britanijos įstatymų leidėjai antradienį planuoja apklausti policijos vadovus dėl pranešimų, jog šalies aukštuomenės nariai ir buvęs ministras pirmininkas Gordonas Brownas buvo tapę žiniasklaidos vykdyto telefoninio šnipinėjimo taikiniais.
40. Buvęs Britanijos premjeras G.Brownas: R.Murdocho laikraščiai naudojosi žinomų nusikaltėlių paslaugomis
Portalas "Delfi"", 2011 07 12
Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Brownas antradienį apkaltino žiniasklaidos magnato Ruperto Murdocho leidžiamus laikraščius, jog šie naudojosi "žinomų nusikaltėlių" paslaugomis, šnipinėdami vyriausybės vadovo asmeninę informaciją.
Iš viso: 64
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-64]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas