Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


41. Išrastas motociklas
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 09 02
Praėjus metams nuo patento gavimo, G.Daimleris ir jo ilgametis draugas Vilhelmas Maibachas pritaikė variklį vežimui bei valčiai.
42. Vokietijoje mažėja gimstamumas
Dienraštis "Respublika", 2006 08 22
Vokietijoje dar labiau sumažėjo gimstamumas.
43. Vokietijos valdžia įspėja dėl didelio teroro išpuolių pavojaus šalyje
Lietuvos radijas, Portalas "Delfi", 2006 08 19
Tai paskelbta po to, kai vokiečių policija atskleidė planus susprogdinti du tarpmiestinius traukinius.
44. Vokietijos policija suėmė asmenį, įtariamą liepos mėnesį ketinusį susprogdinti traukinius
Portalas "Delfi", 2006 08 19
Vokietijos policija suėmė įtariamąjį, siejamą su praėjusį mėnesį sužlugdytu sąmokslu keliuose šalies traukiniuose susprogdinti bombas, šeštadienį pranešė federalinė prokuratūra.
45. Atvirumas sujaukė gyvenimą
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 08 19
Dėl G.Grasso praeities juodinama netgi jo kūryba
46. Berlyniečių šeimai dėl garsių maldų gresia iškeldinimas iš buto
Portalas "Delfi", 2006 08 17
Septynių asmenų šeima gali būti iškeldinta iš Rytų Berlyne esančio daugiabučio, nes kaimynai pasiskundė, jog dėl garsiai giedamų giesmių viso namo gyventojai negali naktimis išsimiegoti, ketvirtadienį pranešė vienas laikraštis.
47. Rašytoją puola praeitis
Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 08 17
Garsus vokiečių rašytojas ir Nobelio premijos laureatas Guenteris Grassas imtas juodinti po to, kai prisipažino tarnavęs nacių pajėgose.
48. Prisipažinimas pakenkė reputacijai
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 08 17
Kai garsus vokiečių rašytojas ir Nobelio premijos laureatas Guenteris Grassas prisipažino, kad Antrojo pasaulinio karolaikais tarnavo "Waffen SS" pajėgose, buvo pradėti juodinti joliteratūriniai laimėjimai "Jaučiu, kad mėginama paversti mane nepageidaujamu asmeniu, sukelti abejones viskuo, ką vėliau nuveikiau savo gyvenime", - sakė Grassas.
49. G.Grassas teigia, kad prisipažinimas dėl tarnybos SS pajėgose pakenkė jo literatūrinei reputacijai
Portalas "Delfi", 2006 08 16
Garsus vokiečių rašytojas ir Nobelio premijos laureatas Guenteris Grassas antradienį pareiškė, kad po to, kai prisipažino Antrojo pasaulinio karo laikais tarnavęs pajėgose "Waffen SS", buvo pradėti juodinti jo literatūriniai pasiekimai.
50. Vokiečių rašytojas G.Grassas tarnavo "Waffen-SS"
Portalas "Delfi", 2006 08 12
Vienas žymiausių Vokietijos romanistų, Nobelio premijos laureatas vokiečių rašytojas Guenteris Grassas, parašęs garsųjį romaną "Skardinis būgnelis", kuriame kritikuojamas nacių režimas, prisipažino tarnavęs Gestapo ir esesininkų ginkluotose pajėgose "Waffen-SS", pranešė televizijos kanalas BBC.
51. Gyvena kaip nori
Savaitraštis "Ekstra“, 2006 08 07
„Aš - jau istorija.
52. A.Merkel susirūpino M.Chodorkovskio kalinimo sąlygomis
Portalas "Delfi", 2006 08 04
Vokietijos kanclerė Angela Merkel sukritikavo sąlygas, kuriose bausmę atlieka buvęs naftos kompanijos „Jukos“ savininkas Michailas Chodorkovskis, praneša „Berliner Zeitung“.
53. Vokietijoje sekso ištroškusi žmona paprašė policijos pagalbos
Portalas "Delfi", 2006 08 04
Vokietijos Acheno miesto policija trečiadienio vakarą sulaukė neįprasto prašymo - viena moteris paskambinusi pasiskundė, kad jos vyras nevykdo sutuoktinio pareigų.
54. Berlyne laužomas šimtametis tabu
Dalius Simėnas, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 08 02
Vokietijos mažmenininkai, regis, pagaliau pasiekė pergalę ilgoje kovoje dėl teisės prekiauti septynias dienas per savaitę, paaiškėjus, kad kanclerė Angela Merkel rugsėjį panaikins prekybos vietų darbo valandų apribojimus.
55. Vokietijos prekybininkams – didžiojo išpardavimo metas
Jolita Venckutė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 07 31
„Pigiau – tik dovanotas“, „Šias kainas galima įsimylėti – 70 proc. nuolaida“, „Soldissimo“ – pastarosiomis dienomis tai dažniausiai pasitaikantys užrašai Vokietijos parduotuvių vitrinose.
56. Vokietija visuomenei atvers kraupiuosius archyvus
Dienraštis "Respublika", 2006 07 28
Vokietija pasirašė susitarimą tyrėjams atverti milžiniškus nacių archyvus, kuriuose sukaupta milijonai holokausto aukų bylų.
57. Vokietijoje moteris bandė išsiųsti 1,5 m ilgio pitoną
Portalas "Delfi", 2006 07 25
Viename Vokietijos pašto skyrių moteris sukėlė nemažą paniką, kai iš jos išsiųsto paketo iššliaužė 1,5 metro ilgio pitonas albinosas, antradienį pranešė policija.
58. Šarvuotis iš stiklo
Dienraštis "Respublika", 2006 07 25
Gegužės pabaigoje buvo atidaryta didžiausia Europoje Berlyno geležinkelio stotis.
59. Berlyno paštininko namuose aptikta tūkstančiai laiškų
Portalas "Delfi", 2006 07 14
Vienas Berlyno paštininkas, kurio pusrūsyje buvo aptikta keli tūkstančiai nepristatytų laiškų, teigė nespėjantis atlikti savo darbo, bet tvirtino planavęs artimiausiu metu visą korespondenciją išnešioti.
60. Vokietija baigia mokėti kompensacijas lietuviams už vergovę Trečiajame reiche
Portalas "Delfi", 2006 07 04
Po dviejų mėnesių baigsis Vokietijos fondo "Atmintis, atsakomybė ir ateitis" kompensacijų mokėjimai žmonėms, kurie per Antrąjį pasaulinį karą priverstinai dirbo nacionalsocialistų režimo stovyklose.
Iš viso: 89
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-89]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas