Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


61. Vokietija nesipriešina Irano siekiui sodrinti uraną
Portalas "Delfi", 2006 06 29
Iranui turėtų būti leista sodrinti uraną elektros energijos gamybos reikmėms, o atidžiai šią veiklą stebintys Jungtinių Tautų (JT) inspektoriai užtikrintų, kad jis nemėgintų kurti branduolinių ginklų, pareiškė Vokietijos gynybos ministras.
62. Spalvingas politikas traukiasi
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 06 29
Viena spalvingiausių Vokietijos figūrų traukiasi iš politinės arenos.
63. J.Fischeris palieka politinę sceną
Portalas "Delfi", 2006 06 28
Buvęs užsienio reikalų ministras Joschka Fischeris, kadaise išmestas iš vidurinės mokyklos, o vėliau tapęs vienu populiariausių ir spalvingiausių šalies politikų, antradienį paskelbė visam laikui pasitraukiantis iš Vokietijos politikos.
64. Vokiečiai nušovė meškiną keliautoją
Dienraštis "Respublika", 2006 06 28
Medžiotojai Bavarijos Alpėse nušovė kelias savaites klajojusi Brunu pramintą rudąjį lokį.
65. Vokietijoje amerikiečiai pastatė naują dizaino centrą Europai
Algirdas Skrebiškis, Portalas "Delfi", 2006 06 21
Didžiausias pasaulyje automobilių gamintojas "General Motors" realizavo dar vieną savo globalizavimo politikos punktą – Europos viduryje atidarė modernų Dizaino centrą, kuriame bus generuojami Senajam kontinentui skirti sumanymai.
66. Vokietijos šparagų augintojams samdiniai tapo per brangūs
Jolita Venckutė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 06 21
Moterys iš Lenkijos su guminiais auliniais, prijuostėmis ir guminėmis pirštinėmis stovi prie rūšiavimo mašinos ir pakuoja šparagus į žalias, mėlynas, violetines ir elektrinės spalvų dėžes.
67. Berlynas pristatė sienos išsaugojimo planą
Portalas "Delfi", 2006 06 20
Berlyno valdžia antradienį pranešė apie 40 mln eurų projektą - tris šaltojo karo dešimtmečius miestą dalinusios nekenčiamos istorinės Berlyno sienos išsaugojimą.
68. Universiteto diplomas dėstytojui nebūtinas
Jolita Venckutė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 06 20
Dėstytojui aukštojoje mokykloje, net ir elitinėje, nebūtinas aukštojo mokslo diplomas.
69. Vokietija paragino branduolines valstybes nusiginkluoti
Portalas "Delfi", 2006 06 18
Vokietija šeštadienį paragino pasaulio branduolines valstybes mažinti savo branduolinius arsenalus, atsižvelgiant į tarptautines pastangas įtikinti Iraną, kad šis nutrauktų savo branduolinę programą.
70. Vokietija grąžino Rusijai dvi pavogtas ikonas
Portalas "Delfi", 2006 06 14
Į Rusiją iš Vokietijos grąžintos dvi ikonos: "Žengimas į pragarą" (XVI a.) ir "Kazanės Dievo Motinos ikona" (XIX a.), kurios buvo pavogtos ir iš Rusijos išvežtos paskutinįjį amžiaus dešimtmetį.
71. Paženklintas fiurerio bunkeris
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 06 12
Po daugiau kaip 60 metų Berlynas pagaliau atskleidė bunkerio, kuriame paskutinėmis Antrojo pasaulinio karo dienomis nusišovė Adolfas Hitleris, paslaptį ir net ryškiai paženklino tą vietą.
72. Iš Europos šalių geriausia plėtoti verslą Vokietijoje
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 06 09
Naujausias apskaitos bendrovės "Ernst & Young" tyrimas rodo, kad iš visų Europos šalių geriausia plėtoti verslą Vokietijoje.
73. Vokietijoje įtūžęs triukšmadarys sukandžiojo policijos automobilį
Portalas "Delfi", 2006 06 08
Vokietijos gyventojas, kilęs iš Rusijos, iš įtūžio apkandžiojo automobilio variklio dangtį, prie kurio jį prispaudė policininkai, pranešė Vokietijos valdžios atstovai trečiadienį.
74. Vokietija siūlys pakeitimų įstrigusiai ES konstitucijai
Portalas "Delfi", 2006 06 07
Vokietijos kanclerė Angela Merkel antradienį pareiškė, kad Vokietija pateiks naujų pasiūlymų dėl įstrigusios Europos Sąjungos konstitucijos, kai tik 2007 metų sausio 1 dieną perims pirmininkavimą Bendrijai.
75. Didžiausioje Europos geležinkelio stotyje – tualetų trūkumas
Portalas "Delfi", 2006 06 06
Didžiausios Europoje geležinkelio stoties valdytojai prisipažino, kad tik vieno tualetų rinkinio įrengimas pastate buvo jų klaida.
76. Vokietijos viešbučiai nesitiki didelio pelno iš čempionato
Jolita Venckutė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 06 05
„Jeigu mums pasiseks, tai užsuks pora bepročių anglų ir užsisakys sau kambarius.
77. Vokietijos policija nutraukė neonacių roko koncertą
Portalas lrytas.lt, 2006 06 04
Sekmadienį Vokietijos policija pranešė nutraukusi šalies rytuose surengtą neonacių roko koncertą, kuriame susirinkę žiūrovai šaukė nacių pasveikinimą „Sieg Heil“ ir dainavo uždraustas dainas.
78. Saulės dienas vokiečiai vertina ir pinigais
Jolita Venckutė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 05 31
Jeigu būtų galima nusipirkti gero oro, vokiečiai už vieną saulėtą dieną galėtų sumokėti lygiai 33,45 euro (115,50 lito).
79. Berlyne – kruvinas paauglio siautėjimas
Jolita Venckutė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 05 29
Galėjo užkrėsti ŽIV
Likus keliolikai dienų iki pasaulio futbolo čempionato pradžios, Vokietijoje liejosi kraujas.
80. Berlyne paauglys peiliu sužeidė 28 žmones, vienas mirė
Portalas "Delfi", 2006 05 27
Vėlų penktadienio vakarą pilnutėliame žmonių centriniame Berlyno rajone su peiliu rankoje įsisiautėjęs paauglys sužeidė 28 žmones, vienas iš jų nuo sužalojimų mirė, pranešė policija.
Iš viso: 89
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-89]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas