Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vilniaus valdininkų interesai


1. „Rubicon“ bylą ištiko koma
Stasys Gudavičius, Dienraštis „Vilniaus Diena“, Portalas "Delfi", 2007 10 29
Daugiau kaip prieš trejus metus triukšmingai pradėta vadinamoji „Rubicon“ juodosios buhalterijos byla grimzta nežinomybėn – vargu ar per artimiausius kelerius metus ji pasieks teismą.
2. Vilniaus mero vizitai nusidriekė iki Jeruzalės
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 10 11
Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas jau kurį laiką gyvena „ant lagaminų“: jo darbo vizitai per Europos miestus nusidriekė iki Šventosios žemės. Sostinės vadovo mieste nėra nuo pirmadienio, o sugrįžti meras turėtų tik kitos savaitės pabaigoje. Per 10 dienų J. Imbrasas pabuvos Belgijoje, Ispanijoje ir Izraelyje.
3. J.Imbraso ir pramonininkų pasitarime – partijos bičiulis
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 09 19
Pramoninkai prašo Vilniaus valdžios sudaryti jiems sąlygas išsikelti iš sostinės senamiesčio į pietinę miesto dalį. Teritorija prie Minsko ir Lydos plentų numatyta kaip pramoninė, tačiau ten nėra infrastruktūros. Į pagalbą sostinės valdžiai ir pramoninkams skuba valdančiosios liberaldemokratų partijos lyderio Rolando Pakso bičiulis Alfridas Putramentas: jis pramoninėje teritorijoje žada pastatyti pigesnius butus ir nutiesti komunikacijas.
4. Vilniaus taryboje - nuolaidos buvusiai vicemero bendrovei
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 09 12
Vilniaus valdžia pradėjo svarstyti statybų bendrovei „Eika“ palankų sprendimą - verslininkams gali būti leista, nekeičiant detaliojo plano, padidinti pastatų aukštų skaičių Pilaitėje statomoje daugiabučių namų gyvenvietėje. Opozicija įspėja, kad toks sprendimas bus precedentas sostinėje, po kurio tarybą gali užplūsti panašūs prašymai.
5. V.Drėmos žmona: A.Zuokas už balsą žadėjo kelionę
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 09 04
Už atiduotą lemiamą balsą per Vilniaus mero rinkimus liberalcentristas Artūras Zuokas dabar jau buvusio tarybos nario Vilmanto Drėmos žmonai Daivai Drėmienei siūlė bendrauti šeimomis bei pažadėjo padovanoti poilsinę kelionę į pasirinktą Europos kurortą.
6. Neringos savivaldybė: rinkliava už įvažiavimą nepanaikinta ir renkama teisėtai
Portalas "Delfi"", 2007 09 03
Mokestis už įvažiavimą į Neringą nėra panaikintas ir renkamas teisėtai, teigia Neringos savivaldybės atstovai. Žiniasklaida prieš kelias dienas pranešė, kad "už įvažiavimą į Neringą teisėtai panaikinta rinkliava".
7. J.Imbrasas Ciūriche domisi metro
Portalas "Delfi"", 2007 08 19
Vilniaus mero Juozo Imbraso vadovaujama delegacija sekmadienį išvyko į Ciūrichą, kur ketina susipažinti su šio Šveicarijos miesto viešojo transporto organizavimu.
8. Sostinės savivaldybėje bus perstumdytos kėdės
Kamilė Šulcaitė, Dienraštis "Respublika", 2007 07 19
Sklandžiusios kalbos dėl sostinės savivaldybės reorganizacijos pasitvirtino - vakar miesto politikai pritarė tokiems savivaldybės administracijos užmojams.
9. Vilniaus valdžią sukrėtė slapti pokalbiai
Julius Girdvainis, Dienraštis "Respublika", 2007 07 19
Už verslininkams naudingo projekto palaiminimą sostinės tarybos nariams siūlomi net iki 200 tūkst. litų kyšiai. Vos kelis mėnesius dirbančią naują Vilniaus miesto tarybą sukrėtė galimos korupcijos skandalas, kurio ašimi gali tapti miestą valdantiems liberaldemokratams artimi verslininkai.
10. J.Imbrasas dėl šmeižto kreipėsi į Generalinę prokuratūrą
Portalas "Delfi"", 2007 07 19
Vilniaus meras Juozas Imbrasas Savivaldybės įmonės "Šnipiškių ūkis" direktoriaus Vaclovo Januškevičiaus kaltinimus žiniasklaidoje dėl politinio susidorojimo laiko šmeižtu ir ketvirtadienį kreipėsi į Generalinę prokuratūrą pradėti tyrimą. Meras atmeta bet kokius V. Januškevičiaus kaltinimus dėl daromo politinio spaudimo pastarajam išeiti iš darbo.
11. Vilniaus meras bandė atsikratyti pavaldiniu?
Portalas "Delfi"", 2007 07 18
Vilniaus meras Jonas Imbrasas įsivėlė į dar vieną skandalą. Šį kartą - dėl neįtikusio savivaldybei priklausančios bendrovės darbuotojo. Teigiama, kad pažeidžiant įstatymus buvo stengiamasi atleisti UAB "Šnipiškių ūkis" direktorių Vaclovą Januškevičių, praneša LNK “Žinios”.
12. A.Zuokas: dėl žemės Pupynėje tarybos nariams siūlomi kyšiai
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 07 18
Buvęs sostinės meras Artūras Zuokas trečiadienį Vilniaus savivaldybės tarybos posėdyje pagarsino įrašą, kuriame, jo teigimu, verslininko Alfrido Putramento patikėtinis siūlo 80 tūkst. litų tarybos nariui Sergejui Dmitrijevui. Už pinigus opozicinės Lietuvos rusų sąjungos frakcijos seniūno prašoma savivaldybės taryboje padėti priimti sprendimą dėl žemės paskirties pakeitimo Pupinės kaime šalia Tarptautinio Vilniaus oro uosto.
13. Vilniaus valdžia pradeda administracijos reformą
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 07 18
Naujoji Vilniaus valdžia pertvarkys savivaldybės administracijos struktūrą. Trečiadienį tarybos posėdyje dauguma priėmė opozicijos smarkiai kritikuotą sprendimą, dėl kurio savivaldybės darbuotojų profesinė sąjunga grasino streikais. Kartu su ankstesne sostinės valdžia dirbę tarnautojai baiminasi, kad pasinaudojusi šia reforma naujoji valdžia juos atleis iš darbo ir priims sau lojalius žmones.
14. Vilniaus savivaldybės darbuotojams - atleidimo lapeliai
Virginija Motiejūnienė, Portalas lrt.lt", 2007 07 17
Beveik du trečdaliai Vilniaus savivaldybės darbuotojų laukia atleidimo lapelių. Meras teigia, kad ketinama tobulinti darbą, o darbuotojų profsąjunga sako, kad pertvarkymas gali tapti politinio susidorojimo įrankiu.
15. Slaptos pertvarkos kiršina Vilniaus valdžią
Kamilė Šulčaitė, Dienraštis "Respublika", 2007 07 16
Neseniai darbą pradėjusi naujoji Vilniaus miesto savivaldybė suskubo reorganizuoti biurokratinį aparatą. Tiesa, valdžia kol kas nepasakoja apie savo planus, tačiau jos oponentai jau skelbia, kad reorganizacijos tikslas vienas - atleisti nepageidaujamus asmenis ir įdarbinti savus.
16. A.Zuoko bendražygis neištvėrė darbo su J.Imbrasu
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 07 09
Vilniaus savivaldybės Ekonomikos departamento direktorius Valdas Klimantavičius pasitraukė iš pareigų. „Nebegaliu dirbti su naujuoju miesto meru, kuris kaltina buvusią valdžią, vadinasi ir mane, praskolinus Vilnių. Tai yra netiesa“, - DELFI teigė V. Klimantavičius, ankstesnėje savivaldybės kadencijoje dirbęs savivaldybės administracijos direktoriumi.
17. Stringa R.Pakso bičiulio verslas Vilniuje
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 07 04
Liberaldemokratų lyderio Rolando Pakso bičiulio Alfrido Putramento verslo projektas Vilniaus mieste ėmė strigti: sostinės savivaldybės taryba nepritarė teritorijos šalia Vilniaus oro uosto detaliojo plano konceptualiajai daliai.
18. J.Imbrasas: Vilnius yra praskolintas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 07 04
Vilniaus miesto savivaldybė šių metų pradžioje buvo įsiskolinusi 327 mln. litų, iš jų – 200 mln. sudaro paskolos bankams. Skola beveik siekia pusę savivaldybės biudžeto, todėl naujoji miesto valdžia nebegali imti daugiau paskolų. Taip trečiadienį pareiškė sostinės meras Juozas Imbrasas, prieš 7 metus tvirtinęs: „kas nieko nedaro, tas ir skolų neturi“.
19. Vilniaus savivaldybėje bręsta streikas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 07 03
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos darbuotojai grasina naujajai sostinės valdžiai teismais ir streiku, jeigu politikai mėgins keisti administracijos struktūrą. Darbuotojų profesinė sąjunga teiga, kad savivaldybės vadovai siekia susidoroti su administracijos darbuotojais, nepaklususiais reikalavimams savanoriškai atsistatydinti.
20. Ž.Šilgalis: savivaldybės įmonėje grobstomi pinigai
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 06 20
Sostinės savivaldybės įmonės „Vilniaus vandenys“ (VV) vadovų atlyginimams per penkis šių metų mėnesius buvo išgrobstyta daugiau nei 1 mln. litų, įmonėje dirba artimais šeimos ryšiais susiję žmonės, o naujoji miesto valdžia siekia nuslėpti ir išsaugoti tokią situaciją. Taip tvirtina VV valdybos pirmininkas liberalcentristas Žilvinas Šilgalis. „Juodas melas!”- atrėžė sostinės meras Juozas Imbrasas.
Iš viso: 53
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-53]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas