Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


Ginekologui teks mokėti už vaiko išlaikymą  
Portalas "Delfi"", 2006 11 16 
Vokietijoje teismo nutarimu ginekologui teks mokėti vaiko išlaikymo išlaidas pacientei, kuri pastojo būdama su kontraceptiniu implantu. Tai – Vokietijos federalinio teismo precedentą sudarantis sprendimas, suteikęs teisę abiems nesusituokusiems vaiko tėvams, teisę gauti vaiko išlaikymo išlaidas iš daktaro tol, kol vaikas sulauks pilnametystės.
Neįvardijamas ginekologas iš Suedbadeno miesto kontraceptinį implantą į moters ranką įdėjo 2002 metais. Bet ši moteris vėliau sužinojo, kad yra nėščia, o darytis abortą jau buvo per vėlu, rašo Ananova.com.
25 metų moteris, kuri taip pat neįvardijama dėl teisinių priežasčių, nusprendė teistis su ginekologu tvirtindama, kad ji nebegali toliau dirbti darželio auklėtoja bei negali išlaikyti savęs ir vaiko.
Vokietijos aukščiausiasis teismas dabar pareikalavo, kad ginekologas kiekvieną mėnesį moteriai mokėtų po sumą pinigų, maždaug atitinkančią 2000 litų iki tol, kol vaikui sukaks 18 metų.
Federalinio teismo teisėja Gerda Mueller atsisakė atsižvelgti į faktą, kad moteris po skundo pateikimo jau susilaukė ir antro vaiko.
G.Mueller sakė: „Vaiko egzistavimas pats savaime nėra žala, bet prarastas gebėjimas jį išlaikyti yra žala“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas