Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Politikai ruošiasi rinkimams


Žemaičių partijos įsteigimą teigiamai vertina 15 proc.  
Portalas "Delfi"", 2009 02 19 
Žemaičių partijos įsteigimą palankiai vertina 15,6 proc. Lietuvos gyventojų. Partijos steigimui nepritaria 44,4 proc., 40 proc. neturi nuomonės. Tai rodo visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ reprezentatyvi gyventojų apklausa, atlikta partijos užsakymu.
Partijos įsteigimą palankiausiai vertina jaunimas iki 29 metų, nepalankiausiai – įvairiausių amžiaus grupių žmonės nuo 50 metų.
Lietuvių tautybės asmenys labiau nei lenkai ir rusai yra apsisprendę, kaip vertinti naujos partijos steigimą. Palankiai steigimą vertina 16,7 proc. lietuvių, 9,7 proc. rusų ir 6 proc. lenkų. Neigiamai – 46,6 proc. lietuvių, 33,3 proc. rusų, 30 proc. lenkų. Nuomonės neturi 36,8 proc. lietuvių, 56,9 proc. rusų ir 64 proc. lenkų.
Pasak vieno iš Žemaičių partijos steigėjų Egidijaus Skarbaliaus, „gauti duomenys nuteikia optimistiškai, kadangi palaikančiųjų skaičius išaugo“. E. Skarbaliaus teigimu, analogiškame tyrime praeitų metų gegužę palankiai Žemaičių partijos steigimą vertino apie 10 proc. apklaustųjų.
Tyrimas, kuriame dalyvavo 1009 Lietuvos gyventojai, atliktas 2009 m. vasario 5-8 d.
DELFI primena, kad partiją bandyta įsteigti 2008 metais, tačiau tuomet Teisingumo ministerija jos neregistravo dėl nepakankamo partijos narių skaičiaus. Šiemet sausio 31 d. antrąkart sušauktas suvažiavimas, o praėjusią savaitę partija buvo įregistruota.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas