Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vilniaus valdininkų interesai


1. A.Zuokas: šiemet šilumininkai privalo tiekti daugiau šilumos
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2011 12 20
Prezidentės Dalios Grybauskaitės pozicija, esą sąskaitos už šildymą Vilniuje pučiasi dėl galimo „Vilniaus energijos“ ar namų administratorių piktnaudžiavimo, nustebino sostinės merą Artūrą Zuoką. Jis tvirtina, kad tokia šalies vadovės nuostata grįsta emocijomis, o ne faktais.
2. Gindamas „Ozo“, „Siemens arenos“ ir „Vichy vandens parko“ sutartis, A.Zuokas prokurorus kaltina reketu
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2011 11 23
Generalinė prokuratūra kreipėsi į Vilniaus tarybą su reikalavimu nutraukti sutartis, kurių pagrindu sostinėje iškilo „Ozas“, „Siemens arena“ ir „Vichy vandens parkas“. Šioje teritorijoje šeimininkauja koncerno „Icor“ (buv. „Rubicon Group“) ir jo buvusių akcininkų įmonės.
3. Paskaitos apie rūkymo žalą valanda pirkta už 1200 Lt
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2011 06 22
Sostinės savivaldybei pavaldus Vilniaus visuomenės sveikatos biuras (VVSB) gerokai permokėjo už darbuotojų mokymus, teigia savivaldybės kontrolierius Šarūnas Skučas. Anot jo, audito metu nustatyta, kad VVSB šioms paslaugoms išleido net 182 tūkst. litų, kai galėjo išleisti kelissyk mažiau.
4. Opozicija sužlugdė „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimą „Dalkios“ antrinei įmonei
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2011 05 25
Po ilgų ginčų sostinės taryba nepritarė „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimui koncerno „Dalkia“ antrinei įmonei „Societe Valmy Defense 22“. Tokį sprendimą užblokavo opozicija, palikusi posėdžių salę ir sužlugdžiusi balsavimą.
5. V.Navicką iš Vilniaus mero kėdės išvertęs Š.Skučas teigia esąs vejamas iš savivaldybės
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2011 05 25
Buvusį Vilniaus merą Vilių Navicką sukompromitavęs sostinės savivaldybės kontrolierius Šarūnas Skučas gali netrukus netekti užimamų pareigų. Politinio skandalo herojus tvirtina, esą tai susiję su jo atliekamais tyrimais.
6. Vilniaus valdžia Trakų Vokės dvare norėtų įkurti mero rezidenciją
Portalas "Delfi"", 2011 01 27
Vilniaus miesto savivaldybė, perimanti iš valstybės vieną vertingiausių Lietuvos kultūros paveldo paminklų - Trakų Vokės dvarą, jame norėtų įkurti mero rezidenciją.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas