Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Noriu rentos


1. Signatarė V.Jasukaitytė prašo socialinio būsto
Portalas "Delfi"", 2007 10 08
Signatarė Vidmantė Jasukaitytė, iš valstybės gavusi du žemės sklypus Vilniuje ir valdanti nemažai nekilnojamojo turto Vilniuje, tvirtina skurstanti ir prašo socialinio būsto prestižiniame sostinės rajone.
2. Skirta renta K.Lozoraičio našlei
Portalas "Delfi"", 2007 10 02
Vadovaudamasi Diplomatinės tarnybos įgyvendinimo įstatymu, Vyriausybė nutarė skirti rentą diplomato Kazio Lozoraičio našlei, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.
3. A.Pekeliūnas gavo pylos nuo partijos bendražygių
Angelė Valentinavičienė, "Sekundė", Portalas "Delfi", 2007 08 10
Seimo pirmininko pavaduotojui Alfredui Pekeliūnui už prarastą savitvardą, neetiškus žodžius ir partijos tarybos sprendimo ignoravimą teks pasiaiškinti Valstiečių liaudininkų sąjungai (VLS).
4. Partija tebelaukia viešos atgailos
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 08 09
Nesilaikė tarybos sprendimo Vienas aktyviausiai rentų parlamentarams siekęs Seimo vicepirmininkas Alfredas Pekeliūnas dėl savo elgesio dar turės pasiaiškinti Valstiečių liaudininkų sąjungai.
5. Ar daugiau prisidirbęs vertas rentos?..
Dienraštis "Respublika", 2007 08 01
Pagaliau visu balsu valdžia prašneko, kad šiferis - baisiausi nuodai!.. Apsidairykite: kiek namų po šiferiu! Ir mes, gyvi Žmonės, dauguma iš mūsų, jeigu nedirbame "po šiferiu", tai po juo gyvename...
6. V.Landsbergis: norėtume garbingos Lietuvos, ir ji rastųsi
Jurga Tvaskienė, Savaitraštis „Panorama“, Portalas "Delfi", 2007 07 20
– Praėjusią savaitę Signatarų klubas pasiūlė skirti Jums, faktiniam valstybės vadovui, rentą. Kaip vertinate šį siūlymą?
7. Atviras laiškas
Stasė Končinaitienė, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2007 07 13
Esu 78 m. pensininkė. Už 30 metų darbo stažą mano pensija šiuo metu - vidutinė 597 litai, bet turiu nuoskaudą. Šia tema esu rašiusi Gen. prokurorui, Aukščiausiajam teismui, seimo narei V.Boreikienei, soc. apsaugos ir darbo ministrei V.Blinkevičiūtei, Rezistencijų teisių komisijai. Iš visų gavau neigiamą atsakymą.
8. Niekšybė atidedama rudeniui
Vytautas Andriejauskas, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2007 07 13
Absurdų absurdas! Dėl rentos skyrimo signatarams, manau, ginčytis nevertėtų, bet dėl jos paskyrimo signatarienėms, signatariukams, signatarytėms ir kitiems protestuoti reikia, nes Lietuva nėra koks nors arabų emiratas ar sultonatas, kad galėtų švaistytis iždo pinigais, bet palyginti neturtinga kraštas, kuriame duoną žmogus turi užsidirbti savo rankomis ar savo protu.
9. T.Barštys į darbą seimūnų nepriimtų
Danguolė Kavolėlytė, „Dienraštis L.T.", Portalas "Delfi", 2007 07 10
Nutarimo projektas dėl seimūnų rentų vėl nukištas į stalčių, tačiau ten jis dulkės laikinai. Todėl dienraštis L.T. pabandė išsiaiškinti, ar iš tiesų taip sunku būtų įsidarbinti darbingam buvusiam seimūnui ir ar jam išgyventi renta būtina.
10. G.Kirkilas: rentų Seimas nebesvarstys
Portalas "Delfi", Portalas "lrt", 2007 07 10
Premjeras Gediminas Kirkilas tvirtina, kad rentos kadenciją baigusiems Seimo nariams nebus skiriamos. Interviu Lietuvos radijui G. Kirkilas pareiškė manąs, kad visuomenę papiktinusio rentų klausimo šios kadencijos Seimas nebesvarstys. Dėl rentų įstatymo Seimas pradėjo balsuoti skubos tvarka paskutinę savo darbo savaitę, tačiau po visuomenės protestų jo priėmimą atidėjo rudens sesijai.
11. Seimo pirštai - į save
Valdas Kvedaras, Savaitraštis „Ekstra“", 2007 07 09
Renta ar elgetos lazda? Regis, ši dabartinių ir būsimų parlamentarų išlikimo dilema praėjusią savaitę užgožė svarbesnį politinį įvykį - interpeliaciją keturiems Vyriausybės ministrams.
12. Leiskit Pekeliūnui kalbėti!
Jūratė Damulytė, "Atgimimas", Portalas "Delfi", 2007 07 07
Kiek išgirdome verksmų apie prarandamas kvalifikacijas, apie išrinktųjų pasiaukojimą pasirenkant karčią Seimo nario duoną ir apie žmogišką suprantamą norą jaustis saugiam. Kiek nereikalingo burnų aušinimo būta kelias savaites besiginčijant dėl vadinamojo rentų įstatymo seimūnams.
13. Už rentą balsavo "nematomas" žmogus
Mindaugas Klusas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 07 05
Užvakar Seime vykęs balsavimas dėl rentos įstatymo projekto vėl pakvipo skandalu. Paaiškėjo, kad savo nuomonę pareiškė ir salėje tuo metu nebuvęs parlamentaras.
14. Sprendimą dėl rentų eksparlamentarams Seimas atideda ateičiai
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 07 04
Parlamentarai nusprendė nebeskubėti ir besibaigiančioje pavasario sesijoje nebesvarstyti rentų buvusiems Seimo nariams klausimo. Tam, kad rentos būtų įteisintos, reikėjo tik vieno balsavimo Seime. Tačiau trečiadienį, paskutinę sesijos dieną, į posėdžio darbotvarkę šis klausimas nebuvo įtrauktas.
15. Įstatymas dėl rentų – finišo tiesiojoje
Portalas lrt.lt", 2007 07 03
Seimas po svarstymo pritarė įstatymo pataisoms, pagal kurias buvusiems parlamentarams būtų mokamos rentos iki gyvos galvos. Už rentas pasisakė 46 Seimo nariai, 24 buvo prieš ir šešetas susilaikė, tad parlamentui belieka galutinai patvirtinti įstatymo pataisas. Tuo metu Sauliaus Pečeliūno pataisai nemokėti rentų tik vieną kadenciją dirbusiems tautos išrinktiesiems pritarta nebuvo.
16. A.Pekeliūnas: ką, jums vidurius paleido, kad aš gausiu daugiau?
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 07 03
Vienas turtingiausių parlamentarų Seimo pirmininko pavaduotojas Alfredas Pekeliūnas, begindamas rentų Seimo nariams įstatymo projektą, prarado savitvardą ir ėmėsi retorikos, prasilenkiančios su politiko etika.
17. Protestuojantys prieš rentas žadėjo pakarti komunistus ir veržėsi į Seimą
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2007 07 03
„Kodėl bijome šitų vagių, šunų? Kam po tankais lindome?“, - antradienį šaukė Seimo prieigas apgulę protestuotojai. Pasipiktinę seimūnų noru įteisinti rentas, apie 100 visuomeninių organizacijų atstovų mitingavo prie Seimo. Įsiutinti žmonės, vedami žymaus disidento Antano Terlecko, įsiveržė į Seimo priimamąjį.
18. Eksparlamentarų rentos toliau skinasi kelią į dienos šviesą
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 07 03
Iki sesijos pabaigos likus vos porai dienų, Seimo nariai neatsisako minties įteisinti rentas buvusiems parlamentarams. Nors konservatoriai pasiūlė išbraukti jas numatančio projekto svarstymą iš antradienio darbotvarkės, dauguma politikų nesutiko to padaryti.
19. V.Šustauskas: rentos neatsisakyčiau
Portalas lrt.lt", 2007 07 03
Į rentą iki gyvenimo pabaigos pretenduotų ne tik valstybei nusipelnę, visuomenei gerai žinomi, bet ir skandalingai pagarsėję bei nieko apčiuopiamo per ketverius darbo Seime metus nenuveikę buvę tautos išrinktieji, rašoma „Kauno dienoje“. Tuo metu Piliečių Santalka kritiškai vertina Seimo narių pastangas paskubomis priimti šį įstatymą, kuriam „akivaizdžiai trūksta visuomeninio palaikymo“.
20. Komitetas
Tomas Dapkus, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 07 02
Gal tikrai reikia priimti ne tik rentų, bet ir kitokią finansinę parlamentarų gerovę stiprinančių įstatymų, kad dujų bendrovių vyriausiosioms buhalterėms nereikėtų skųstis savo prezidentams dėl tautos atstovų nepasotinamumo?
Iš viso: 27
Straipsniai: [1-20] [21-27]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas