Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


A.Šedžius neribotam laikui atidėjo LDDP atkūrimą 
Portalas "Delfi"", 2010 08 09 
Socialdemokratas parlamentaras Andrius Šedžius teigia neribotam laikui atidėjęs Lietuvos demokratinės darbo partijos (LDDP) atkūrimą.
"Aš neatsisakiau idėjos, tiesiog šiuo metu būtų pats nepalankiausias metas, kadangi artėja savivaldos rinkimai, suskaldyti kairiąsias jėgas. Todėl šiuo metu šita idėja atidėta į šalį ir kol kas nesvarstoma", - pirmadienį žurnalistams sakė A.Šedžius.
Jis tvirtino, kad LDDP atkūrimas atidėtas "neribotam laikui".
Savivaldybių tarybų rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų vasarį.
A.Šedžius birželį Registrų centro Šiaulių filiale užregistravo buvusios valdančiosios LDDP pavadinimą.
Tai politikas iš Šiaulių padarė, kai Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Etikos ir procedūrų komisija rekomendavo partijos tarybai jį šalinti iš partijos, nes A.Šedžius "smukdo partijos autoritetą ir menkina LSDP visuomenės akyse".
Šios rekomendacijos socialdemokratai dar nesvarstė.
LDDP Lietuvoje veikė 1990-2001 metais. Ji buvo įkurta vietoj Lietuvos komunistų partijos. Partijai vadovavo Algirdas Brazauskas.
1992-1996 metais LDDP buvo valdančioji partija šalyje. Iš politinio gyvenimo šis pavadinimas dingo, kai partija 2001 metais susijungė su LSDP.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas