Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


1. A.Merkel pripažino, kad vokiečiai Afganistane kariauja tikrą karą
Portalas "Delfi"", 2010 12 18
Vokietijos kanclerė Angela Merkel šeštadienį, netikėtai pasirodžiusi Afganistane, pirmą kartą pareiškė, jog vokiečių kariai šioje šalyje kariauja, sakė ją lydėję žurnalistai.
2. Kas dešimtas Vokietijos imigrantas nesutinka integruotis
Portalas "Delfi"", 2010 09 10
Vokietijos vidaus reikalų ministras Thomas de Maizière pateikė imigrantų integracijos politikos vadovybės atliktą apklausą, praneša „Welt“.
3. Vokietijos ekonomikai reiks pusės milijono imigrantų kasmet
Portalas "Delfi"", 2010 09 08
Vokietijos ekonomikos skatinimo instituto (DIW) vadovas Klausas Zimmermannas tvirtina, kad šaliai kuo skubiau reikia daugiau atvykėlių darbininkų. Kad būtų užtikrintas ūkio augimas, anot jo, kasmet į šalį turėtų atvykti mažiausiai 500 000 imigrantų.
4. Vokietijos policininkai sąmoningai suvažinėjo šunį ir pasiuntė sąskaitą jo šeimininkei
Portalas "Delfi"", 2010 02 01
Viena Vokietijos gyventoja nusisamdė advokatą, sužinojusi, kad policija sąmoningai suvažinėjo jos mylimą šunį, o vėliau jai atsiuntė solidžią sąskaitą, pirmadienį pranešė žiniasklaida.
5. Vokietijoje bus įkurtas musulmonams skirtų bankų tinklas
Portalas "Delfi"", 2010 01 21
Vokietijos Mannheimo mieste netrukus bus atidarytas pirmasis Vokietijos valstybėje musulmonams skirtas bankas, kuris funkcionuos pagal Korano etines normas.
6. Vokietijos teismas atmetė lenko prašymą leisti su savo vaikais kalbėtis lenkiškai
Portalas "Delfi"", 2010 01 08
Vokietijos Hamburgo miesto teismas atmetė lenko Wojciecho Pomorskio skundą dėl tautinės diskriminacijos.
7. Vokietijoje eksporto apimtys pranoko lūkesčius
Portalas "Delfi"", 2010 01 08
Lapkritį eksporto mastai Vokietijoje padidėjo daugiau, nei tikėtasi. Eksportas augo trečią mėnesį iš eilės.
8. Gruodį Vokietijoje sumažėjo nedarbas
Portalas "Delfi"", 2010 01 05
Gruodžio mėnesį, kai atsivėrė šviesesnės eksporto perspektyvos, o šalies vyriausybės išlaidos padėjo paremti didžiausią Europos ekonomiką, Vokietijoje sumažėjo nedarbo lygis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas