Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


1. Interesų grupių kova stabdo pažangą
Jonė Kučinskaitė, Savaitraštis „Veidas“, 2007 10 11
Prezidentas Valdas Adamkus, gyventi į Lietuvą atvykęs prieš 15 metų, konstatuoja mūsų valstybės laimėjimus užsienio politikos srityje, tačiau vidaus politikoje jų mato per mažai. Šalies vadovas mieliau prisimena euforiškas atgimimo metų nuotaikas.
2. Tarp G.Kirkilo neatlygintinų konsultantų – ir R.Dargis
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 02
Statybų bendrovės „Eika” vadovas Robertas Dargis jau daugiau nei mėnesį be atlygio konsultuoja premjerą Gediminą Kirkilą, tačiau Vyriausybės interneto svetainėje apie tai net neužsimenama. Kad žinomas verslininkas buvo paskirtas konsultantu, naujiena buvo ir kai kuriems Vyriausybės kanceliarijos darbuotojams.
3. „Gazprom" dujų kaina: realybė ir politiniai žaidimai
Jūratė Damulytė, Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 09 09
Iš skirtingų politikų, specialistų ir spaudos pranešimų plaukiantys skaičiai, kiek nuo kitų metų Lietuvai galėtų kainuoti gamtinės dujos, gąsdina pirmiausiai centriniu šildymu aprūpinamus gyventojus ir verslininkus, kurių produkcija brangs dėl didėjančios išteklių kainos.
4. Dujomis gali pakvipti ir Konstituciniame Teisme
Portalas "Delfi"", 2007 09 06
Premjerui vis tikinant, kad nuspręsdamas reguliuoti dujų kainas Seimas pažeidė "Lietuvos dujų" privatizavimo sutartį su Rusijos dujų milžine "Gazprom", konservatoriai ketina kreiptis į Konstitucinį Teismą, kad šis išaiškintų tiesą.
5. Ar perlips rūpintojėlis Gediminas „Dujotekanos“ vamzdį?
Saulius Stoma, Portalas "Delfi"", 2007 09 05
Pamačiau jį pirmą kartą kokiais 1988 metais. Buvau naujai iškeptas tuo metu klestėjusio „Literatūros ir meno“ skyriaus redaktorius. Gorbačiovinė „perestroika“ jau buvo pradėjusi įsisiūbuoti ir atsargiai maištinga redakcija su šiokiu tokiu nerimu laukė, kokį pamokslą jai paskaitys paties LKP CK siųstas instruktorius.
6. „Alitos“ komisija dirbo tuščiai
Stasys Gudavičius, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 09 05
Premjero sudaryta komisija nežada pateikti jokių radikalių pasiūlymų, kaip galima būtų išspręsti su neteisėtu „Alitos“ privatizavimu susijusias problemas.
7. Kirkilo dujų spektaklis
Lina Pečeliūnienė, "Valstiečių laikraštis", Bernardinai.lt, Portalas "Delfi", 2007 09 04
Jau tada, kai Seimas pavasarį priėmė dujininkų pelnus reguliuojantį įstatymą, premjeras Gediminas Kirkilas ėmė gąsdinti, kad dabar Rusija pakels dujų kainą.
8. Premjeras pučia dujų kainų burbulus?
Valdonė Savulionytė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2007 08 30
Dujas iš Rusijos importuojančios bendrovės ramina, kad šiuo metu vyriausybės vadovas Gediminas Kirkilas ir kai kurios žiniasklaidos priemonės tuščiai gąsdina, neva netrukus dujų kainos būsiančios rekordinės - jos nurodomos ne galutinės. Vartotojams kol kas nėra ko jaudintis ir dėl to, kad neva dėl šios priežasties keliasdešimt procentų galėtų brangti elektros energija ir šiluma.
9. Aukščiausiasis Teismas per klaidą atskleidė „Lietuvos kuro“ ir valstybės bylos baigtį
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 08 29
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) savo interneto puslapyje per klaidą iš anksto paskelbė rugsėjo 7 dienos sprendimą „Lietuvos kuro“ ir Lietuvos valstybės byloje. Teismas pripažino, jog už vieną litą parduotai bankrutuojančiai bendrovei valstybė nėra skolinga daugiau kaip 28 milijonų litų.
10. J.Borisovo kompanijai – milijoniniai valstybės užsakymai
Portalas "Delfi"", 2007 08 24
Iš Lietuvos siekto išsiųsti Rusijos verslininko Jurijaus Borisovo kompanija “Avia Baltika” už 5,5 milijono litų remontuos Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnį. “Avia Baltika” konkurso laimėtoja pripažinta dėl mažiausios pasiūlytos kainos.
11. "Gazpromjeras" Gediminas Kirkilas
Audrius Bačiulis, Savaitraštis „Veidas“, 2007 08 16
Meilės "Gazpromo" tarpininkams, kaip ir ylos maiše, nepaslėpsi.
12. Dėl naujų kainų komisijos narių – šalies vadovų ginčai
Žydrūnas Damauskas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 08 08
Prezidentas dar abejoja Ilgai trunkantis Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos laikinumas dar greitai nesibaigs. Vakar paaiškėjo, kad prezidentui Valdui Adamkui netinka nauja šios svarbios institucijos sudėtis, teikiama premjero Gedimino Kirkilo.
13. Rusijos oligarcho uošviai kariauja su IAE
Rūta Skatikaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 08 08
Valstybės saugumo departamento ekonominio saugumo valdybos vadovas Vytautas Pociūnas, 2005 metų rudenį netikėtai sužinojęs, kad per kelias dienas turi priduoti darbus ir išvykti dirbti į Baltarusiją, buvo priverstas nutraukti pradėtus tyrimus.
14. Po partijų stogu – pleistrų afera
Inga Kontrimavičiūtė, "Sekundė", Portalas "Delfi", 2007 08 05
Ligos nualintus ir paskutinius pinigus už sveikatą pasirengusius atiduoti panevėžiečius mulkinanti bendrovė prieglobstį surado po Panevėžį valdančių politinių partijų sparneliu. Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai šoką sukėlė bendrovės „Lajoki“ platinama panacėja kone nuo visų ligų – vaistų sąraše net neregistruoti pleistrai. Platintojų išgirtas jų gydomasis poveikis, pasirodo, gali būti tik akių dūmimas.
15. Kaune - neteisėto mokesčio reketas
Gediminas Stanišauskas, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 08 04
Kauno politikai toliau verčia gyventojus mokėti už jiems nepriklausančių teritorijų tvarkymą.
16. Kas dengia statybininkų mafiją
Jonė Kučinskaitė, Savaitraštis „Veidas“, 2007 08 02
Jauna vilniečių Petrušių šeima nė metų nespėjo pasidžiaugti naujos statybos būstu sostinėje, Ukmergės gatvėje, kai pradėjo lįsti brokas.
17. Prieš atsisveikinimą su postu – kirtis dujininkams
Žydrūnas Damauskas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 08 01
Ar metodika įsigalios? Gamtinių dujų tiekimo įmonės kurą turės pardavinėti pigiau: kadenciją baigusi Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) patvirtino naują gamtinių dujų kainų skaičiavimo metodiką.
18. Politikai – kiti, įpročiai – panašūs
Ramunė Sotvarienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 08 01
Vilniaus taryboje sprendimus dar lemia meilė arba neapykanta.
19. Kas iš tiesų reanimuoja Rolandą Paksą
Tomas Čyvas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 08 01
Jei save ir vienas kitą liausimės kvailinti apklausų formuluotėmis apie "geriausią atstovavimą" ir "pasitikėjimą partijomis" (visomis) bei šio absurdo išvedamais mulkinimui ir propagandai skirtais reitingais, suprasime viena - partija "Tvarka ir teisingumas" (TT) kitos kadencijos parlamente bus mažų mažiausiai trečia jėga.
20. Pelnas apribotas, bet dujos vis tiek brangs
Jolita Skinulytė, Dienraštis "Kauno diena", 2007 08 01
Nors dujų kainos bus reguliuojamos visiems vartotojams, tačiau pigesnių dujų tikėtis neverta.
Iš viso: 27
Straipsniai: [1-20] [21-27]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas