Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


Laikraštis vėl palygino Lenkijos lyderį su bulve  
Portalas "Delfi"", 2006 12 04 
Vokietijos, Lenkijos ir Prancūzijos viršūnių susitikimo išvakarėse vienas vokiečių laikraštis išspausdino lenkų prezidento nuotraukas, kurias lygina su bulvėmis, - tokios pašaipos Lechas Kaczynskis susilaukė ir prieš penkis mėnesius, kai dėl panašaus palyginimo šis trišalis susitikimas buvo atšauktas.
Berlyno kairiosios pakraipos dienraštis "Tageszeitung" pirmadienį dvi L.Kaczynskio nuotraukas pirmajame puslapyje spausdina greta bulvių atvaizdų. Antraštė skelbia: "Kuris iš jūsų vėl atvyksta?"
Liepos mėnesį šis laikraštis sukėlė didelį triukšmą, kai ką tik išrinktą L.Kaczynskį pavadino "naująja Lenkijos bulve". Diplomatai tada sakė, kad dėl to žlugo trišalis viršūnių susitikimas, kuris dabar Vokietijoje turi įvykti antradienį.
Lenkijoje žmogaus palyginimas su bulve reiškia jo prilyginimą kaimiečiui.
"Dabar jis iš tikrųjų atvažiuoja. Praeitą kartą neatvažiavo. Tad norėjome jį pasveikinti", - sakė laikraščio redaktoriaus pavaduotojas Reineris Metzgeris, turėdamas omenyje L.Kaczynskį, kurio brolis dvynys Jaroslawas yra Lenkijos premjeras.
"Tai turėtų atrodyti kaip vaikiškas žaidimas, ... bet taip pat ir kaip žaismas dėl fakto, kad visi Kaczynskiai atrodo vienodai", - apie skelbiamas nuotraukas sakė jis.
Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir Prancūzijos prezidentas Jacques'as Chiracas per susitikimą su L.Kaczynskiu bandys įtikinti Lenkiją sutikti su Europos Sąjungos pozicija dėl ryšių su Rusija energetikos srityje.
L.Kaczynskio sekretoriatas nurodė, jog liepos mėnesį viršūnių susitikimas buvo atšauktas dėl to, kad prezidentas susirgo.
Berlyno ir Varšuvos santykius pablogino Vokietijos parama rusų dujotiekiui, kuris tiesiamas aplenkiant Lenkiją, ir neseniai Berlyne surengta paroda apie vokiečių išvarymą.
Šią parodą surengė vokiečiai, kurie 1945 metais buvo priversti trauktis iš Rytų Europos.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas