Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gandai ir propaganda


1. KGB dokumentų grąžinimo terminas baigiasi
Tomas Kavaliauskas, Portalas lrt.lt", 2007 12 28
Šeštadienį baigiasi pusės metų terminas, kai, išvengiant atsakomybės, galima grąžinti neteisėtai saugomus sovietų specialiųjų tarnybų dokumentus. Tačiau per šešis mėnesius Ypatingasis archyvas pasipildė tik dviem sovietų saugumo registracijos žurnalais, skelbia LTV naujienų tarnyba.
2. Konservatoriai domėsis savo kandidatų į Seimą praeitimi
Portalas "Delfi"", 2007 12 28
Kadangi liustracijos procesas yra sustojęs, Tėvynės sąjunga ketina aiškintis, ar jos būsimieji kandidatai į Seimą nebuvo susiję su KGB struktūromis. Kaip nutarė šios partijos prezidiumas, Tėvynės sąjungos Priežiūros komitetas, formuluodamas savo nuostatas dėl kandidatų į Seimą, turės įvertinti visą Ypatingojo archyvo turimą informaciją apie juos.
3. E.Lementauskas: teroristai konservatoriai puola Vilniuje statomą stadioną
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2007 12 28
Vilnius vicemeras liberaldemokratas Evaldas Lementauskas penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje užsipuolė konservatorių partiją tvirtindamas, kad ši priešinasi Tūkstantmečio stadiono statybai ant Šeškinės kalno Vilniuje. Pasak jo, konservatoriai siekia sužlugdyti stadiono statybą, o jam skiriamas lėšas panaudoti Kauno arenai. Konservatoriai ginasi tikindami tenorį sužinoti tikslią stadiono statybų kainą.
4. V.Adamkus pasiryžęs griežtiems sprendimams, jei gautų „jautrios“ informacijos apie diplomatus
Portalas "Delfi"", 2007 11 29
Prezidentas Valdas Adamkus pasiryžęs imtis griežtų sprendimų, jei gautų „jautrios" informacijos apie diplomatų ryšius su sovietų spectarnybomis.
5. V.Adamkus siūlo dar vieną prisipažinimo terminą buvusiems KGB bendradarbiams
Portalas "Delfi"", 2007 11 27
Prezidentas Valdas Adamkus pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui Liustracijos įstatymo (Lietuvos Respublikos asmenų, slapta bendradarbiavusių su buvusios SSRS specialiosiomis tarnybomis, registracijos, prisipažinimo, įskaitos ir prisipažinusiųjų apsaugos įstatymo) 4, 5 ir 6 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo projektą.
6. Diplomatų ryšių su KGB paieškas J.Karosas vadina nekorektiškomis
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 19
Seimo Užsienio reikalų komiteto (URM) pirmininkas Justinas Karosas kritikuoja kolegų norą išsiaiškinti, ar tarp Lietuvos diplomatų esama tokių, kurie turėjo ryšių su sovietų saugumu. Anot jo, pageidavimas patikrinti visų diplomatinių atstovų biografijas yra nekorektiškas.
7. Ž.Marcinkevičius kaltina D.Mockų bendradarbiavimu su Rusijos specialiosiomis tarnybomis
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 19
Pirmadienio LTV diskusijų laidoje „TV forumas“ „VP Market“ įmonių grupei priklausančios bendrovės „NDX energija“ valdybos narys Žilvinas Marcinkevičius tvirtino turįs faktų apie koncerno „MG Baltic“ prezidento Dariaus Mockaus „bendradarbiavimą su Rusijos saugumo tarnybų rezidentais“.
8. Informacijos apie diplomatų ryšius su KGB nesulaukę politikai kviesis P.Malakauską
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 14
Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pastangos gauti informacijos apie galimus kai kurių diplomatų ryšius su sovietų saugumu – kol kas bevaisės.
9. Latvių gatvės paslaptys
Alvydas Pocius, Dienraštis „Vilniaus Diena“, Portalas "Delfi", 2007 11 10
Latvių g. 53/54 – tai ne tik vieta, kur išduodamos Rusijos vizos.„Latvių gatvė“ lietuviškoje interneto erdvėje reiškia priešišką Lietuvai veiklą. „Rusijos ambasados pastatas yra strategiškai svarbioje miesto dalyje.
10. P.Plumpa. FST niekada netoleruos savo penktosios kolonos demaskavimo
Petras Plumpa, "XXI amžius", Portalas "Delfi", 2007 11 05
Seimo rinkimai Alytaus rajone parodė, kad dar ir šiandien, artėjant prie nepriklausomos Lietuvos dvidešimtmečio, Lietuvoje daug gali nuveikti Rusijos statytiniai.
11. M.Laurinkus: įtakingi „valstybininkai“ - prezidentas, premjeras ir Seimo pirmininkas
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 30
Lietuvos ambasadorius Ispanijoje buvęs valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Mečys Laurinkus tikslina savo žodžius apie įtakingus politikus, formavusius užduotis Valstybės saugumo departamentui (VSD) ir tvirtina, jog šiuo atveju omenyje turėjo aukščiausiuosius šalies vadovus.
12. A.Ažubalis vėl prašo žinių apie galimai su KGB bendradarbiavusius diplomatus
Portalas "Delfi"", 2007 10 29
Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininko pavaduotojas konservatorius Audronius Ažubalis komiteto vardu pakartotinai kreipėsi į Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorių Povilą Malakauską dėl informacijos pateikimo apie diplomatus, kurie galimai bendradarbiavo ar turėjo kitokių ryšių su buvusios SSRS slaptosiomis tarnybomis.
13. V.Muntianas perdavė prezidentui Liustracijos įstatymą
Portalas "Delfi"", 2007 10 26
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas savo parašu patvirtino parlamento priimto Liustracijos įstatymo autentiškumą ir perdavė jį pasirašyti bei oficialiai paskelbti prezidentui Valdui Adamkui.
14. V.Kavaliauskui teisme pavyko atsikratyti KGB šleifo
Portalas "Delfi"", 2007 10 26
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) penktadienį paliko galioti Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimą, kuriuo buvo panaikintas Asmenų, slapta bendradarbiavusių su buvusios SSRS specialiosiomis tarnybomis, veiklos vertinimo tarpžinybinės komisijos sprendimas viešai paskelbti duomenis dėl premjero Gedimino Kirkilo padėjėjo Viliaus Kavaliausko.
15. V.Kavaliauskas teisme bando atsikratyti KGB šleifo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 10 16
Liustracijos komisija siekia, kad premjero padėjėjas Vilius Kavaliauskas būtų pripažintas bendradarbiavęs su slaptosiomis sovietų tarnybomis. Vilniaus apygardos administracinis teismas buvo panaikinęs Liustracijos komisijos sprendimą dėl V.Kavaliausko pripažinimo bendradarbiavus su KGB, todėl ši pateikė skundą Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT).
16. P.Malakauskas jau rado Liustracijos komisijos vadovą
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 03
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Povilas Malakauskas teigia jau suradęs, kuo pakeisti atsistatydinusią Liustracijos komisijos pirmininkę Dalią Kuodytę, tačiau konkretaus asmens neįvardija. Pareigūno įsitikinimu, komisijos darbo efektyvumą galėtų padidinti ne tik pakankamas finansavimas iš biudžeto, bet ir jos narių statuso pakeitimas.
17. M.Laurinkus: buvusiam KGB bendradarbiui tapti ambasadoriumi neįmanoma
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 03
Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Mečys Laurinkus įsitikinęs, jog tarp aukštų Lietuvos diplomatų negali būti buvusių KGB bendradarbių, ir neigia kalbas, neva kai kurie asmenys liustravosi jo kabinete. Tačiau jis neatmeta, kad dabartiniai diplomatai į sovietų saugumo sąrašus buvo įtraukti be savo žinios.
18. URM: jokių duomenų apie diplomatus, nuslėpusius ryšius su KGB, neturime
Portalas "Delfi"", 2007 10 02
Lietuvos užsienio reikalų ministerija nėra gavusi jokių duomenų iš kompetentingų institucijų apie diplomatus, nuslėpusius savo bendradarbiavimą su KGB.
19. Konservatoriai siūlo grįžti prie Liustracijos įstatymo
Portalas "Delfi"", 2007 10 02
Į viešumą vėl iškilus nepabaigtoms liustracijos problemoms, buvusiam Valstybės saugumo departamento (VSD) Kontržvalgybos valdybos viršininkui ir Liustracijos komisijos vadovui Vytautui Damuliui pareiškus, esą diplomatinėje tarnyboje gali būti buvusių KGB bendradarbių, neprisipažinusių pagal galiojančius įstatymus, Seimo Tėvynės sąjungos frakcija siūlo Seimui sugrįžti prie Liustracijos įstatymo svarstymo.
20. A.Kašėta: įtarimai dėl ambasadorių bendradarbiavimo su KGB turi būti patikrinti
Portalas "Delfi"", 2007 10 01
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pavaduotojas Algis Kašėta sieks, kad artimiausiu metu būtų surengtas bendras Seimo Užsienio reikalų komiteto ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdis, į kurį būtų pakviestas ir Valstybės saugumo departamento vadovas Povilas Malakauskas.
Iš viso: 80
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas