Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Vokietijos vidaus ir užsienio politika


Vokietijoje už sukčiavimą internete nuteistas Latvijos gyventojas  
Portalas "Delfi"", 2006 12 24 
Vokietijos Osnabriuko miesto apygardos teismas trečiadienį nuteisė ketveriems metams kalėjimo 31-erių metų Latvijos Jūrmalos gyventoją už sukčiavimą internete, šeštadienį pranešė Latvijos laikraštis "Diena".
Teismas konstatavo, jog įrodyta, kad latvis pasipelnymo tikslais veikdamas gaujoje ir manipuliuodamas duomenimis, apgavo maždaug 100 tūkst. interneto naudotojų. Baudžiamųjų bylų kolegija pripažino ir 35 metų vokiečio kaltę. Jis nuteistas kalėti trejus metus ir tris mėnesius.
Prokuratūros skaičiavimais, kriminalinė grupuotė laikotarpiu nuo 2002 metų liepos iki 2003 metų rugsėjo apgavo maždaug 160 tūkst. interneto vartotojų Vokietijoje, jiems padaryta žala siekia daugiau kaip 12 mln. eurų (41,5 mln. litų).
Pasinaudoję savo aukų susidomėjimu internete skelbiama erotine medžiaga, sukčiai atitinkamo turinio tinklalapiuose įdiegė nesąžiningas ryšio sistemas.
Pirminiame etape sukčiai pateikdavo vartotojams suklastotus saugumo sertifikatus ir nuslėpdavo, kad vėliau jiems teks naudotis brangesnėmis ryšio linijomis. Ilgainiui nusikaltėliai dar labiau patobulino šias nelegalias telefoninio ryšio programas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas