Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


Klaipėdos komisarui duobę iškasė prostitutės 
Darius Čiužauskas, Dienraštis "Respublika", 2006 11 15 
Klaipėdos policiją drebina naujas skandalas. Miesto Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo tarnybos laikinai II skyriaus viršininko pareigas einantis Valerijus Timofejevas įtariamas piktnaudžiavimu tarnyba ir tarnybinės paslapties atskleidimu. Prokurorams pradėjus ikiteisminį tyrimą, vienas geriausių uostamiesčio kriminalistų nušalintas nuo tarnybos. Kartu su juo byloje figūruoja ir du prostitučių sąvadautojai. Įtarimai dėl V.Timofejevo kilo net po pusmetį pajūryje trukusio ypač slapto Lietuvos kriminalinės policijos biuro tyrimo.
Bandė slėpti
Komisaro inspektoriaus laipsnį turintis ir gana aukštas pareigas, užimantis V.Timofejevas nuo tarnybos nušalintas prieš porą savaičių. Jis nesuimtas, tačiau jam skirta kita kardomoji priemonė. Visą tą laiką uostamiestyje labai stengtasi, kad informacija nepatektų į viešumą. Ikiteisminį tyrimą atlieka Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) prokurorai. Vakar šio skyriaus vyriausiasis prokuroras Jevgenijus Michailovskis buvo labai lakoniškas. "Atliekamas ikiteisminis tyrimas, kuriame įtarimai pareikšti trims asmenims. Vienas jų - pareigūnas. Ir viskas", - sakė prokuroras. Klaipėdos policijos viršininko pavaduotojas, kuruojantis Kriminalinės policijos darbą, Dainius Smatavičius bei Organizuoto nusikalstamumo tyrimo tarnybos (ONTT) viršininkas Vladimiras Plotkinas vakar "Respublikai" patvirtino tik tiek, kad V.Timofejevas nušalintas nuo pareigų. Ką nors daugiau komentuoti jie griežtai atsisakė.
Dangstė prostitutes ir sąvadautojus
"Respublikos" duomenimis, V.Timofejevas įtariamas tuo, kad dangstė vieną butą uostamiestyje, kuriame sėkmingai darbavosi prostitutės ir jų sąvadautojai. Būtent dėl šio nusikaltimo pareikšti įtarimai dar dviem šiame ikiteisminiame tyrime figūruojantiems asmenims. Abu jie buvo suimti. Neatmetama galimybė, kad minėtame bute su prostitutėmis bei sąvadautojais linksminosi ar išgėrinėdavo ne tik V.Timofejevas, bet ir jo kolegos ar net nusikalstamo pasaulio atstovai.
Buvusių kolegų kerštas?
Skandalingą tyrimą inicijavo ne Klaipėdos teisėsaugininkai. Teigiama, kad šis prostitučių "taškas" net apie pusę metų buvo Lietuvos kriminalinės policijos biuro Organizuoto nusikalstamumo tyrimo vyriausiosios valdybos 5-osios valdybos akiratyje. Jos pareigūnai kovoja su įstatymus pažeidžiančiais policininkais. Vakar minėtos 5-osios valdybos viršininkas Olegas Mažuika patvirtino, kad toks tyrimas buvo atliekamas. Tačiau daugiau nieko nekomentavo. Daugiau prie V.Timofejevo nusikalstamos veikos atskleidimo, kaip įtariama, prisidėjo buvę jo kolegos Klaipėdos policijoje, šiuo metu dirbantys Vilniuje. Nepatvirtintais duomenimis, nemažai jų jautėsi uostamiesčio policijoje neįvertinti ir įskaudinti buvusių vadovų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas