Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


P. Vaitiekūnas sako žinojęs apie K. Prunskienės vizitą į Maskvą  
Giedrius Galdikas, Tomas Bručas, Portalas "lrt", 2006 12 23 
Užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas tvirtina, kad žemės ūkio ministrė Kazimira Prunskienė jį informavo vykstanti į Maskvą, taip pat, BNS žiniomis, pranešusi apie ten išsakytą paramą Rusijai dėl gyvų gyvulių gabenimo per Europos Sąjungos teritoriją. P. Vaitiekūnas neatmeta, kad Lietuva bandys kalbėtis su Europos Komisija padaryti Rusijai tokią Kaliningrado tranzito išimtį, pranešė LTV naujienų tarnyba.
K. Prunskienė, šią savaitę tiesiai iš Briuselio nuvykusi į Maskvą ir susitikusi su Rusijos žemės ūkio ministru, išreiškė paramą Rusijos siekiui gabenti gyvus gyvulius per Europos Sąjungos (ES) teritoriją.
Dabar toks tranzitas iš Rusijos draudžiamas dėl prastos veterinarinės kontrolės šioje šalyje. Pati Rusija dar pernai rudenį yra užblokavusi Lenkijos mėsos įvežimą, aiškindama, kad kai kurie veterinariniai sertifikatai suklastoti. Žemės ūkio ministrė teigia esą apie kelionę į Maskvą informavusi Užsienio reikalų ministeriją ir su P. Vaitiekūnu kalbėjusi pati.
Užsienio reikalų ministras patvirtino buvęs informuotas apie K. Prunskienės vizitą, ir apie tai pranešęs Premjerui. Pagal Vyriausybės reglamentą, dėl ES reikalų koordinavimo ir tarimosi dėl įvairių išimčių, galutinius sprendimus turi priimti būtent Vyriausybė.
Paklaustas, ar parama Rusijai, kurią K. Prunskienė išreiškė Maskvoje, yra bendra mūsų Vyriausybės pozicija, P. Vaitiekūnas teigė, kad tai esanti Maskvos pozicija, tačiau neatmeta šiuo klausimu kalbėtis su ES šalimis.
Tai jau ne pirmas K. Prunskienės vizitas į Rusiją, sulaukiantis ažiotažo. Pernai liepą, nepaisydama Prezidento ir Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijų, ji išvyko į 750-ąsias Kaliningrado įkūrimo metines.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas