Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


Koldūnai Petrai Gražuliui susuko galva 
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 11 14 
Skandalais garsėjantis Seimo narys Petras Gražulis įsipainiojo į dar vieną įtartiną istoriją. Bankrutavusios įmonės "Kauno maistas" teritorijoje įsikūrusios kelios bendrovės penkerius metus niekaip nesugeba pasidalinti vertingo žemės sklypo, ant kurio stovi pastatai. Susivieniję verslininkai savavaliavimu kaltina koldūnus gaminančią įmonę "Judex", kuri neva mėgina pasisavinti nepagrįstai didelę teritoriją, tveria įvažiavimus ir vengia derybų. Į keblią situaciją pakliuvę žmonės įsitikinę, kad šiai veiklai diriguoja P.Gražulis, kuris turi didelę įtaką "Judex" valdymui. "Kyla įspūdis, kad jis į ja tikrasis gamyklos savininkas", -tvirtino vilnietis verslininkas Algirdas Jaruševičius. Savivaldybei nusiųstame skunde individualios konsultacijų įmonės savininkas Karolis Galinis teigia, kad P.Gražulis keliskart dalyvavo derybose dėl žemės sklypo padalijimo. Kitų susitikimų metu "Judex" atstovai pareikšdavo svarbių reikalų negalintys spręsti nesuderinę jų su P. Gražuliu.
P.Gražulis teigia neturįs įtakos bendrovės "Judex" valdymui ir nesprendęs jokių klausimų.
- Norėjau jus pakalbinti dėl įmonės "Judex" reikalų, - žurnalistai kreipėsi į Seimo narį.
- O, Jėzau! Jau šimtą metų kalbinate.
- "Judex" kaimynystėje dirbantys verslininkai tvirtino, kad jūs dalyvaujate sprendžiant svarbiausius įmonės reikalus, taip pat - konfliktą dėl žemės sklypo padalijimo.
- Aš tų dalykų nežinau. Galite pažiūrėti mano deklaraciją - neturiu nė vienos "Judex" akcijos.
- Bet žmonės nuolat jus mato bendrovėje.
- Mano žmona ten dirba. Važiuodamas pro šalį kartais užvažiuoju jos pasiimti. Tik tiek.
-Ar rūpinotės "Judex" reikalais Kauno savivaldybėje?
- Mano pagalbos prašo tūkstančiai žmonių.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas