Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


81. Vokietijos "turkėjimas"
Audrius Makauskas, Portalas „Omni“, 2006 05 26
Vokietijoje jau ne vieni metai verda diskusijos, kaip geriau integruoti į visuomenę imigrantus iš Rusijos, Turkijos, kitų šalių, kaip juos greičiau ir geriau išmokyti vokiečių kalbos, pripratinti prie vakarietiško gyvenimo būdo.
82. A.Merkel pasivažinėjimas greitaeigiu traukiniu derybų su Kinija neišjudino
Portalas "Delfi", 2006 05 23
Antradienį baigdama vizitą Kinijoje kanclerė Angela Merkel leidosi į simbolinę kelionę vokišku greitaeigiu traukiniu, nors ateityje planuotas šio parodomojo projekto pardavimo sandoris įstrigo kilus susirūpinimui, jog kinams perdavus traukinio gamybos technologiją, ši gali būti nukopijuota piratų.
83. A.Merkel žada siekti ES konstitucijos ratifikavimo
Portalas "Delfi", 2006 05 11
Vokietijos kanclerė Angela Merkel ketvirtadienį pareiškė, kad kitąmet pirmininkaudama Europos Sąjungai jos šalis aktyviai rems Europos konstituciją.
84. Vokietijos miestas ketina pagerbti nacių laikų aviacijos inžinierius
Portalas "Delfi", 2006 05 02
Vienas Vokietijos miestas pareikalavo tinkamai pagerbti karo laikų aviacijos inžinierius Willy Messerschmitt ir Claude Dornier už jų pasiekimus aviacijos pramonėje, tuo papiktindamas šalies žydų bendruomenę.
85. Vokiečių jaunimas dairosi darbo ir kaimyninėje Austrijoje
Jolita Venckutė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 24
„Darbą jau turiu – dabar man belieka išmokti kalbą“, – pusiau juokais prisipažįsta Benjaminas Hupedenas, kai užkalbinu jį išgirdusi berlynietišką akcentą.
86. Popiežius „reabilitavo“ gimtosios šalies įvaizdį
Portalas "Delfi", 2006 04 20
Trečiadienį Vokietija sveikino lygiai prieš metus popiežiumi išrinktą Bavarijoje gimusį Benediktą XVI, kuris, praėjus šešiems dešimtmečiams po Antrojo pasaulinio karo, padėjo "reabilituoti" šalies įvaizdį.
87. Vokietija paviešins holokausto dokumentus
Portalas "Delfi", 2006 04 19
Vokietija antradienį pareiškė keičianti savo poziciją – ji paviešins dokumentus apie holokausto aukas.
88. Vokietijos žydai pasipiktinę bažnyčios ketinimais pagerbti artimai su Hitleriu bendravusį vyskupą
Portalas "Delfi", 2006 04 14
Vokietijos protestantų bažnyčios ketinimai pagerbti buvusį savo vyskupą, garsėjusį artimais ryšiais su Adolfo Hitlerio vadovaujamais naciais, papiktino šalies žydų bendruomenę.
89. Vokietijos parlamentarai pradėjo tyrimą dėl šnipinėjimo Irake ir įtariamųjų perdavimo CŽV
Portalas "Delfi", 2006 04 07
Vokietijos parlamento komisija penktadienį pradėjo išsamų tyrimą dėl vokiečių šnipų vaidmens per karą Irake ir įtariamo šalies dalyvavimo Centrinei žvalgybos valdybai (CŽV) perduodant įtariamuosius terorizmu.
Iš viso: 89
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-89]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas