Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesai dėl ES lėšų


1. Dėl ES paramos merams teks susitarti tarpusavyje
Portalas "Delfi"", 2006 12 30
Taisykles, kuriomis bus taisomas 2007-2013 metų ES paramos skirstymas, Finansų ministerija ketina parengti per pirmąjį ateinančių metų ketvirtį.
2. Ekspertai siūlo reformuoti struktūrinių fondų administravimą Lietuvoje
Portalas "Delfi"", 2006 12 19
Siekdama didinti Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų teikiamą naudą, Lietuva turi įdiegti informacinę projektų valdymo sistemą, decentralizuoti projektus administruojančias institucijas bei paprastinti paraiškų teikimo bei vertinimo tvarką.
3. Už pinigus skirtus turizmo plėtrai statomi stadionai
Portalas "Delfi"", 2006 12 14
Turizmo sektoriuje dirbantys specialistai reiškia nepasitenkinimą, kad už Lietuvos turizmo vystymui ES skirtas lėšas statomi stadionai tuo tarpu informacijos apie Lietuvą sklaidai lėšų neskiriama.
4. ES pinigų „įsisavinimo” vajus
Giedrė Bielskytė, Savaitraštis „Atgimimas”, 2006 11 24
Atrodo, kad ES lėšų panaudojimas yra tiesiog tikslas dėl tikslo. Nesvarbu kam, nesvarbu kiek – svarbu, kad tie milijonai būtų išleisti.
5. Teismui perduota „Šilų paukštyno” byla
Portalas "Delfi"", 2006 11 22
Šią savaitę Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorai kaltinamuoju aktu baigė ir Vilniaus m. 2-ajam apylinkės teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl kreditinio sukčiavimo pasisavinant didelės vertės pinigines lėšas, išmokėtas kaip Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama UAB „Šilų paukštynas“, rašoma Generalinės prokuratūros pranešime spaudai.
6. Į ES paramą Seimas pažiūrėjo pro pirštus
Vaidotas Cucėnas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 20
Praėjusią savaitę parlamentarams prisipažinus, kad nesidomėjo, kaip bus panaudota ES parama ateinančius septynerius metus, sprendimą Seimas turėtų priimti rytoj.
7. Pinigai padalyti, bet klaidų neišvengta
Dienraštis "Verslo žinios"", 2006 11 17
Pirmasis ES paramos lėšų įsisavinimo etapas baigiasi, jau svarstoma, kas pasidalins 2007-2013 m. struktūrinių fondų paramą.
8. L.Andrikienė: Lietuva nesugeba įsisavinti ES lėšų
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi", 2006 11 17
Penktadienį Kaune viešėjusi Europos Parlamento narė Laima Andrikienė apgailestavo, kad dėl pačių lietuvių sukurtos sudėtingos projektų ES paramai gauti vertinimo sistemos, didžioji dalis ES skirtos paramos Lietuvos nepasiekia.
9. Finansų ministerija ES paramos skirstymui ketina steigti naują instituciją
Portalas "Delfi"", 2006 11 09
Finansų ministerija ketina kurti naują jai pavaldžią viešąją įstaigą, kuri turėtų būti atsakinga už 36 mlrd.
10. Lietuva po 2013-ųjų
Aurelija Vernickaitė, Savaitraštis „Veidas“, 2006 11 02
Kai moksle buvo badmetis, leidome žurnalą "Ryšių technikos naujienos", jis ir padėjo išgyventi"
11. ES milijonai – „otkatui“
Aurimas Drižius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 11 02
Ūkio ministerija pavaldi ES milijonus skirstanti Verslo paramos agentūra nusprendė didžiąja dalį lėšų, skirtų "verslo aplinkos skatinimui", permesti į kitę paramos sektorių - "viešoji turizmo infrastruktūra".
12. Skaidrėja fondų parama ir darbo valandos
Dienraštis "Verslo žinios"", 2006 10 24
Suomijoje paremtas pasiūlymas dėl naujų taisyklių, pagal kurias nuo 2008 m. būtų oficialiai atskleidžiami visi individualūs ES paramos gavėjai.
13. Lietuva gaus daugiau kaip 20 mlrd. litų ES paramos
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 10 24
Seimui pateiktas svarstyti Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos panaudojimo ateinantiems septyneriems metams projektas.
14. Verslo plėtrai - 27,5 mln. litų
Aldona Armalė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 20
PHARE 2002 Ekonominės ir socialinės sanglaudos programos projektas "Parama verslo plėtrai" buvo įgyvendintas 2 etapais.
15. Kaip V.Blinkevičiūtė „įsisavina“ Europos Sąjungos lėšas?
Jurgis Pikčiurna, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 10 19
70 tūkst.
16. Europos fondai padės kurti Lietuvos gerovę
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 18
Vyriausybės suplanuotas Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos panaudojimas 2007–2013 m.
17. Stums užstrigusį ES paramos vežimą
Inga Razmaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 16
Dėl lėtai dirbančios ES paramos administravimo mašinos Lietuva rizikuoja negauti mažiausiai milijardo litų 2004-2006 metams jai skirtų Briuselio lėšų.
18. Tyrėjai - lyg pėstieji greitkelyje
Aldona Armalė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 14
Įgyvendindama nacionalinę Lisabonos strategiją, Lietuva turėtų įsilieti į Europos Sąjungos (ES) mokslo erdvę, aktyviai dalyvauti bendruose moksliniuose tyrimuose.
19. Briuselio pinigus stabdo baimė ir biurokratija
Ramunė Sotvarienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 13
Lietuva nespėja panaudoti Europos Sąjungos paramos. Naujausiais duomenimis, iki šių metų spalio pavyko panaudoti vos 21 proc., arba 905 milijonus litų, ES struktūrinių fondų lėšų.
20. ES milijardai kuria įtarumo atmosferą
Valdas Bartasevičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 09
Ar skaidriai naudojamos Europos Sąjungos paramos lėšos? Ar Lietuva neatsilieka nuo kitų ES naujokių, rengdama bendrijos finansuojamus projektus? Praėjusią savaitę Seimo socialliberalų frakcija išsikvietė aplinkos ministrą Arūną Kundrotą, siekdama išsiaiškinti, koks likimas laukia viešųjų ir privačių interesų painiojimu įtariamų ministerijos pareigūnų.
Iš viso: 101
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-101]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas