Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vilniaus valdininkų interesai


1. Dviejų pusbrolių institutas – po mero stogu
Ramunė Sotvarienė, Dienraštis Lietuvos rytas, 2005 12 29
Užsimojęs demaskuoti korupciją įstatymų leidyboje dviejų pusbrolių įsteigtas Strateginių tyrimų institutas (STI) ir pats gali sulaukti įtarimų politinės korupcijos ryšiais ir pinigų plovimu.
2. Sostinės meras sulaukė ne tik smūgių, bet ir paramos
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2005 12 10
Po to, kai Seimas ketvirtadienį sostinės merą Artūrą Zuoką įvardijo kaip kyšius iš verslininkų ėmusį „abonentą“, Vilniaus miesto taryboje tarp frakcijų prasidėjo „turgus dėl būsimo mero“.
3. Zuoko šalininkai Seimą kaltina sąmokslu
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2005 12 09
Vakar Seime 78 parlamentarams balsavus už, 8 - prieš ir dviem susilaikius, patvirtintos sostinės merui nepalankios galimų korupcijos apraiškų Vilniaus savivaldybėje ieškojusios Seimo laikinosios komisijos išvados.
4. "Abonento" istorijoje - taškas, ar paskutinis?
Guoda Šalčiūtė, Dienraštis "Vakaro žinios", 2005 12 09
Seimo laikinosios komisijos, tyrusios galimą korupciją Vilniaus savivaldybėje, išvadomis balsuojant nesuabejojo 78 parlamentarai, 8 su jomis nesutiko, 2 susilaikė.
5. Socialdemokratai loš Abonento korta
Vytenė Stašaitytė, Dienraštis "Respublika", 2005 12 09
Seimas vakar didele balsų dauguma pritarė prielaidai, kad Vilniaus meras Artūras Zuokas yra "Rubicon group" "juodojoje buhalterijoje" minimas, dideles sumas iš verslininkų gaudavęs Abonentas.
6. Net garsus Seimo žodis gali nepavirsti kūnu
Vytautas Bruveris, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2005 12 09
Seimui vakar galutinai patvirtinus sostinės merą Artūrą Zuoką garsiuoju „abonentu“, iškilo naujas klausimas: kaip nuversti jį iš sostinės vadovo posto?
7. A.Zuokas skelbia neviešas Seimo komisijos stenogramas
Portalas "Delfi"", 2005 12 08
Vilniaus meras Artūras Zuokas savo asmeninėje svetainėje internete skelbia galimą korupciją sostinės savivaldybėje tyrusios Seimo laikinosios komisijos posėdžių stenogramų ištraukas, nors komisijos narių sprendimu su visomis – tiek viešų, tiek uždarų posėdžių - stenogramomis gali susipažinti tik leidimus dirbti su slapta informacija turintys parlamentarai.
8. Seimas nutarė: A.Zuokas ir „abonentas" - tas pats asmuo
Portalas "Delfi"", 2005 12 08
Seimas ketvirtadienį po pietų pritarė Seimo laikinosios komisijos, tyrusios faktus dėl korupcijos Vilniaus miesto savivaldybėje išvadoms, kurios yra nepalankios Vilniaus merui Artūrui Zuokui bei jose daroma prielaida, kad jis ir „juodojoje buhalterijoje“ minimas „abonentas“ yra tas pas asmuo.
9. A.Zuokas ramybės ieško Švedijoje
Dienraštis "Ekstra žinios", 2005 12 08
Geriausias „biznis“ – būti Artūro Zuoko vadovaujamos Vilniaus miesto tarybos nariu.
10. Kuo pavirto STT?
Audrius Bačiulis, Savaitraštis „Veidas“, 2005 12 08
Ar tebeturi prasmę Specialiųjų tyrimų tarnybos egzistavimas, jei ši tarnyba užsiima paprasčiausiu politikų bei pareigūnų šantažu? Klausimas ne iš piršto laužtas.
11. A.Zuokui - Seimo smūgis
Dienraštis "Ekstra žinios", 2005 12 07
Seime vakar balsuojant dėl paslaptingojo „abonento" suduotas smūgis opozicinės Liberalų ir centro sąjungos lyderiui, sostinės merui Artūrui Zuokui.
12. Parlamentarai linkę pasmerkti Zuoką
Marijus Girša, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2005 12 07
Vakar Seimas po pateikimo pritarė nutarimo projektui dėl laikinosios komisijos, tyrusios galimos korupcijos apraiškas Vilniaus miesto savivaldybėje, išvadų.
13. Skandalą atmiešė garsių krikštynų vaizdai
Jūratė Kiliulienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2005 12 07
Vilniaus merui Artūrui Zuokui antradienis buvo keistų sutapimų diena.
14. Seimas toliau spaudžia merą
Vytautas Bruveris, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2005 12 07
Išvadoms – daugumos parama
Sostinės merui ir liberalcentristų lyderiui Artūrui Zuokui vis labiau limpa „abonento“ titulas.
15. „Abonentas“ – ne tik politikų taikiklyje
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2005 12 06
Seimo nariai dar tik balsuos dėl paslaptingojo „abonento“ tapatybės, o Generalinė prokuratūra jau kreipėsi į teismą prašydama nutraukti Vilniaus savivaldybės sutartį su „Rubicon group“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas