Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gandai ir propaganda


1. Socdemai siūlo E.Masiuliui nepradėti „raganų medžioklės“ „Lietuvos geležinkeliuose“
Portalas "Delfi"", 2008 12 29
Socialdemokratų frakcija Seime "nekorektiškais" pavadino Liberalų sąjūdžio pirmininko, susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio pareiškimus esą bendrovė "Lietuvos geležinkeliai" yra tapusi socdemų užuovėja.
2. VEKS vadovė grasina, jog sumažinus finansavimą, projekto "Vilnius - Europos kultūros sostinė" nebus
Portalas "Delfi"", 2008 12 17
Jeigu Seimas, kaip siūlo Vyriausybė, kitąmet projektui "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" (VEKS), teskirs 20 mln. litų, kitąmet tarptautinis projektas nevyks.
3. Kalvarijų turgaus kontrolieriaus sulaikymas - spaudos antis
Portalas "Delfi"", 2008 12 16
Vilniaus apygardos prokuratūra paneigė žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, esą buvo suimtas Kalvarijų turgaus vyriausiasis kontrolierius Gintaras Jagminas.
4. Mįslingą šalies vadovų susitikimą Prezidentūroje inicijavo VSD vadovas?
Portalas "Delfi"", 2008 12 11
Iškart po naujojo Ministrų kabineto narių prisaikdinimo sušauktą mįslingą neįprasto formato aukščiausių šalies vadovų susitikimą inicijavo Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Povilas Malakauskas, pabūgęs VSD kontrolės perėmimo.
5. Ar Lietuvoje galima nubausti už kalbas apie krizę?
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 12 10
Latvijos saugumiečiai jau kovoja su gandus apie ekonominę krizę skleidžiančiais ekonomistais, žurnalistais ir muzikantais.
6. Liustracijos šmėkla vėl klaidžioja
Rimantas Varnauskas, "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 12 08
Naujojo Seimo daugumos atstovai pasiryžę rimtai imtis liustracijos reikalų, nors kol kas nesutaria dėl jos turinio ir masto. Kad ir kaip būtų, pagrindiniu taikiniu lieka diplomatinė tarnyba.
7. Aleksijaus II gyvenimą temdė KGB šešėlis
Portalas "Delfi"", 2008 12 06
Plačiai skambant mirusio Rusijos Ortodoksų Bažnyčios (ROB) patriarcho Aleksijaus II liaupsėms, išlieka nepatogių klausimų apie jo įtariamą bendradarbiavimą su sovietiniu saugumu (KGB).
8. KGB: politinės spekuliacijos ar kaltųjų paieškos?
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2008 12 03
Prieš kiekvienus rinkimus ir po jų Lietuvoje tradiciškai mojuojama KGB korta. Nuo to kenčia ir tikrai buvę KGB bendaradrbiai, ir niekuo dėti žmonės.
9. Buvęs KGB darbuotojas ir A.Matulevičius nesusitaria, ar yra pažįstami
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2008 12 03
Buvęs sovietų saugumo KGB darbuotojas Romas Patapas ir eksparlamentaras bei buvęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Algimantas Matulevičius teisme nesusitaria, ar pažįsta vienas kitą.
10. Ukrainos deputatas: Lietuvoje parlamentas „nevirs pramogų verslu“
Portalas "Delfi"", 2008 11 20
Ukrainos Rados deputatas, partijos „Vieningasis centras“ lyderis Igoris Krilis mano, jog tai, kad Seimo pirmininku Lietuvoje išrinktas buvęs pokalbių laidos vedėjas A. Valinskas, rodo, jog valdžios klausimas Lietuvoje nėra labai svarbus.
11. V.Tomaševskis: neatmetu galimybės, kad G.Songaila gali būti KGB agentas
Portalas "Delfi"", 2008 11 15
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) pirmininkas Valdemaras Tomaševskis Lenkijos dienraščiui "Rzeczpospolita" pareiškė, kad į naujos kadencijos Seimą išrinktas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys Gintaras Songaila gali būti KGB agentas.
12. Godumas ir baimė dabar yra pavojingi priešai
Stasys Kropas, Portalas "Delfi"", 2008 10 18
Psichologai teigia, kad pasauliniai karai, Didžioji depresija, teroristų ataka 2001 rugsėjo 11-ąją JAV keitė visos kartos mąstymą ir elgseną.
13. A.Matulevičiaus kontaktai su sovietų saugumu patvirtinti KGB ekspulkininko parašu
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2008 10 15
Parlamentaro ir buvusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Algimanto Matulevičiaus galimus kontaktus su sovietų saugumu savo parašu yra patvirtinęs buvęs KGB pulkininkas Vytautas Karinauskas, kuris trečiadienį liudijo teisme.
14. Rusijos grėsmė: tylėti negalima
Paulius Saudargas, Portalas "Delfi"", 2008 09 18
Mūsų jautrioje priešrinkiminėje viešojoje erdvėje vis labiau ryškėja dilema, kur dėti kablelį sakinyje „tylėti negalima prieštarauti“ Rusijos karinės invazijos į Gruziją kontekste.
15. A.Paulauskas ir NATO: šmeižto kampanija tęsiasi
Algimantas V. Indriūnas, Portalas "Delfi"", 2008 09 18
Ši šmeižto kampanija prasidėjo, kai piliečių iniciatyvinė grupė 2000 m. sausio 21 d. Vyriausiojoje rinkimų komisijoje įregistravo 2000 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo 2 priedėlio pakeitimo įstatymo projektą Nr.P-2454.
16. K.Prunskienės bylą nagrinėjusio teismo vienas iš vadovų – „valstiečių“ kandidatas į Seimą
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2008 09 11
Valstiečių liaudininkų lyderės Kazimiros Prunskienės galimo bendradarbiavimo su KGB bylą nagrinėjusio Vilniaus apygardos teismo vienas iš vadovų Konstantinas Ramelis yra kandidatas į Seimą valstiečių liaudininkų sąraše.
17. K.Prunskienė: Šatrijos Ragana – tik oficialiems kontaktams su ambasada
Portalas "Delfi"", 2008 09 11
Žemės ūkio ministrė Kazimira Prunskienė pripažįsta, kad per televiziją parodytoje archyvinėje filmuotoje medžiagoje ji pasakoja apie pokalbį su KGB darbuotoju.
18. K.Prunskienė 1991 m. prisipažino pasirinkusi Šatrijos Raganos vardą
Donatas Stundis, Jolanta Svirnelytė, Portalas "Delfi"", 2008 09 10
Dešimtmečių senumo archyvinė medžiaga atskleidžia naujas dabartinės žemės ūkio ministrės Kazimiros Prunskienės ryšių su sovietų KGB detales.
19. Liustracijos komisija užsiima imitacija
Raimonda Ramelienė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 07 23
Prieš keturis mėnesius sudarytos Liustracijos komisijos pirmininkas Algimantas Urmonas jau įsitikino, kad liustracijos procesą galima tik imituoti.
20. A.Ažubalis: tiesa apie diplomatų sąsajas su SSRS spectarnybomis slepiama politinės valios pastangomis
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2008 07 22
Konservatorius Audronius Ažubalis, kuris kartu su kolega iš liberalcentristų frakcijos Henriku Žukausku mėgina išsiaiškinti, ar kai kurie Lietuvos diplomatinėje tarnyboje dirbantys asmenys yra turėję ryšių su sovietų spectarnybomis, iš Lietuvos ypatingojo archyvo yra gavę atsakymą, jog dokumentuose, kur minimi parlamentarų užklausimuose nurodomi diplomatai, yra informacijos, atskleidžiančios asmenis, slapta bendradarbiavus su SSRS specialiosiomis tarnybomis.
Iš viso: 30
Straipsniai: [1-20] [21-30]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas