Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gandai ir propaganda


1. Nesvarbu, kad pavogė – svarbu, kad atsistatydina? Arba šią savaitę mačiau, kaip miršta valstybė
Viktoras Uspaskichas, Delfi.lt, 2016 05 14
Nesu šventas ir nesu tiek svarus, kad galėčiau smerkti Eligijų Masiulį. Niekada neturėjau „kiaulės akių“.
2. A. Butkevičius: teisininkai tokius viešinimus vertina kaip atominį ginklą
Žinių radijas, 2016 04 21
Premjeras Algirdas Butkevičius nėra įsitikinęs, kad Seimas nuspręs kurti laikinąją komisiją, kuri aiškintųsi teisėsaugos informacijos nutekinimą.
3. D.Ulbinaitės nutekintoje slaptojoje VSD pažymoje surašyti perspėjimai pasitvirtino
Vakaro žinios, 2016 04 09
Įpusėjus tretiesiems metams nuo slaptosios VSD pažymos nutekinimo aiškėja, kad visi joje minimi punktai, jog bus bandoma apšmeižti, sukompromituoti šalies vadovus, pasitvirtino.
4. Z. Vaišvila: specialiosios tarnybos paskleidė šmeižikišką ir melagingą informaciją
Delfi.lt, 2016 03 31
Kovo 11-osios Nepriklausomybės atkūrimo signataras Zigmas Vaišvila sako, jog Lietuvos žvalgybos institucijų paskelbta informacija apie jį bei kolegą signatarą Rolandą Paulauską ir dar kelis interneto portalus yra „šmeižikiška ir žinomai melaginga“.
5. VSD ataskaitoje – Rusijos interesų tinklas ir Lietuvos politikų pavardės
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2016 03 30
Valstybės saugumo departamentas ir Antrasis operatyvinių tarnybų departamentas paviešino grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą už praėjusius metus, iš kurio akivaizdu, kad Rusija Lietuvos nepalieka ramybėje, mėgina rasti pažeidžiamas vietas, renka informaciją, verbuoja verslininkus, visuomenės veikėjus ir teisėsaugos institucijų darbuotojus bei siekia veikti visuomenės nuostatas per žiniasklaidą.
6. Z. Vaišvila ir R. Paulauskas prašosi į VSD
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2016 03 30
Valstybės saugumo departamento ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento paskelbtoje ataskaitoje paminėti signatarai Zigmas Vaišvila ir Rolandas Paulauskas viešoje spaudos konferencijoje pasiprašė susitikimo su VSD direktoriumi Dariumi Jauniškiu.
7. STT tiria „Sodros“ vykdytus viešuosius pirkimus
Delfi.lt, 2016 03 30
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo Valstybinio socialinio draudimo fondo („Sodra“) darbuotojų piktnaudžiavimo vykdant viešuosius pirkimus.
8. VSD: Visagine susiformavo „Smogiamasis mirties batalionas“
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2016 03 30
Valstybės saugumo departamento ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento paviešintoje ataskaitoje už praėjusius metus pateiktas grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui vertinimas apima ir Rusijos veiksmus, nukreiptus į mokyklose besimokančius vaikus.
9. Parlamentinio tyrimo išvados: įstatymai leidžia manipuliuoti slaptomis pažymomis
Delfi.lt, 2016 03 15
Šiuo metu galiojantys įstatymai leidžia manipuliuoti slaptomis kriminalinės žvalgybos informacija grįstomis pažymomis. Pats fakto apie turimą tokią informaciją atskleidimas laikytinas nusikaltimu – tokios parlamentinio tyrimo išvados antradienį pristatytos Seimui.
10. VMI paneigė gandus apie A. Butkevičiaus sąskaitą Šveicarijoje
Delfi.lt, 2016 03 07
Dabartiniai Lietuvos Seimo ar Vyriausybės nariai neturėjo sąskaitų banko HSBC Šveicarijos padalinyje, pareiškė Valstybinė mokesčių inspekcija. Tačiau, anot VMI, sąskaitų banke turėjo keliasdešimt Lietuvos mokesčių mokėtojų.
11. Mįslinga V. Putino žiniasklaidos vado mirtis: kai policija rado kūną, visiems labiausiai parūpo ne jo mirties priežastis
Portalas "Delfi"", 2016 01 16
Nors Vašingtono policijos pareigūnai negali tiksliai įvardyti Michailo Lesino mirties priežasčių ir pasakyti, ką jis veikė viešbučio kambaryje, kur buvo rastas negyvas, kyla įtarimų, kad buvęs Kremliaus propagandos vadas galimai buvo pasirengęs sudaryti sandorį su JAV Federaliniu tyrimų biuru (FTB).

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas