Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


Kultūros ministras reikalauja N.Puteikio galvos  
Virginija Spurytė, "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2006 12 29 
Girtumo skandalu susikompromitavusio Naglio Puteikio partija pasigailėjo, tačiau kultūros ministras nėra linkęs nuolaidžiauti ir reikalauja griežčiausios bausmės – atleidimo iš darbo.
N.Puteikis nebeves konservatorių į savivaldybių rinkimus, bet juose dalyvaus kaip eilinis partijos narys.
Tėvynės Sąjungos Klaipėdos skyriaus taryba nusprendė, kad N.Puteikis partijos sąraše būtų įrašytas 15 numeriu.
Penkiolika partijos narių tėra išvardijama balsavimo biuletenyje.
„Kategoriškai atsisakiau būti dešimtuke. Kalbant apie penkioliktąją vietą, neturėjau pasirinkimo nei prieštarauti, nei sutikti. Dabar esu eilinis partijos kareivis, turiu išpirkti savo kaltę“, - sakė N.Puteikis.
Praėjus dienai po to, kai neblaivus buvo uždarytas į policijos laikino sulaikymo kamerą, N.Puteikis sakė, jog sutiktų būti paskutinis visame partijos sąraše, kurį sudaro 50 žmonių.
Tėvynės Sąjungos Klaipėdos miesto rinkimų štabo vadovas Kęstutis Gabšys teigė, kad partijos tarybos sprendimui dėl N.Puteikiui pasiūlytos vietos rinkimų sąraše dar turi būti pritarta skyriaus visuotiniame susirinkime. Jis vyks sausio 14-ąją.
Tądien bus išrinktas ir naujas lyderis, kuris ves konservatorių partiją į kitų metų vasarį vyksiančius savivaldybės tarybos rinkimus.
N.Puteikis anksčiau nei partijos verdikto dėl savo vietos sąraše sulauks žinios, ar bus atleistas iš Kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritorinio padalinio vedėjo pareigų.
Jo nusižengimą tirianti komisija išvadas turėtų pateikti sausio 3-iąją.
Jas įvertinęs Kultūros paveldo departamento direktorius Albinas Kuncevičius nuspręs, kokią nuobaudą skirti N.Puteikiui.
Jam gresia nuo pastabos iki atleidimo iš darbo.
N.Puteikis savo galimybes likti darbe vertina realistiškai: „Penkiasdešimt prieš penkiasdešimt procentų“. Tačiau neatmeta tikimybės, jog gali būti atleistas iš darbo, nes esą kultūros ministras Jonas Jučas to reikalauja.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas