Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


Vokietijos teismas nurodė iš naujo teisti rugsėjo 11-osios atakų vykdytojų draugą  
Portalas "Delfi"", 2006 11 16 
Vokietijos aukščiausios instancijos apeliacinis teismas ketvirtadienį nurodė trečią kartą teisti rugsėjo 11-osios atakų vykdytojų draugą marokietį, kuris kaltinamas tuo, kad padėjo surengti šias 2001-ųjų atakas Jungtinėse Valstijose.
Teisėjas Klausas Tolksdorfas, kuris yra sakęs, jog Mouniras El Motassadeqas gerai žinojo, kad jo pažįstami iš Hamburgo planuoja išpuolius, nurodė iš naujo svarstyti bylą.
M.El Motassadeqas pernai buvo nuteistas už priklausymą teroristinei organizacijai, jam buvo paskirta septynerių metų kalėjimo bausmė. Tačiau jis buvo išteisintas dėl sunkesnio kaltinimo pagalba nužudant daugybę žmonių.
Vasarį jis buvo netikėtai paleistas iš Hamburgo kalėjimo, nes Vokietijos Konstitucinis Teismas patvirtino gynėjų prašymą paleisti jį, kol nagrinėjama apeliacija.
M.El Motassadeqas yra viena iš nedaugelio žmonių, kurie stojo prieš teismą dėl 2001-ųjų rugsėjo 11-osios atakų, per kurias žuvo beveik 3 tūkst. žmonių.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas