Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


1. Vokiečiai praranda pasitikėjimą ES
Portalas "Delfi"", 2011 12 12
Euro krizė pakirto vokiečių pasitikėjimą Europos Sąjunga (ES). Beveik kas antras respondentas - 46 proc. - atitinkamos apklausos metu nurodė, kad Vokietijai be ES būtų geriau. 45 proc. mano, kad be ES šaliai būtų prasčiau.
2. Dėl rastos galingos bombos Vokietijoje evakuojama 45 tūkst. žmonių
Portalas "Delfi"", 2011 12 03
Vakarų Vokietijos Koblenco mieste, Reino upėje aptikus galingą Antrojo pasaulinio karo laikų bombą, pareigūnai evakuoja 45 tūkstančius žmonių, praneša BBC. 1,8 tonos sverianti bomba, kurią per karą numetė Britanijos karališkosios oro pajėgos, buvo aptikta dėl vykdomų sausinimo darbų nuslūgus upės vandens lygiui.
3. Vokietija neigia planus leisti „elitines" obligacijas
Portalas "Delfi"", 2011 11 28
Vokietija paneigė gandus, kad su dar penkiomis AAA reitingą turinčiomis euro zonos valstybėmis ketina leisti "elitines" obligacijas ir panaudoti pajamas suteikiant pagalbą prasiskolinusioms bendros valiutos bloko narėms.
4. Vokietija apmokestino nacių režimo priverstinių darbininkų pensijas
Portalas "Delfi"", 2011 11 21
Vokietijos sprendimas apmokestinti pensijas, kurias gauna belgai, Antrojo pasaulinio karo metais priverstinai dirbę nacių režimui, sukėlė buvusių „vergų“ ir jų artimųjų pasipiktinimą.
5. Vokietiją drebina šiurpus praregėjimas: žvalgyba talkino dešiniesiems teroristams?
Jolita Venckutė, lrytas.lt, 2011 11 19
Kol Lietuvoje aiškinamasi, ką policijos vadovai žinojo apie Drąsiaus Kedžio planuojamas žudynes, Vokietijoje – ne mažesnis skandalas. Čia tiriama, ar šalies žvalgyba netalkino dešiniesiems teroristams.
6. Vokietija pripažįsta klaidas dėl neonacių žudymų tyrimo
Portalas "Delfi"", 2011 11 14
Vokietijos vyriausybė pirmadienį pripažino, kad šalies saugumo tarnybos padarė didelių klaidų, tiriant naujų ultradešiniųjų "teroristų" grupuočių veiklą, paaiškėjus faktams apie grupės neonacių ištisą dešimtmetį vykdytus žudymus.
7. Vokietija tiria su neonacių grupuotėmis siejamus nužudymus
Portalas "Delfi"", 2011 11 14
Vokietijos prokurorai aiškinasi, ar devynių iš užsienio kilusių žmonių ir vienos policininkės nužudymas gali būti susietas su ultradešiniųjų ekstremistų grupuotėmis, o šalies kanclerė pažadėjo, kad ši byla bus nuodugniai ištirta, pasklidus gandams, kad įtariamieji neva turėjo ryšių su žvalgybos tarnybomis.
8. A.Merkel koalicija Berlyno žemės rinkimuose patyrė sutriuškinimą
Portalas "Delfi"", 2011 09 19
Vokietijos kanclerės Angelos Merkel koalicija sekmadienį Berlyno žemės rinkimuose patyrė skaudų smūgį, rodo pirminiai rezultatai, kurie atspindi rinkėjų pasipiktinimą tuo, kaip šalies lyderė sprendžia euro zonos skolų krizę.
9. „Bild": Vokietijos finansų ministras nori pakeisti ES sutartį
Portalas "Delfi"", 2011 09 02
Vokietijos finansų ministras Wolfgangas Schauble mano, kad Europos Sąjungos (ES) sutarties pataisos yra būtinos norint įvykdyti ekonomines reformas, reikalingas užtikrinti euro zonos stabilumą, teigiama penktadienį šalies laikraščio "Bild" išspausdintame straipsnyje.
10. Vokietija praleido galimybę pritraukti darbininkų iš Rytų Europos
Portalas "Delfi"", 2011 07 22
Paskutiniai duomenys rodo, kad nepaisant užsieniečių įsidarbinimo sąlygų palengvinimo gegužės mėnesį Vokietija nepritraukia pakankamai atvykėlių darbininkų. Pažiro kritika, kad 2004-aisiais nebuvo išnaudotas šansas, kai kitos Europos Sąjungos šalys atvėrė savo sienas kaimynams iš rytų, rašo thelocal.de. Lietuvai Vokietijos darbo rinka atsivėrė nuo šių metų gegužės.
11. Atskleidė neonacių kodus
Portalas lrt.lt", 2011 06 28
Nacių simboliai, kaip svastika, Vokietijoje uždrausti, taigi neonaciai apeina įstatymus naudodami koduotas raidžių ir skaičių, pvz., 14 arba 88, kombinacijas.
12. Vokietijos pramonininkai nenori išlaikyti graikų
Portalas "Delfi"", 2011 06 28
Apie 100 Vokietijos šeimos įmonių, kurių bendra metinė apyvarta siekia 38 mlrd. eurų (131 mlrd. Lt), paskelbė oficialų kreipimąsi į valdžią, kuriame griežtai sukritikavo Angelos Merkel bendros Europos valiutos gelbėjimo politiką.
13. Vokietijoje vėl padaugėjo bedarbių
Portalas "Delfi"", 2011 01 05
Bedarbių skaičius didžiausioje ES ekonomikoje Vokietijoje gruodį netikėtai ūgtelėjo pirmą kartą per pastaruosius 17 mėnesių. Įvertinus sezoniškumą bedarbių skaičius padidėjo 3.000, iki 3,15 mln., pranešė Vokietijos federalinė darbo agentūra.
14. Atsivėrusi Vokietijos darbo rinka vilios kvalifikuotus specialistus
Vytenė Staišaitytė, www.DELFI.lt, BNS, 2011 01 02
Nuo šių metų atsiveria darbo rinka Vokietijoje. Nuo sausio 1 d. nebetaikomi apribojimai sezoniniams darbininkams, o nuo gegužės – visiems. Lietuvos darbo birža jaučia augantį susidomėjimą, tačiau Lietuvos įdarbinimo užsienyje agentūros kol kas nepuolė siūlyti darbų Vokietijoje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas