Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vilniaus valdininkų interesai


1. V.Navickas: o gal naujo mero neišrinks?
Portalas "Delfi"", 2010 10 14
Vilius Navickas užsimena apie galimybes likti Vilniaus mero kėdėje. Esą jis pastaruoju metu sulaukia daugybės gerų žodžių, o ir koalicija stabilumu nepasižymi.
2. Renkantis tartis dėl naujo Vilniaus mero, V.Navickas išėjo atostogų
Portalas "Delfi"", 2010 10 08
Penktadienį Vilniaus miesto savivaldybės tarybos valdantiesiems renkantis tartis dėl naujojo miesto vadovo, dabartinis - Vilius Navickas išėjo atostogų.
3. Opozicijai nepavyko inicijuoti sutarties nutraukimo dėl šilumos tinklų nuomos bendrovei „Dalkia“
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2010 09 29
Vilniaus savivaldybės tarybos opozicijai nepavyko inicijuoti šilumos tinklų nuomos sutarties nutraukimo su Prancūzijos koncernu „Dalkia“.
4. Iš partijos išmestas Š.Skučas Vilniaus merą įduos STT
Portalas "Delfi"", 2010 09 28
Vilniaus savivaldybės kontrolierius Šarūnas Skučas dar nebaigė aiškintis santykių su meru Viliumi Navicku. Kontrolierius merą įtaria dalyvavus pinigų grobstyme.
5. Tarp sostinės konservatorių – nepasitenkinimas V.Navicko politika
Portalas "Delfi"", 2010 09 08
Dalis Vilniaus miesto konservatorių siūlo surengti neeilinę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Vilniaus konferenciją ir apsvarstyti mero Viliaus Navicko vykdomą politiką.
6. V.Navickui nepavyko atleisti jo paties partijai priklausančio kontrolieriaus
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2010 09 08
Vilniaus merui, konservatoriui Viliui Navickui trečiadienį nepavyko pasiekti, kad į darbotvarkę būtų įtrauktas savivaldybės kontrolieriaus Šarūno Skučo atleidimo iš pareigų klausimas.
7. Vilniaus savivaldybė apskaitos sistemą pirko pažeisdama įstatymus
Portalas "Delfi"", 2010 06 04
Viešųjų pirkimų tarnyba, išnagrinėjusi Vilniaus miesto savivaldybės vykdytų viešųjų pirkimų dėl finansų valdymo ir apskaitos sistemos diegimo bei konsultacinių paslaugų pirkimų pateiktus dokumentus, nustatė, kad Vilniaus miesto savivaldybės administracija pažeidė Viešųjų pirkimų įstatymą, pasirinkdama netinkamai pirkimo būdus.
8. V.Navickas – vertas Vilniaus mero posto, nutarė miesto taryba
Ieva Urbonaitė, Portalas "Delfi"", 2010 05 26
Vilius Navickas – vertas Vilniaus mero posto, trečiadienį nutarė slaptai balsavusi miesto taryba.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas