Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gandai ir propaganda


1. Valentinas Mazuronis: Ką veikia mūsų saugumas?
Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 12 28
Turėtų kovoti su išorės priešais. Ar kovoja? Girdėjau - vieną šnipą pagavo M. Laurinkaus gimtadieniui, bet ir tas pasirodė netikras, o gal ir nekaltas.
2. Laikas atstato teisingumą
Kazimieras Šiaulys, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 12 28
Grupė socialinių ir politikos, mokslų daktarių (R. Žiliukaitė, A. Ramonaitė, L. Nevinskaitė, V. Beresnevičiūtė, I. Vinogradnaitė) padarė išvadą, kad žiniasklaida - viena silpniausių pilietinės visuomenės grandžių Lietuvoje.
3. Metų skrydis - kiekvienam aplink savo svajonių planetą
Juozas Ivanauskas, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 12 28
Prezidentas Rolandas Paksas - pirmasis lietuvis vienmotoriu lėktuvo 2006-jų vasara apskrities aplink Žemę, 2007-jų metų išvakarėse linki kiekvienam iš mūsų apskristi savo svajonių, vilčių, tikslų ir troškimų planetą.
4. VSD vadovas A.Pocius traukiasi iš posto
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 22
Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Arvydas Pocius nusprendė pasitraukti iš posto.
5. Socialliberalai kratosi KGB šešėlių
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 22
Seimo socialliberalų frakcijos nariai Nijolė Steiblienė ir Algirdas Monkevičius teigia susipažinę su Ypatingajame archyve esančiais KGB spec. patikrinimo bylų dokumentais, susijusiais su jų buvusiomis kelionėmis į užsienį.
6. KGB patikrinimų bylose - ir socialliberalų pavardės
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 21
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Algimanto Matulevičiaus galimais ryšiais su KGB domėjęsi socialliberalai netruko sulaukti atsako.
7. A.Pocius: VSD pareigūnai atleisti dėl neteisėto informacijos rinkimo ir naudojimo
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 21
Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas Vytautas Damulis ir 4-ojo skyriaus viršininkas Kastytis Braziulis iš pareigų atleisti dėl neteisėto operatyvinių veiksmų taikymo, duomenų apie privačių asmenų gyvenimą ne tarnybos tikslais rinkimo ir neteisėto informacijos, gautos departamente, panaudojimo ne tarnybos tikslais.
8. Seimas atvėrė SSRS specialiųjų tarnybų archyvus
Portalas lrt.lt", 2006 12 19
Anot Seimo nario Povilo Jakučionio, minėtus dokumentus galės tyrinėti mokslininkai, studentai, žurnalistai ir visi kiti, gavę specialius leidimus.
9. Seimas atvėrė sovietų specialiųjų tarnybų archyvus
Portalas alfa.lt", 2006 12 19
Seimas Dokumentų ir archyvų įstatymo pataisomis atvėrė priėjimą prie Nacionalinio dokumentų fondo ypatingosios dalies dokumentų.
10. Sovietų spec. tarnybų archyvai bus prieinami visiems
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 19
Seimas palengvino priėjimą prie Nacionalinio dokumentų fondo ypatingosios dalies archyvų, kuriuose sukaupta informacija apie sovietų specialiųjų tarnybų veiklą Lietuvoje.
11. Kas mus puola, jei esame tik gelbėtojai?
Olava Strikulienė, Dienraštis "Respublika", 2006 12 18
Paskutinės metų savaitės pritvinko pozityvių reiškinių. Visi užsiėmę gynimu ar gelbėjimu. Parlamentarai gina parlamentarizmą.
12. Saugumo ir politikų garbė ant korupcijos svarstyklių
Aušra Maldeikienė, „Žinių radijas“, Portalas "Delfi", 2006 12 18
Pastaruoju metu paaiškėjo išvados keleto tarptautinių tyrimų, kuriuose nagrinėtos korupcijos bėdos. Kaip daugelis ir tikisi, jos nėra palankios Lietuvai
13. Skandalus surežisavo nematoma ranka
Gediminas Rėklaitis, Dienraštis "Respublika", 2006 12 16
Pavasario ir vasaros politiniai įvykiai, lyg sniego lavina nušlavę Seimo pirmininką Artūrą Paulauską, premjerą Algirdą Brazauską ir leidę sudaryti pirmąją Lietuvos istorijoje mažumos Vyriausybę, tebelieka mįsle.
14. Ant svarstyklių – Lietuvos saugumas
Jurga Tvaskienė, Savaitraštis „Panorama", Portalas alfa.lt, 2006 12 16
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos įvertinimas pajudėjo iš mirties taško: Seimas po svarstymo pritarė parlamentinio tyrimo išvadoms.
15. 78 proc. Rusijos politinio elito – iš KGB ir jos palikuonių. Tokia žinutė šmėkštelėjo radijo ir interneto erdvėse prieš kelias dienas. Įspūdingi skaičiai, tiesa?
Saulius Stoma, „Žinių radijas“, Portalas "Delfi", 2006 12 15
78 proc.
16. Landsbergiu šeimynėlės paslaptys
Ksaveras Algimantas Purvinskas, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 12 14
7. Gestapo areštuotą Vytauto Žemkalnio sūnų Gabrielių Žemkalnį nuo mirties gelbėjo Vokietijos Didžiojo Reicho komisaras-ministras okupuotiems kraštams Alfredas Rozenbergas.
17. Neišsiųstas viešas laiškas VLIK‘o pirmininkui dr. Kaziui Bobeliui
A. Petrauskas, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 12 14
Daktaras neseniai pasitraukė iš Lietuvos Seimo žadėdamas parašyti prisiminimus.
18. VSD žmogus VTEK
Savaitraštis „Ekstra“", 2006 12 11
Šių metų pradžioje paaiškėjo, jog tuomečiai prezidento patarėjai E.Bagdonas ir VSD deleguotas R.Muraška bei VSD generalinio direktoriaus pavaduotojas D.Dabašinskas įsigijo Turniškėse paslapčia Vyriausybės kanceliarijos akcinės komunalinių paslaugų bendrovės pastatytus kotedžus.
19. Saugi valstybės paslapties žyma
Dovilė Jablonskaitė, Savaitraštis „Panorama“, Portalas "Delfi", 2006 12 09
Saldus medus – šitaip Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimo metu parlamentarai pavadino saugumo atstovų sukauptą slaptą informaciją.
20. Landsbergizmas psichoanalitinis aspektas
Albertas Ruzas, Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 12 08
Norėčiau atkreipti skaitytojų dėmesį į vieną labai svarbų dalyką: tai, kas šioje".. .izmų" apžvalginėje studijoje, galimas dalykas, tarpais pernelyg griežtokai ir kategoriškai pasakoma ar teigiama, neturėtų būti suprantama tik kaip išankstinis piktas nusistatymas prieš kokį konkretų žmogų kaip asmenį
Iš viso: 149
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-149]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas