Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


1. Vokietijos verslo pasitikėjimas smuko šeštą mėnesį iš eilės
Portalas alfa.lt", 2012 10 24
Vokietijos verslo pasitikėjimas spalį netikėtai sumažėjo šeštą mėnesį iš eilės, o nuosmukis viršijo prognozes. Pagal tai galima daryti išvadą, kad euro zonos skolų krizė neigiamai veikia didžiausią Europos ekonomiką.
2. V.Kernagio artimuosius papiktino D.Kedžio šalininkų vaizdo klipe panaudota daina
Portalas "Delfi"", 2012 10 05
Vytauto Kernagio artimųjų pyktį sukėlė judėjimo „Drąsiaus kelias“ interneto svetainėje paskelbtas vaizdo klipas, kuriame sumontuotos partijos vedlės Neringos Venckienės, mitingų, pareigūnų, tramdančių Drąsiaus Kedžio šalininkus, nuotraukos. Vaizdo klipe skamba V.Kernagio sudainuotas kūrinys „Šaukiu aš tautą“, pranešė „Info TV“.
3. Krikštamotė ar Europos gelbėtoja?
Lietuvos žinios, 2012 08 29
Buvusi kanclerio Helmuto Kohlio patarėja Gertrud Hoehler išleido knygą apie Angelą Merkel, pavadinusi ją "Krikštamotė".
4. Prognozės: Vokietijos ekonomika be užsienio emigrantų nusmuktų
Portalas alfa.lt", 2012 06 20
Du Vokietijos publicistai - Matthias Thieme ir Pittas von Bebenburgas parašė knygą "Vokietija be užsieniečių", kurioje pamėgino įvertinti hipotetinio visų emigrantų išsiuntimo iš Vokietijos padarinius. Autorių nuomone, likusi be turkų, arabų, afrikiečių ir persikėlėlių iš Rytų Europos, Vokietija patektų į varganą padėtį. Jų paskaičiavimu, smarkiai sumažėtų įplaukos į visų lygių biudžetus, išnyktų net kai kurios pramonės šakos, priklausančios nuo pigios darbo jėgos, šalies bendrasis vidaus produktas (BVP) sumažėtų 8 proc., pensinis amžius būtų pailgintas iki 67 metų, šalyje sustiprėtų nusikalstamumas. Be to, M. Thieme ir P. fon Bebenburgas perspėjo, kad masinis užsieniečių deportavimas gali išprovokuoti pilietinį karą, nes daugelis atsisakytų išvykti. Be to, dėl tokio žingsnio šalis gali būti priversta pasitraukti iš ES, iškiltų ekonominių sankcijų ir tarptautinės izoliacijos grėsmė, nusmuktų šalies įvaizdis pasaulyje. Kaip atsilieptų galimas emigrantų išsiuntimas nedarbo lygiui, nekvalifikuotų darbuotojų darbo apmokėjimui, ar nepadaugėtų dėl to etninių nusikalstamų grupuočių ir tarptautinių konfliktų, autoriai detaliai netyrė. Šia savo knyga autoriai siekė duoti atsakymą į Tilo Sarracino prieštaringai vertinamą knygą "Vokietija naikina pati save", kurioje autorius sukritikavo pernelyg liberalią savo šalies migracijos politiką ir perspėjo dėl nekontroliuojamo užsieniečių iš musulmoniškųjų valstybių srauto pavojaus.
5. Vokietijai prognozuojami milijardiniai nuostoliai dėl korupcijos
Portalas alfa.lt", 2012 03 16
Vokietijoje nuostoliai dėl korupcijos 2012 metais sieks apie 250 mlrd. eurų, paskaičiavo garsus austrų ekonomistas Friedrichas Schneideris. Jo tyrimų rezultatus skelbia Vokietijos leidinys "Welt".
6. Po virtinės skandalų ir įsikišus prokurorams atsistatydina Vokietijos prezidentas
Portalas alfa.lt", 2012 02 17
Po virtinės skandalų ir įsikišus prokurorams atsistatydina Vokietijos prezidentas Christianas Wulffas. Paskutiniu lašu tapo prokurorų įsikišimas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas