Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos įtaka visuomenei


Krikščionys fundamentalistai sukilo prieš „Wikipedia“  
Portalas "Delfi"", 2007 03 05 
„Wikipedia“ yra „antiamerikietiška“, „antikrikščioniška“ ir „antikapitalistinė“, teigia JAV krikščionys fundamentalistai. Jie atidarė savo svetainę „Conservapedia“, kuri skirta apsiginti nuo informacinio „blogio”, praneša itwire.com.au.
„Conservapedia“ buvo sukurta pernai metų lapkritį kaip projektas namie mokomiems vaikams. Ji sukurta remiantis „Wikipedia“, tačiau, anot kūrėjų, be „liberalaus šališkumo“. Kaip teigia svetainės savininkai, „Wikipedia“ yra šešis kartus tolerantiškesnė nei Amerikos visuomenė“.
Įdomu tai, kad dauguma „Conservapedia“ straipsnių yra „Wikipedia“ svetainės „šališkumo pavyzdžiai“ (angl. „Examples of Bias“). „Conservapedia“ kūrėjai teigia, kad „Wikipedia“ yra antiamerikietiška, kadangi jų svetainė nenaudoja amerikietiškos rašybos, nors „dauguma angliškai kalbančių vartotojų yra amerikiečiai“. Jie taip pat teigia, kad „Wikipedia“ yra antikrikščioniška, kadangi kai kuriuose įrašuose vietoj „prieš Kristaus gimimą rašoma „prieš mūsų erą” bei svetainėje „neskiriamas pakankamas dėmesys įtakai, kurią Renesansas padarė krikščionybei“.
Taip pat teigiama, kad įrašas apie abortus „yra panašus į abortų industrijos reklaminę skrajutę“, o „faktai prieš evoliucijos teoriją yra iš karto cenzūruojami“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas