Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


1. K.Masiulio politinė karjera žlunga
Laura Čyžiūtė, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 09 17
Vilniaus konservatorių lyderis Kęstutis Masiulis prarado ne tik viltį nuversti sostinės merą liberaldemokratą Juozą Imbrasą, bet ir galimybę užimti jo postą. Vytautas Landsbergis neseniai partijos tarybos posėdyje pasiūlė atsiriboti nuo K.Masiulio pasakytos frazės „Kauno dienai“.
2. V.Šustauskas pareiškė pasitraukiąs iš politikos
Sigitas Valadka, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2007 09 10
Lietuvos laisvės sąjungos (LLS) lyderis Vytautas Šustauskas vakar į Kauno rotušės aikštę sukvietęs savo bendražygius paminėjo "Ubagų žygio" į Vilnių dešimtmetį ir oficialiai pareiškė apie pasitraukimą iš aktyvios politikos. Nors buvo neblogas oras, iš pat ryto minios žmonių į laikinosios sostinės širdį nebetraukė.
3. V.Šustausko žygį siūloma įamžinti įstatymu
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 09 06
Buvęs Seimo narys ir Kauno meras Vytautas Šustauskas siekia įstatymu įamžinti prieš 10 metų jo organizuotą varguolių žygį. V. Šustausko bičiulis parlamentaras Julius Veselka Seime įregistravo Atmintinų dienų įstatymo pataisos projektą, kuriame siūlo rugsėjo 10-ąją Lietuvoje minėti kaip Varguolių atjautos ir paramos dieną.
4. N.Puteikis pradeda žygį į teismus
Virginija Spurytė, "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2007 08 28
Skandalingai iš pareigų atleistas Kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritorinio padalinio vedėjas Naglis Puteikis jau šią savaitę teismuose pradės ieškoti teisybės. N.Puteikis neabejoja, kad teismas jį grąžins į darbą Kultūros paveldo departamente.
5. Teisingesnė tiesa - visada politikų pusėje?
Valdas Kvedaras, Savaitraštis „Ekstra“", 2007 08 20
Susikompromitavęs Rolandas Paksas pašalintas iš prezidento posto, sparnai prikirpti jį finansavusiems ir už tai atlygio laukusiems verslininkams. Kėdainių „kniazius" Viktoras Uspaskichas gėdingai tūno Rusijoje ir teisėsaugai nedrįsta paaiškinti, kaip ir iš ko gavo milijonus savo įkurtai partijai finansuoti. Nacionaliniam saugumui pavojų kėlusios grėsmės sėkmingai panaikintos. Slibinas nudurtas - slibinu atgimė nugalėtojas.
6. Susikompromitavęs valdininkas nespėjo apšilti kojų
Dainoras Lukas, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 08 17
Po „Kauno dienos“ publikacijos apie netikėtai bendrovės „Autrolis“ direktoriumi paskirtą Alvydą Gineitą Kauno meras Andrius Kupčinskas paragino ieškoti kito vadovo.
7. Skandalai – karjerai ne kliūtis
Dainoras Lukas, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 08 16
Buvęs Ekonomikos departamento direktorius, Tėvynės sąjungos narys Alvydas Gineitas tapo savivaldybės valdomos bendrovės „Autrolis“ generaliniu direktoriumi.
8. Seimo narė pamilo Afriką
Stasys Gudavičius, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 08 09
Seimo Darbo partijos frakcijos narė Jadvyga Zinkevičiūtė vėl lankysis egzotiškoje Afrikos valstybėje.
9. Praturtėti sumanęs politikas liko prie suskilusios geldos
Dalia Gudavičiūtė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 05 12
Knygų leidybos verslas nesuteikė turtų nei „ubagų karaliui“ V.Šustauskui, nei disidentui A.Terleckui
10. EP lietuviai prabilo apie M.Starkevičiūtės terorą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 03 15
Europos Parlamente (EP) trečiadienį ir ketvirtadienį vėl neigiamai linksniuotas Lietuvos vardas.
11. Londone – Zuokų labdaros mįslė
Danguolė Kavolėlytė, L.T., Portalas "Delfi", 2007 03 14
Agnės Zuokienės globojamo labdaros projekto „Nedelsk” vardu aukos renkamos ir Londone. Organizatoriai prašo aukotojų sušelpti dėvėtais drabužiais – tai emigravusiems lietuviams sukėlė įtarimų.
12. Mokesčių inspektoriai vėl tirs Ž.Šilgalio finansus
Portalas "Delfi"", 2007 01 02
Telšių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija papildomai tikrins liberalcentristo Žilvino Šilgalio finansus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas