Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas sieja politikus?


1. Kaip išgelbėti į politinę katastrofą stumiamą Lietuvą?
Antanas Terleckas, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 12 14
Visi naujieji Rusijos diktatoriai neslėpė savo tikslo atkurti stalininę imperiją.
2. VSD slepia A.Paulausko ir A.Brazausko korupciją
Aurimas Drižius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 12 14
Premjero G.Kirkilo patarėjo Albino Januškos proteguojamas Rusijos monopolininkės "Gazprom" vietininkės Lietuvoje - UAB "Dujotekana" vadovas Rimandas Stonys atvirai kalbėjo apie pinigus, kuriuos reikia sumokėti valdančiosioms partijoms, norint kad Seimas priimtu reikiamus įstatymus.
3. Kai grupių interesai užgožia valstybės interesus
Stasys Stungurys, Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 09 15
Šiomis dienomis Lietuvos žiniasklaida vėl turi naują sensaciją, kurios aprašymas ir komentavimas turbūt užtruks kelias savaites.
4. Kas sieja „abonentą“ ir AMB?
Aurimas Drižius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis", 2006 04 06
Jeigu "Rubicon group" nebus leista statyti 200 tūkst. kv. metrų ploto gyvenamųjų namų ir beveik kita tiek komercinių plotų Ozo - Kalvarijų gatvių 60 hektarų sklype, kurį Vilniaus miesto taryba padovanojo "Rubicon group", tai pastarieji ras būdų apeiti šį draudimą.
5. Laiko ženklai
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 23
Kas valdo Lietuvos valstybę? V.Adamkus, A.Paulauskas, A.Brazauskas, V.Uspaskichas, A.Zuokas? Seimo dauguma? Dauguma žmonių galvoja būtent taip, todėl žmonių nepasitenkinimas esama padėtimi dažniausiai krinta ant pirmųjų asmenų galvų.
6. Kas sieja A.Brazauską su V.Landsbergiu?
Ona Juknevičienė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 23
Kąžin ar nors vienas žmogus, išskyrus premjerą Algirdą Brazauską, Lietuvoje žino visas sąlygas, kurias kelia Vyriausybė "Mažeikių naftos" pirkėjui.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas