Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


1. Kodėl vokiečiai didžiuojasi savo šalimi
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 12 30
Vokietija - viena labiausiai išsivysčiusių, klestinčių ir tvarkingiausių pasaulio valstybių. Daugybė kitų šalių gyventojų gerbia vokiečius ir jiems pavydi. Tačiau pirmiausia save ir savo šalį gerbia patys vokiečiai. Jie gali išvardyti mažiausiai septynias priežastis, dėl ko gali didžiuotis savo tėvyne.
2. Teismas: Vokietijoje sekmadieniais apsipirkinėti negalima
Portalas "Delfi"", 2009 12 01
Vokietijos aukščiausios instancijos teismas nusprendė, kad parduotuvės sekmadieniais turi būti uždarytos, ir tuo panaikino Bažnyčias piktinusį Berlyno įstatymą, kuriame buvo numatyta leisti parduotuvėms dirbti septynias dienas per savaitę.
3. Vokietija pripažino 1936 m. žydų tautybės atletės pasiektą rekordą
Portalas "Delfi"", 2009 11 24
Vokietijos lengvosios atletikos federacija (DLV)pripažino šuolio į aukštį rekordą, kurį pasiekusiai žydų tautybės atletei naciai neleido atstovauti Vokietijai 1936 metais Berlyne vykusiose olimpinėse žaidynėse.
4. Žmogus, „leidęs“ nugriauti Berlyno sieną, iš tikrųjų bandė apsaugoti režimą
Portalas "Delfi"", 2009 11 09
Viena iš pagrindinių Berlyno sienos griūtį 1989 metų lapkričio 9 dieną nulėmusių priežasčių buvo neapgalvotas vieno Rytų Vokietijos pareigūno pareiškimas spaudai, turėjęs padėti "išsaugoti" komunistinį režimą.
5. Baiminasi, kad A.Hitlerio gimimo vietos neįsigytų neonaciai
Portalas lrt.lt", 2009 11 05
Braunau miesto taryba (Austrija) bando užkirsti kelią namo, kuriame gimė Adolfas Hitleris, pardavimui. Miesto valdžia baiminasi, jog namas gali pakliūti į neonacių rankas, kurie pavers jį A. Hitlerio atminimo šventove.
6. Vokietijoje uždaro „Quelle“
Portalas "Delfi"", 2009 10 20
Po 82 m. veiklos Vokietijoje uždaroma prekybos, prekių pristatymo paštu ir katalogų leidybos bendrovė „Quelle“, darbo neteks 7 tūkst. darbuotojų, informuoja BBC. Kompanijai „Arcandor“ priklausančios įmonės nepavyko parduoti.
7. Vokietija nenori ES kontrolės
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 09 22
Vokietija atmetė Europos Komisijos pasiūlymą sukurti Europos kontrolės tarnybą, kuri prižiūrėtų finansinių institucijų veiklą visose Europos Sąjungos (ES) šalyse.
8. Vokietija skirs 50 mlrd. eurų ekonomikos gaivinimui
Portalas "Delfi"", 2009 01 27
Vokietijos vyriausybė patvirtino naują antikrizinį paketą, kurio vertė – 50 mlrd. eurų ir kuris pasaulinės finansų krizės kontekste turi palaikyti šalies ekonomiką, newsru.com cituoja agentūrą AP. Paketą dar turi patvirtinti abeji parlamento rūmai, tačiau, ekspertų nuomone, neturėtų kilti jokių rimtų kliūčių šio projekto patvirtinimui ir jis turėtų įsigalioti vasario mėn. viduryje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas