Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


41. D.Grybauskaitė: kai pasižiūri žiniasklaidos priemonių savininkus, daug kas paaiškėja
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 07 12
Dvejus metus Lietuvai vadovaujanti prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį surengtoje spaudos konferencijoje negailėjo kritikos parsiduodančiai žiniasklaidai. Pasak D. Grybauskaitės, pavarčius laikraščius ir panagrinėjus žiniasklaidos priemonių savininkus bei akcininkus, daug kas paaiškėja.
42. „News Corp.“ vertė sumažėjo 7 mlrd. dol.
Portalas "Delfi"", 2011 07 12
„News Corp.“ vos per keturias prekybos akcijomis dienas neteko 7 mlrd. dolerių (17,06 mlrd. Lt) rinkos vertės – tokia tendencija atspindi investuotojų nuogąstavimus dėl pradėto tyrimo, jog vieno Londono dienraščio žurnalistai klausydavosi telefoninių pokalbių. Ekspertai mano, kad minėtasis skandalas kompanijai gali kainuoti daug daugiau, skelbia „Bloomberg“.
43. Aiškintis „WikiLeaks“ aprašytą galimą korupciją žiniasklaidoje prokuratūra nurodė STT
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 07 11
Generalinė prokuratūra, sprendžianti, ar pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos žiniasklaidoje paviešintų „WikiLeaks“ dokumentų, pagalbos kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT).
44. Išspausdintas paskutinysis 168 metus leisto „News of the World" numeris
Portalas "Delfi"", 2011 07 10
Išspausdintas paskutinysis Didžiosios Britanijos bulvarinio laikraščio "News of the World" numeris. Šį sekmadienį jis pasirodys paskutinį kartą.
45. S. Berlusconio žiniasklaidos bendrovei – 560 mln. eurų bauda
Portalas "Delfi"", 2011 07 09
Milano apeliacinis teismas šeštadienį nurodė Italijos premjerui Silvio Berlusconi priklausančiai holdingo bendrovei „Fininvest“ sumokėti 560 mln. eurų (1,93 mlrd. litų) konkuruojančiai žiniasklaidos įmonių grupei „Compagnie Industriali Riunite“ (CIR), kai ši laimėjo bylą dėl įtariamo teismo papirkimo, pranešė vienas teisėjas.
46. Britų vyriausybė atidės sprendimą dėl „News Corp." planų įsigyti palydovinę televiziją „BSkyB"
Portalas "Delfi"", 2011 07 08
Didžiosios Britanijos vyriausybė veikiausiai iki rugsėjo atidės sprendimą dėl žiniasklaidos magnato Ruperto Murdocho planų planų įsigyti mokamos televizijos milžinę "BSkyB", šalyje įsiplieskus skandalui dėl vieno bulvarinio laikraščio vykdyto asmenų šnipinėjimo, pranešė žiniasklaida.
47. „SC Baltic Media“ Baltijos šalyse leis „The Economist“ leidinius
Portalas "Delfi"", 2011 07 04
Leidybos ir žiniasklaidos įmonių grupė „SC Baltic Media“, pasirašiusi naujas sutartis su Didžiosios Britanijos savaitraščio „The Economist“ leidėjais, įgijo išskirtines teises Baltijos šalyse leisti „The Economist“ leidinius ir plečia veiklą Latvijoje bei Estijoje.
48. Vasarą „Žinių radijuje“ darbuosis ir visuomenininkai
Portalas "Delfi"", 2011 06 06
Nuo birželio 6 d. „Žinių radijo“ eteryje – specialus vasaros projektas „Rengia visuomenininkai“. Jis vasaros programos tinklelį papildys penkiomis naujomis skirtingų visuomeninių organizacijų rengiamomis ir vedamomis laidomis „Jaunimo požiūris“, „Žmogus žmogui“, „Lenino prospektas“, „Ne ta čia publika!“, „Kai mamos tyli“, skelbiama pranešime.
49. „WikiLeaks“: Lietuvos laikraščiuose klesti korupcija ir pusiau legalus reketas
Portalas "Delfi"", 2011 06 06
Lietuvos žiniasklaidos magnatai savo valdomus laikraščius nevengia naudoti kaip reketo įrankius, skelbia dienraštis „15min“, remdamasis „WikiLeaks“ nutekintais JAV diplomatų susirašinėjimais.
50. Savininkai „Diena Media News“ akcijas perleidžia antrinei bendrovei
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 05 26
Bendrovė „Baltijos įmonių finansai“ (BIF) į „Diena Media News“ akcijas investavo 24 mln. Lt ir ketina akcijas parduoti antrinei BIF įmonei „Baltic Media Holding“. „Diena Media News“ atstovas Remigijus Jurgelaitis tvirtina, kad bendrovėje esminių pokyčių neplanuojama.
51. Pasirodė žurnalas apie židinius
Portalas "Delfi"", 2011 04 07
Lietuvos nacionalinė židinių-dūmtraukių montuotojų asociacija išleido pirmąjį žurnalo „Florianus" numerį. Leidinyje pristatomos židinių ir kaminų naujienos, kieto kuro katilų apžvalga, naujausios dizaino tendencijos iš židinių parodos Maskvoje.
52. Lietuvos radijas vėl transliuos visą parą
Portalas lrt.lt", 2011 03 31
Nuo balandžio 1-osios, po beveik metų pertraukos, Lietuvos radijas vėl bus girdimas 24 valandas per parą. Naktį kas valandą bus transliuojamos žinios, kartojamos Lietuvos radijo ir LRT programos „Klasika“ laidos.
53. TV3 prašymu teismas areštavo „Be tabu ir Ko“ turtą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 03 14
TV3 televiziją valdanti bendrovė „Tele-3“ dėl autorių ir gretutinių teisių pareiškė ieškinį prodiuserinei kompanijai „Be tabu ir Ko“ – televizija siekia ne tik prisiteisti beveik 80 tūkst. Lt, bet ir uždrausti bet kokiu būdu transliuoti pramoginių laidų „Dzin“, „Meilės trikampis“ bei „Puikusis šou“ įrašus.
54. D.Kreivys: per 40 proc. „Diena media“ akcijų nusipirko G.Žiemelis ir A.Miknius
Portalas "Delfi"", 2011 03 03
Ūkio ministro Dainiaus Kreivio parengtoje „pažymoje“ apie patirtą spaudimą paliesta ir žiniasklaidos įmonių akcijų pardavimo tema.
55. V.Antonovas paaiškino, kodėl nupirko „Lietuvos ryto” akcijų
Portalas "Delfi"", 2011 03 01
Rusijos milijardierius Vladimiras Antonovas, kontrolinio „Snoro” akcijų paketo savininkas, neigia, jog nori investuoti į Latvijos žiniakslaidą ir aiškina, kodėl Lietuvoje pirko žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas” akcijų.
56. A.Lebedevas pasiskundė V. Putinui, kad rusų šnipai mėgina pavogti jo verslo imperiją
Portalas "Delfi"", 2011 02 19
Rusų oligarchas Aleksandras Lebedevas parašė atvirą laišką Rusijos ministrui pirmininkui Vladimirui Putinui, kuriame pareiškė, kad agentai ir policininkai bando pavogti jo multimilijardinę verslo imperiją.
57. BTV finansinis tamsymetis užtruko
Portalas "Delfi"", 2011 02 19
Baltijos televizija, nors ir bando išsklaidyti gandus apie nepriteklių, tačiau praranda vis daugiau darbuotojų, rašo diena.lt. Algų nesulaukiančių darbuotojų grasinimai streikuoti, palikti darbovietę ilgą laiką tebuvo žodžiai.
58. Pasikeitė vyriausiasis „Reuters" agentūros redaktorius
Portalas "Delfi"", 2011 02 08
Davidas Schlesingeris paliko „Reuters" naujienų agentūros, įeinančios į korporaciją „Thomson Reuters", vyriausiojo redaktoriaus postą. D. Schlesingerį pakeitė Stephenas Adleris, buvęs žurnalo „BusinessWeek" vyriausiasis redaktorius, teigiama „Reuters" išplatintame pranešime.
59. „Google“ ieško vadovo Baltijos šalims
Portalas "Delfi"", 2011 02 07
Interneto bendrovė „Google“ ieško vadovo Baltijos šalims ir Vilniuje dirbsiančio pramonės vadovo (angl. industry manager).
60. M.Jančius iš BTV kraustosi į „Lietuvos ryto“ televiziją
Portalas "Delfi"", 2011 01 25
Žurnalistas ir ilgametis BTV žinių vedėjas Marius Jančius po 13 metų darbo šiame kanale pereina dirbti į „Lietuvos ryto” televiziją. Čia jis taps naujuoju informacinės laidos vedėju.
Iš viso: 64
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-64]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas