Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


61. BBC sumažins interneto tarnybai skiriamas lėšas 25 proc.
Portalas "Delfi"", 2011 01 24
Didžiosios Britanijos televizija BBC siekia 25 procentais sumažinti savo interneto paslaugoms skiriamas lėšas.
62. Pasitraukiantis „Google“ vadovas gaus 100 mln. JAV dolerių premiją
Portalas "Delfi"", 2011 01 24
Interneto bendrovės „Google“ generalinio direktoriaus pareigas balandį paliksiantis Ericas Schmidtas gaus 100 mln. JAV dolerių (254 mln. Lt) premiją.
63. „Valstiečių laikraščio“ darbuotojai teigia esą verčiami darbo sutartis keisti į verslo liudijimus
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 01 05
„Valstiečių laikraščio“ darbuotojai tikina sulaukę valdžios reikalavimų savanoriškai nutraukti dabar galiojančias darbo sutartis ir dirbti su verslo liudijimais.
64. Žiniasklaida: „Facebook” mėgino įsigyti „Twitter”
Portalas "Delfi"", 2011 01 04
Socialinio tinklo „Facebook" kūrėjai 2008 metais mėgino nusipirkti socialinį tinklą „Twitter" už 500 mln. JAV dolerių, tačiau pastarojo savininkai nesutiko parduoti savo „kūdikio" - apie tai skelbia ekonominis leidinys „The Financial Times".
Iš viso: 64
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-64]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas