Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


1. Vokietijoje už sukčiavimą internete nuteistas Latvijos gyventojas
Portalas "Delfi"", 2006 12 24
Vokietijos Osnabriuko miesto apygardos teismas trečiadienį nuteisė ketveriems metams kalėjimo 31-erių metų Latvijos Jūrmalos gyventoją už sukčiavimą internete, šeštadienį pranešė Latvijos laikraštis "Diena".
2. Vokietijoje prekiaujama akliesiems skirtu alumi
Portalas "Delfi"", 2006 12 08
Vokietijoje pradėta prekiauti pirmuoju pasaulyje alumi akliesiems.
3. Po grasinimų internete 3 Vokietijos mokyklose paskelbtas pavojus
Portalas "Delfi"", 2006 12 06
Vokietijos policija trečiadienį trijose vidurinėse mokyklose paskelbė pavojaus padėtį, kai internete pasirodė perspėjimų apie planuojamą ataką ir dingo vienas 18 metų moksleivis.
4. Laikraštis vėl palygino Lenkijos lyderį su bulve
Portalas "Delfi"", 2006 12 04
Vokietijos, Lenkijos ir Prancūzijos viršūnių susitikimo išvakarėse vienas vokiečių laikraštis išspausdino lenkų prezidento nuotraukas, kurias lygina su bulvėmis, - tokios pašaipos Lechas Kaczynskis susilaukė ir prieš penkis mėnesius, kai dėl panašaus palyginimo šis trišalis susitikimas buvo atšauktas.
5. Vokietijos prekybininkai rengiasi dirbti ir sekmadieniais
Jolita Venckutė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 11 20
Retkarčiais sekmadieniais nusipirkti šokoladuką degalinės parduotuvėje – tai dar nieko bloga. Taip mano Markusas Braueris.
6. Vokietijos bendrovė – teisėsaugos taikiklyje
Pradėtas tyrimas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 11 17
Neseniai apie išaugusį pelną paskelbusi vokiečių verslo gigantė „Siemens“ šiomis dienomis kartu su teisėsauga skaičiuoja ir milijoninius nuostolius.
7. Ginekologui teks mokėti už vaiko išlaikymą
Portalas "Delfi"", 2006 11 16
Vokietijoje teismo nutarimu ginekologui teks mokėti vaiko išlaikymo išlaidas pacientei, kuri pastojo būdama su kontraceptiniu implantu.
8. Vokietijos teismas nurodė iš naujo teisti rugsėjo 11-osios atakų vykdytojų draugą
Portalas "Delfi"", 2006 11 16
Vokietijos aukščiausios instancijos apeliacinis teismas ketvirtadienį nurodė trečią kartą teisti rugsėjo 11-osios atakų vykdytojų draugą marokietį, kuris kaltinamas tuo, kad padėjo surengti šias 2001-ųjų atakas Jungtinėse Valstijose.
9. Vokietijoje iš Lietuvos donorų kraujo plazmos gaminami preparatai ligoninėms
Ieva Urbonaitė, Portalas "Delfi"", 2006 11 14
Nacionalinis kraujo centras ligoninėms pradeda tiekti albuminą, kurį iš mūsų donorų kraujo gamina Vokietijos Raudonojo Kryžiaus plazmos perdirbimo gamykla.
10. D.Rumsfeldui gresia teismas Vokietijoje
Portalas "Delfi"", 2006 11 14
Juristų grupė paprašė Vokietijos iškelti bylą buvusiam JAV gynybos sekretoriui Donaldui Rumsfeldui dėl įtarimų blogu elgesiu su kaliniais Irake ir Gvantanamo įlankoje, praneša BBC.
11. Italų mafijos atstovai bando žengti į Vokietiją
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 11 13
Italijos vyriausybės galvos skausmu pastaruoju metu tapusi Kalabrijos mafija vis labiau įsitvirtina ir Vokietijoje. Tokią grėsmingą šaliai žinią savaitgalį paskelbė Vokietijos laikraštis „Berliner Zeitung“.
12. Vokietijoje įsitvirtina italų mafija, teigia laikraštis
Portalas "Delfi"", 2006 11 12
Vokietijoje vis labiau įsitvirtina italų organizuotos nusikalstamos gaujos, kurios iš nelegalios veiklos gautas pajamas investuoja į energetikos bendroves, susijusias su Frankfurto birža ir Rusijos dujų monopolininke "Gazprom", šeštadienį praneša laikraštis.
13. „Beveidis žmogus“ išvengė teismo nuosprendžio
Dienraštis "Respublika", 2006 11 11
Visai Vokietijai minint 17-ąsias Berlyno sienos griuvimo metines, savo namuose Berlyne mirė Markusas Wolfas, žmogus, įkūnijęs žiaurų Rytų Vokietijos šnipų pasaulį Šaltojo karo metais.
14. Vokietijoje pradėtas tyrimas dėl armijos automobilio su nacių laikų emblema
Dienraštis "Lietuvos aidas", 2006 11 03
Vokietijoje trečiadienį pradėtas tyrimas dėl pranešimo, kad kariai naudojosi automobiliu su nacių laikų emblema, kuris po skandalo dėl žmonių kaukolių išniekinimo Afganistane dar labiau pakurstė nuogąstavimus dėl vokiečių karių elgesio.
15. Vokietijoje - banknotai, kurie prisilietus išnyksta
Portalas "Delfi"", 2006 11 02
Vokietijos teritorijoje cirkuliuoja kupiūros, tirpte tirpstančios rankose, ketvirtadienį praneša laikraštis "Bild Zeitung".
16. Vokietijoje pradėtas tyrimas dėl armijos automobilio su nacių laikų emblema
Portalas "Delfi"", 2006 11 02
Vokietijoje trečiadienį pradėtas tyrimas dėl pranešimo, kad kariai naudojosi automobiliu su nacių laikų emblema, kuris po skandalo dėl žmonių kaukolių išniekinimo Afganistane dar labiau pakurstė nuogąstavimus dėl vokiečių karių elgesio.
17. Berlyne – bandymai užglaistyti nesutarimus
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 31
Lenkija ir jos artimiausia kaimynė Vokietija pirmadienį pabandė ieškoti sutarimo.
18. Kaukolių skandale - nauji šokiruojantys vaizdai
Dienraštis "Respublika", 2006 10 30
Vokietijos laikraštis "Bild" išspausdino naujas nuotraukas, kuriose matyti, kaip Afganistane tarnaujantys vokiečių kariai niekina žmonių palaikus.
19. Vokietija garantuoja Lenkijai dujų tiekimą "grėsmės" atveju
Portalas "Delfi"", 2006 10 30
Vokietijos kanclerė Angela Merkel ėmėsi žingsnių dėl ginčo su Lenkija energetikos klausimais, pažadėdama dujas iš Vakarų Europos, jei "iškiltų grėsmė" jų tiekimui iš Rusijos.
20. Šokiruojančios nuotraukos - smūgis visai armijai
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 30
Vokietijos spaudoje pasirodžiusios nuotraukos su žmogaus kaukolėmis sukėlė šoką.
Iš viso: 89
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-89]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas