Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


1. Streikai iš Prancūzijos persimetė ir į Vokietiją
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2007 11 15
Prancūzijoje antra diena tęsiasi chaosas dėl geležinkelininkų streikų, kur protestuojama dėl prezidento Nicolas Sarkozy ketinimo pakoreguoti iki šiol galiojusią pensijų sistemą.
2. Vokietijoje užfiksuotas paukščių gripo atvejis
Portalas "Delfi"", 2007 08 26
Šeštadieni Pietų Vokietijoje Bavarijoje esančioje paukštininkystės fermoje užfiksuota mirtina H5N1 paukščių gripo atmaina, praneša “RTÉ News”.
3. Vokietijos mieste paryčiais nušauti 6 italai
Portalas "Delfi"", 2007 08 15
Vokietijos Duisburgo miesto policija pranešė, jog ankstų trečiadienio rytą buvo nušauti šeši 16-39 metų amžiaus italai, praneša CNN.
4. Vokietija siųs daugiau kariškių į Gruziją dalyvauti JT stebėtojų misijoje
Portalas "Delfi"", 2007 08 09
Vokietijos ministrų kabinetas nusprendė nusiųsti daugiau kariškių į Gruziją, kad jie dalyvautų Jungtinių Tautų (JT) stebėtojų misijoje, pranešė žurnalistams oficialaus Vokietijos federalinės vyriausybės atstovo pavaduotojas Thomas Stegas.
5. Vokietija kaltina ambasados darbuotoją šnipinėjimu Alžyrui
Portalas "Delfi"", 2007 08 06
Vokietijos generalinė prokuratūra kaltina vienos iš Berlyne įsikūrusių ambasadų pareigūną šnipinėjimu Alžyrui, pranešė pirmadienį Generalinės prokuratūros atstovas.
6. Vokietija iki 2011 m. neatvers darbo rinkos lietuviams
Portalas "Delfi"", 2007 08 06
Vokietija neplanuoja iki 2011 metų atverti darbo rinkos Lietuvos ir kitų šalių, kuriuos 2004 metais prisijungė prie Europos Sąjungos (ES), piliečiams. Tai pirmadienį pareiškė Vokietijos valdančiosios Krikščionių demokratų partijos vadovas.
7. Naujagimių bumas Vokietijoje
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 08 03
Pastaruoju metu kai kuriuose Vokietijos miestuose ėmė sparčiai daugėti naujagimių. Vokiečiai net juokauja, kad šalis atsidūrė ant demografinio sprogimo slenksčio. Kas pasidarė vokiečiams? Ir ar gali iš jų pasimokyti lietuviai?
8. Vokietijoje atidarytas pirmas visą parą dirbantis prekybos centras
Portalas "Delfi"", 2007 08 01
Berlyne atidarytas pirmas prekybos centras, kuris dirba visą parą, praneša “Deutsche Welle”. Prekybos centras priklauso tinklui “Reichelt” ir įsikurs Wilmersdorfo rajone. Tiesa, prekybos centras dirbs tik penkias dienas per savaitę – nuo pirmadienio iki penktadienio.
9. Vokiečiai neatsisakys dujotiekio Baltijos jūros dugnu
Portalas "Delfi"", 2007 07 26
Vokiečių kompanija “Nord Stream”, tiesianti dujotiekius, atmeta Baltijos šalių pasiūlymą tiesti Šiaurės Europos dujotiekį tarp Vokietijos ir Rusijos ne Baltijos jūros dungu, o per Baltijos valstybių ir Lenkijos teritoriją.
10. Holokausto "antroji karta" padavė Vokietiją į teismą
Portalas "Delfi"", 2007 07 18
Tūkstančiai holokaustą išgyvenusių žydų palikuonių, gyvenančių Izraelyje, siekia kompensacijos iš Vokietijos, kad galėtų susimokėti psichiatrams už gydymą, kuris reikalingas dėl jų tėvų patirtų traumų.
11. Vokietija iš Lietuvos siekia susigrąžinti pasaulyje garsių dailininkų paveikslus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 07 04
Lietuvoje beprecedentis teismo procesas: Vokietijos Federacijos Respublika iš Lietuvos dailės muziejaus bando susigrąžinti du pasaulinio garso dailininkų paveikslus, kuriuos per Antrąjį pasaulinį karą iš Berlyno muziejaus galėjo pagrobti Raudonosios Armijos kariai. Lietuva gali netekti XVI a. italų dailininko Antonio Campi nutapytos drobės „Trys moterys prie Kristaus kapo" ir XIX a. Vokietijos dailininko Adolfo Menzelio paveikslo „Pelenų dienos rytas".
12. Vokietija pasipiktinusi lenkų savaitraščio fotomontažu
Portalas "Delfi"", 2007 06 27
Vokietijos politikai pasmerkė kompiuterinį fotomontažą, kuriame Lenkijos lyderiai žinda Vokietijos kanclerės Angelos Merkel krūtis, praneša BBC. Paveiksliukas, su prierašu „Europos pamotė“, pasirodė Lenkijos savaitraštyje „Wprost“. Lenkijos žiniasklaidos etikos sargai teigia, kad ši nuotrauka peržengė „gero skonio ribas“.
13. Patvirtinta, jog Vokietiją pasiekė paukščių gripas
Portalas "Delfi"", 2007 06 26
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad paukščių gripo atvejis nustatytas Vokietijoje. Friedrich Loeffler instituto specialistai patvirtino, kad penkios gulbės ir viena kanadinė žąsis nugaišo nuo paukščių gripo H5N1 tipo viruso. Tolimesni tyrimai atliekami Europos bendrijos kontrolinėje laboratorijoje.
14. A.Merkel pavaizduota apnuogintomis krūtimis
Portalas "Delfi"", 2007 06 26
Lenkijos–Vokietijos krizė, lydinti Europos Sąjungos viršūnių susitikimą, neduoda ramybės Lenkijai: savaitraštis „Wprost“ išleistas su provokuojančia viršelio nuotrauka, vaizduojančia brolius Kaczynskius ir kanclerę A. Merkel. Koliaže A. Merkel pavaizduota apnuogintomis krūtimis, prie kurių prigludę dvyniai Kaczynskiai. Apie tai rašo žurnalas „Spiegel“.
15. Vokietijai iškilęs terorizmo pavojus
Portalas "Delfi"", 2007 06 22
Vokietijai pastaruoju metu yra iškilęs didesnis terorizmo pavojus. Tai penktadienį per spaudos konferenciją Berlyne sakė šalies vyriausybės atstovai. Pasak ministrų kabineto atstovo spaudai, Vokietija atsidūrė islamistų, rengiančių mirtininkų atakas, taikiklyje.
16. Per riaušes Rostoke sužeisti 433 policijos pareigūnai
Portalas "Delfi"", 2007 06 03
Per smurtines riaušes šeštadienį Vokietijos Rostoko mieste, naujais duomenimis, buvo sužeisti 433 policininkai. Neramumai kilo vykstant pradžioje taikiai antiglobalistų demonstracijai. Policijos duomenimis, 30 pareigūnų sužeisti sunkiai, praneša užsienio naujienų agentūros.
17. Hamburge protesto metu sužeisti 179 policininkai
Portalas "Delfi"", 2007 05 29
Hamburge, šiomis dienomis vykstant aštuntajai ACEM (Azijos-Europos susitikimo) konferencijai, per susirėmimus su protestuotojais buvo sužeisti 179 policininkai ir du protestuotojai, praneša „RIA Novosti“.
18. Vokietija kaltinama nuolaidžiavimu Rusijai
Portalas lrt.lt", 2007 05 15
Europos Sąjungos (ES) naujosios narės kaltina Bendrijai pirmininkaujančią Vokietiją dėl „minkštos“ pozicijos Rusijos atžvilgiu, rašo „EUobserver“.Penktadienį Samaroje įvyks Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Vokietijos kanclerės Angelos Merkel susitikimas.
19. Vokietija už 6,3 mln. eurų atkurs „Stasi“ archyvus
Portalas "Delfi"", 2007 05 09
Vokietijos vyriausybė skirs 6,3 mln. eurų Rytų Vokietijos slaptosios tarnybos „Stasi“ popieriniams archyvams atkurti, rašo dienraštis „The Times“. Kai 1989 m. griuvus Berlyno sienai tapo akivaizdu, jog Vokietijos Demokratinė Respublika kaip atskira valstybė nebeegzistuoja, „Stasi“ vadovai priėmė sprendimą sunaikinti beveik 45 mln. dokumentų.
20. Vokiečiai su ašaromis akyse stebi lokiuko Knuto likimą
Portalas "Delfi"", 2007 04 01
Dešimtys milijonų vokiečių su ašaromis akyse stebi baltųjų lokių jauniklio Knuto likimą, o Berlyno zoologijos sodas skaičiuoja pelną.
Iš viso: 41
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-41]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas