Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


1. Klausimas už pusę milijono: kiek pinigų turi premjero patarėjas?
Šarūnas Černiauskas, 15min.lt, 2015 09 28
Premjero patarėjas Darius Jarmantavičius 2012 m. pabaigoje į Vyriausybę atėjo turėdamas turto maždaug už ketvirtį milijono litų. Dabar D.Jarmantavičius gali pasigirti kur kas storesne pinigine. Vien pernai ją papildė apie pusės milijono litų suma.
2. A. Butkevičius Seime aiškinsis dėl žento verslo
Portalas "Delfi", 2015 09 24
Premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius ketvirtadienį per plenarinį posėdį aiškinsis dėl žento Evaldo Vaitasiaus verslo.
3. J.Olekas: ne V. Tutkaus įtaka lems sprendimą dėl šarvuočių
Portalas "Delfi", 2015 09 14
Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas neigia Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) direktoriaus generolo leitenanto Valdo Tutko teiginius, esą sprendimas dėl konkrečių pėstininkų kovos mašinų (PKM) buvo priimtas prieš metus.
4. VMI nesismulkina – krato aukštų politikų kišenes
Vytautas Bruveris, Tadas Ignatavičius, Lietuvos rytas, 2015 06 09
Mokesčių prievaizdai užsimojo įrodyti, kad į jų tinklus gali patekti ne tik mailius – ėmė domėtis kelių aukštas pareigas einančių valdančiosios daugumos politikų galimu neteisė.
5. Smūgis „Achemai“: pralaimėjo ginčą dėl SGD terminalo
Portalas "Delfi", 2015 05 28
Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) pranešė, kad „Achemos“ skundas Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijai (VKEKK) dėl nutarimų, pagal kuriuos „Achema“ už suskystintų gamtinių dujų terminalą (SGTD) turėjo sumokėti virš 16 mln. eurų, atmestas.
6. Ligonio lauks prokurorai
Tadas Ignatavičiu, Lietuvos rytas, 2015 03 25
Žinia apie prarastą teisinę neliečiamybę parlamentarą Rimą Ručį vakar pasivijo ligoninėje.
7. VTEK akiratyje – du merai
Portalas "Delfi", 2015 03 17
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienio posėdyje svarstys Plungės rajono mero liberalo Audriaus Klišonio ir Palangos miesto mero konservatoriaus Šarūno Vaitkaus elgesį. Abu merai yra perrinkti pirmą kartą vykusiuose istoriniuose tiesioginių merų rinkimuose.
8. Konservatoriai iš Kremliaus
Danas Nagelė, Vakaro žinios, 2015 03 04
Rusiškos sienos stebėjimo sistemos pirkimo projektą palaimino Andriaus Kubiliaus Vyriausybė.
9. Socdemui dovanoti milijonai – į dujų magnato kišenę
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2015 02 26
5,5 mln. Lt dovanų iš užsienio gavęs socialdemokratas Marius Muižinikas su žmona turtėja akyse. Tas pats paslaptingas geradaris, kaip paaiškėjo, politiko šeimą šelpia toliau – dovanų suma jau beveik pasiekė 2 mln. eurų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas